UA-96202959-1

Kategoriler

İç Cephe Boyaları

İç Cephe Boyaları

Sale
Filli Alpina Max Renxmatik İç Cephe Boyası Soft Mat 15 LT Baz Grubu (RG1) (Renklendirilebilir)

Filli Alpina Max Renxmatik İç Cephe Boyası Soft Mat 15 LT Baz Grubu (RG1) (Renklendirilebilir)

Filli Boya Alpina Max Tam Silinebilir Silikonlu İç Cephe Boyası Soft Mat 15 LT Baz Grubu (RG1) (Renklendirilebilir)Alpina Max, silikon teknolojisi ile güçlendirilerek yaratılan, yüksek dayanım gücü ve yüksek örtücülüğünün yanı sıra kendisine özel soft mat dokusu sayesinde gerçek silinme özelliğine s..

285,00TL 299,00TL

Filli Boya Alpina Max Tam Silinebilir Silikonlu İç Cephe Boyası 15 LT Soft Mat Beyaz

Filli Boya Alpina Max Tam Silinebilir Silikonlu İç Cephe Boyası 15 LT Soft MatAlpina Max, silikon teknolojisi ile güçlendirilerek yaratılan, yüksek dayanım gücü ve yüksek örtücülüğünün yanı sıra kendisine özel soft mat dokusu sayesinde gerçek silinme özelliğine sahip optimum bir boyadır. Uygula..

299,99TL

Filli Boya Alpina Max Tam Silinebilir Silikonlu İç Cephe Boyası 7.5 LT Soft Mat Beyaz

Filli Boya Alpina Max Tam Silinebilir Silikonlu İç Cephe Boyası 7.5 LT Soft Mat BeyazAlpina Max, silikon teknolojisi ile güçlendirilerek yaratılan, yüksek dayanım gücü ve yüksek örtücülüğünün yanı sıra kendisine özel soft mat dokusu sayesinde gerçek silinme özelliğine sahip optimum bir boyadır. ..

165,00TL

Filli Boya AlpinaSilan Silikonlu İç Cephe Boyası 15 LT Baz Grubu (RG1-2-3-4-5) (Renklendirilebilir)

AlpinaSilan Silikonlu İç Cephe Boyası 15 LT Baz Grubu (RG1-2-3-4-5)(Renklendirilebilir.)Yeni nesil silikonlar, pigmentler, akrilik bağlayıcılar ve silisyum bazlı dolguların olağanüstü uyumu ve optimizasyonu sayesinde silinebilen iç cephe boyalarındaki tüm özellikleri geliştirilmiştir.Yüzey ve renk k..

299,99TL

Filli Boya AlpinaSilan Silikonlu İç Cephe Boyası 15 LT Beyaz

Filli Boya AlpinaSilan Silikonlu İç Cephe Boyası 15 LT BeyazYeni nesil silikonlar, pigmentler, akrilik bağlayıcılar ve silisyum bazlı dolguların olağanüstü uyumu ve optimizasyonu sayesinde silinebilen iç cephe boyalarındaki tüm özellikleri geliştirilmiştir.Yüzey ve renk koruma teknolojisi sayesinde ..

299,00TL

Filli Boya Betakril Tavan Boyası 17.5 KG

Filli Boya Betakril Tavan Boyası 17,5 KGBetakril Tavan, mat ve pürüzsüz görünüşlü, beyaz yüksek örtücülüğe sahip bir tavan astar boyasıdır.Uygulandığı yüzeyle bütünleşir. Kabarma ve dökülme yapmaz.Uygulama esnasında yayılma gücü sayesinde işçilik tasarrufu sağlar, yüksek teneffüs kabiliyetine sahipt..

79,99TL

ORSA ASKILI DUŞAKABİN RAF 145

ORSA ASKILI DUŞAKABİN RAF 145..

29,99TL

Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)