UA-96202959-1

Kategoriler

YAPI KİMYASALLARI-FAYANS YAPIŞTIRICILARI

YAPI KİMYASALLARI-FAYANS YAPIŞTIRICILARI

CERMİTHERM ISI PLAKA LEVHALARI

CT TAŞYÜNÜIsı Yalıtım LevhalarıKarşılaştırCT LAMPDOPORIsı Yalıtım LevhalarıKarşılaştırCT EPSIsı Yalıtım LevhalarıKarşılaştırCT XPSIsı Yalıtım LevhalarıKarşılaştır..

0,00TL

CERMİTHERM MANTOLAMA MİNERAL SIVASI

CERMITHERM CT 700 FINESon Kat KaplamalarKarşılaştırCERMITHERM CT 700Son Kat KaplamalarKarşılaştırCERMITHERM CT 700 LINED..

0,00TL

CERMİTHERM MANTOLAMA SIVASI

CERMITHERM CT 600Çimento esaslı ısı yalıtım levhası sıvasıTANIMICERMITHERM CT 600 iç ve dış cephelerde her tip (XPS, EPS, LAMPDOPOR ve TAŞYÜNÜ) ısı yalıtım levhalarının üzerinde kullanılan, termal şoklara dayanıklı, yüksek yapışma özelliğine sahip, kolay uygulanabilen, çimento esaslı, yüzey düzeltme..

0,00TL

CERMİTHERM MANTOLAMA YAPIŞTIRICILARI

CERMITHERM CT 500Yapıştırma HarçlarıKarşılaştırCERMITHERM CT 550Yapıştırma Harçları..

0,00TL

CERMİX DERZ DOLGULARI

CERMIJOINT 0-3 FLEXDerz Dolgu MalzemeleriKarşılaştırCERMIJOINT 1-6 EXTRADerz Dolgu MalzemeleriKarşılaştırCERMIJOINT 2-10 HRCDerz Dolgu MalzemeleriKarşılaştırCERMIJOINT 3-10 FLEXDerz Dolgu MalzemeleriKarşılaştırCERMIJOINT EPOSOLDerz Dolgu MalzemeleriKarşılaştır..

0,00TL

CERMİX FAYANS YAPIŞTIRICILARI

CERMICOL EXTRAYapıştırma HarçlarıKarşılaştırCERMICOL SUPERYapıştırma HarçlarıKarşılaştırCERMIFLEXYapıştırma HarçlarıKarşılaştırCERMISOLYapıştırma HarçlarıKarşılaştırCERMIGRANITYapıştırma HarçlarıKarşılaştırCERMIPLUSYapıştırma HarçlarıKarşılaştırCERMIPLUS RAPIDYapıştırma HarçlarıKarşılaştırCERMIPLUS ..

0,00TL

CERMİX TAMİR HARÇLARI

CERMIFINETamir Harçları ve Restorasyon SıvalarıKarşılaştırCERMIMORTAR 2-10Tamir Harçları ve Restorasyon SıvalarıKarşılaştırCERMIMORTAR 3-20Tamir Harçları ve Restorasyon SıvalarıKarşılaştırCERMIGROUTTamir Harçları ve Restorasyon SıvalarıKarşılaştır..

0,00TL

Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)