1

Akülü Vidalama

Akülü vidalama ürün çeşitleri evlerden işyerlerine kadar tamir ve tadilat işlemlerinin kolay şekilde yapılmasını sağlıyor. Şarjlı matkap olarak da bilinen bu ürünler aküsünden almış olduğu enerjiyi dönme hareketine çeviriyor. Bu sayede de delme veya vida sıkma gibi işlemleri pratik şekilde yapmanızı sağlar. Amatör kullanıcılardan profesyonel kullanıcılara kadar sağladıkları yararlar ile alet çantalarının da vazgeçilmezleri arasında bulunuyor.

Farklı Model ve Özellikte Vidalama Ürünleri

Birçok model ve özellikle akülü vidalama ürünleri sunuluyor. Basit işlemlerden karmaşık işlemlere kadar geniş yelpazede işlemleri rahatlıkla yapılabilmesini sağlıyor. Akülü olmaları sayesinde seyyar halde farklı alanlarda kolayca kullanılıyor. Ürünler tamir ve tadilat işlemlerinin de temel yardımcıları arasında bulunuyor. Akülü ürünlerin özelliklerinin de belirlenmesi için birden fazla etmen bulunuyor. Akü gücünden ampere, üretmiş olduğu tork gücünden darbe özelliğine kadar farklı özellikler yer alıyor. Kullanım alanına göre uygun olan modeli seçebilmek de önem taşıyor. Kullanım alanında işlemler zor şekilde yapılacaksa seçilecek olan ürünlerin de yüksek güce sahip olması gerekiyor.

 

Şarjlı vidalama ürünleri temelde üç gruba ayrılmaktadır. Bu ayrım amatör, yarı profesyonel ve profesyonel ürünler olarak tasnif edilmektedir. Amatör olarak adlandırılan makineler genelde evlerde gereksinim duyulan alanlarda deliklerin açılması için etkili oluyor. Diğerlerine kıyasla küçük boyutta bulunabilen bu ürünlerde temel olarak sert olmayacak yüzeylerde vidalama işlemleri ve küçük delikler açma yapılmaktadır. Akü voltajlarının da düşük olması sayesinde yapılan şarj dolumu da uzun süre işlem sağlamaktadır. Boyut açısından da küçük yapıda olan ürünler taşıma ve hareket açısından da serbestlik sunar.

 

Yarı profesyonel olarak adlandırılan ürünler ise tamir ve tadilat işlemlerini sık yapanlar için ideal cihazlardır. Ahşap, beton, metal gibi delmesi görece zor olan alanlarda deliklerin açılması veya vidalama yapılması bu cihazlar ile mümkün olmaktadır. Darbeli ve darbesiz olarak da çeşitleri bulunmaktadır. Darbe özelliğine sahip olan şarjlı matkap ürünü ile duvarlarda kolay şekilde delik açılmaktadır. Delik açma işlemlere göre fazla güç gerektirdiğinden bu türde olan cihazlar ile işlemler kolayca tamamlanmaktadır. Delik açma işlemleri sonrasında söz konusu yüzeyler için delik açma işlemleri de yine bu cihazlar ile yapılabilmektedir.

 

Profesyonel İşlemlere Uzman Çözümler Sunan Cihazlar

Profesyonel akülü vidalama ürünleri genel olarak ağır işlemleri karşılamak üzere geliştirilmiştir. Bu türden cihazlar, iş tanımı olarak sık şekilde delme veya vida sıkma yapanlar için idealdir. Kullanım esnasında uzun sürecek olan işlemlerin sorunsuzca yapılmasını sağlamaktadır. Cihazların ağır işler için tasarlanmış olması da olası iş kazalarının da önlenmesine yardımcı olur. Genelde sanayi ve yapı işlerinde kullanılarak bu alanların beklentilerinin doğru şekilde giderilmesine olanak tanımaktadır. Yüksek motor güçleri ve geniş kapasitede olan aküleri ile uzun süreli kullanım sunar. Yüksek güç sayesinde de işlerinizi rahat şekilde çözmenizi sağlar.

Tamir, bakım ve tadilat ihtiyaçlarının doğru şekilde ev veya iş alanlarında giderilmesini sağlayan şarjlı tornavida ürünleri duvar, ahşap, sunta gibi farklı yüzeylerde vidalama ve delik açmak için pratik çözüm sunar. Özellikle hazır halde alınan çeşitli mobilyaların kurulum işlemlerinin de sorunsuzca yapılmasını akülü vidalama ürünleri sağlar.

Pratik ve uygun fiyatlı olması için monte edilmemiş şekilde satılan mobilya gruplarını akülü vidalama cihazları ile kolay şekilde kurabilirsiniz. Delme ve vidalama işlemleri ile hızlı ve pratik şekilde tüm işlemlerinizi hızlıca yapmanızı da sağlayarak zamandan önemli ölçüde tasarruf sağlamanızı mümkün kılmaktadır. Akülü matkapların özellikleri de cihazın kullanım yapılacağı alanı da belirlemektedir. Gündelik işlemler için 18v gibi voltaj değerine sahip olan ürünleri seçebilirsiniz. Bu cihazlar montaj işlemlerinden küçük deliklerin açılması işlemleri için de kullanılabilmektedir. Cihazlar için çeşitli yedek uçlar da bulunur. Bu sayede istenilen işlemin doğru ve kusursuz olarak gerçekleşmesi de mümkün olur. Yaprak matkap ucu veya panç uçlar ile birlikte ahşap ya da mermer gibi yüzeylerde delikler açılabilir. Kullanım alanına göre seçilen cihazların kullanımları da oldukça pratiktir. Matkap için kullanımı uygun olacak uç seçimini de kullanım alanına göre belirleyebilirsiniz. Duvara açılan delik sonrasında vidalama amacına dönük olacak uygun başlığı da seçerek işlemleri tamamlayabilirsiniz. Çoklu işlemler sayesinde bütünlüklü şekilde akülü vidalama ürün gruplarıyla zamandan ve uğraştan tasarruf yapabilirsiniz.

Kepez Yapı Market Kullanımı Kolay Vidalama Seçenekleri

 

Farklı volt ve amper değerlerinde sunulan şarjlı vidalama ürünleri ile birlikte farklı işlemlerinizi kolayca yapabileceksiniz. Rtrmax Rtm332 Çift Akülü Matkap 10Mm 1.5A 12 V gibi ürünler ile pratik şekilde delme ve vidalama işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Zorlu işlemleri sorunsuzca halletmek için ise Bosch akülü vidalama ürünleri beklentilerinizi doğru şekilde karşılayacaktır. BOSCH GSR 180-LI 18 Volt 2 Ah Çift Akülü Delme Vidalama gibi çift akülü cihazlar ise uzun süreli vidalama işlemleri gerçekleştirmeyi mümkün kılıyor. Vidalama ürünleri Li-Ion akü yapıları ile kesintisiz şekilde farklı saat aralığında kullanıcıların işlemlerini gerçekleştirmelerini sağlıyor. Farklı markalar ile pratik şekilde vidalama işlemlerinizi gerçekleştirmeyi sağlayan cihazlar uygun fiyatlarıyla da dikkat çekiyor.

Genelde iki çalışma kademesinde bulunan ürünlerin yanında üç çalışma seviyesine sahip olan ürünler de bulunuyor. Böylece farklı hız ve etki ile yapılacak işlemler de kolay hale geliyor. Vidalama yapmanın yanında ürünleri çok farklı alanlarda kullanabilirsiniz. Korniş montajı, televizyonu duvara monte etmek gibi sık gereken ev işlemlerinden inşaat alanlarındaki ağır işlemlere kadar farklı beklentilerinizi karşılar. Bu cihazlar ile işleriniz çok kolay bir hale dönüşecek. Sunmuş oldukları kolaylık, hızlı şarj süresi ve ergonomik tasarımlar ile tamir ve tadilat işlemleriniz kolay ve verimli hale geliyor. İhtiyacınızı doğru karşılayacak vidalama cihazlarını farklı markalar arasından hemen tercih edebilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR