UA-96202959-1

Kategoriler

Laminant Parke

New
LAMİNAT PARKE ELEGANCE LARGE

LAMİNAT PARKE ELEGANCE LARGE

..

33,00TL

LAMİNAT PARKE PELİ COMFORT COLLLECTİON 8 MM AC3

Laminat Parke/Peli /Comfort CollectionDOĞAL VE DEĞERLİ BİR MALZEME AHŞAP Geleneksel ahşap dekorları evinize taşıyoruz... Ağacın kendine özgü karakterini de koruyarak geleneklerimizle içiçe geçmiş, Anadolu’nun o güzel dokusunu yeni ve modern bir kimlikle zeminlerinize taşıyan Comfort collection..

35,90TL

LAMİNAT PARKE PELİ ELEGANCE COLLECTİON 8 MM AC4

Elegance koleksiyonumuz, çok güçlü aşınma direncine sahip, konut ve ticari alanlarınızda rahatlıkla kullanabileceğiniz dayanıklı derzsiz laminat parke koleksiyonumuzdur.Birbirinden farklı dekor seçenekleri ile mekânlarınızda zengin bir görünüm sağlar. Ünilin kilit sistemi ile daha hızlı ve kolay döş..

36,90TL

LAMİNAT PARKE PELİ WOOD COLLECTİON

LAMİNAT PARKE-PELİ-WOOD COLLECTİONZAMANI DESENE İŞLEYEN EŞSİZ DOKU Nostalji ve modern dünyanın avantajlarını yan yana getirdik... Yüzeyinde el ile işlenmiş gibi oluşturulmuş fırçalı efektler, yıllara meydan okurcasına otantik, eskimiş Retro görüntüsü, ahşabın her kıvrımında, her yaş halkasının..

48,90TL

LAMİNAT PARKE CİTY COLLECTİON

LAMİNAT PARKE CİTY COLLECTİONPeli ParkeMekanlarınıza Stil KatarYüksek kaliteye sahip Peli parkeler, ahşap görünümü ve çeşitli gerçekçi yüzey dokuları sunar. Birinci sınıf yüzey prosemiz solmayan zengin renkler yaratır, böylece evinizde yıllarca güzel bir zemin stilinin tadını çıkarabilirsiniz...

27,90TL

Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)