1

Küvet ve Jakuziler

Küvet ve jakuziler günlük hayatın en önemli ihtiyaçlarından olan banyolarda tercih edilen duş sistemleridir. Hem hijyenik olması hem de rahatlığı yönünden ilgi görülen küvet ve jakuzi modelleri çoğu evde kullanılmaktadır. Estetik tasarımları ile banyonuza ayrı bir hava katan küvet ve jakuzileri ihtiyaç ve zevklerinize göre seçebilirsiniz. Küvet ve jakuziler ile tatil ambiyansını evinizde yaratabilirsiniz. 

Banyonuzun alanına ve şekline göre alabileceğiniz dikdörtgen, kare, oval ve asimetrik küvet çeşitleri oturmalı ve oturmasız olarak seçebilirsiniz. Küvet ve jakuziler sayfasına girip ölçü tercihini yaparak kolay ve güvenli bir şekilde satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. İsterseniz jakuzi özelliği olmadan yalnızca küvet ürününü de tercih edebilirsiniz. 

Küvetin alt bölümünde bulunan ayarlanabilen ayakları sayesinde küvetin üstüne binen ağırlığı taşır. Malzeme tercihi olarak 1. kalite akrilik levhadan üretilen küvet ve jakuzilerin temizliği rahattır ve sararma meydana gelmez. 

Küvet ve jakuziler birbirinden farklıdır. Çünkü jakuzi, küveti önceden istediğiniz sıcaklığa ayarlayıp doldurduktan sonra yeniden dolaştıracak şekilde ayarlanmıştır. Jakuzi fiyatlarına göre küvet fiyatları daha uygun iken; kepez.com.tr’de her zevke ve maddi durumunuza göre küvet ve jakuzi modellerine ulaşabilirsiniz. İnsanlar jakuzide hep aynı su sıcaklığında vakit geçirirken küvette ise suyun soğuması beklenir. 

Küvet ve jakuziler arasındaki en belirgin fark jakuzide olan jetlerin, küvette oluşabilecek uyuşma hissinin ve kas ağrısının önüne geçmek amacıyla tasarlanmıştır. Jetli küvetlerinde daha fazla sıcaklık seçenekleri bulunmaktadır. Jakuziler, duş alırken dinlenebileceğiniz koltuklara sahiptir. Jet küvetlerin dezavantajı küvetlerle kıyaslandığında daha yüksek ücretlere sahip olmasıdır. Fakat konfor ve rahatlık sizler için ücretten daha önemli ise jet küvetleri araştırabilirsiniz!

Her Zevke Uygun Küvet Modelleri ve Duş Tekneleri

Seranit 90*135 Granit Duş Teknesi ürünü Füme markasının çok satan modelleri arasındadır. Estetik ve modern tasarımının yanı sıra oldukça sağlam ve dayanıklı bir üründür. Uzun yıllar boyunca sorunsuz kullanım imkanı tanıyan ürünlere sitemizdeki uygun küvet fiyatları ile sahip olabilirsiniz. Banyosunu yeniden dekore etmek ve yenilemek isteyenler için duşa kabinlerle bütünlük sağlayacak modelleri tercih etmeniz zarif bir görünüm elde etmenizi sağlayacaktır. 

Sade ve düz modellerden hoşlananlar için Src 110*110 Oval Duş Teknesi To 692 modeli oldukça idealdir. Oval görünümdedir ve akrilik yapıya sahip olması sayesinde fazlasıyla kullanışlıdır. Elegan ve sofistike görünümü banyoya taşımak isteyenler için ahşap görünümü uygundur. Src 100*100 Ahşap Tekne Izgarası Kare 3210 modeli ahşabın minimal ve vintage havasını banyonuza taşıyacaktır. 

Tek parça olan bu model herhangi bir kurulum gerektirmemesinden dolayı pratiktir. Ahşap teknenizi etrafını dilerseniz uygun modeldeki perdelerle kapatabilir ya da duşa kabin tarzındaki alternatiflerinden yararlanabilirsiniz. Banyonun geneline hakim olacak ahşap dokuyu beyaz ya da pastel renklerle tamamlayabilirsiniz.

Jakuzi, içindeki kişi için kabarcıklar yapmak amacıyla su jetleri kullanılan bir jakuzidir. Farklı çeşitlerde ve kaliteli estetik tasarımlı jakuzi modellerinden tercihinizi yapabilirsiniz. Kepez.com sizlere sunduğu jakuzi modellerini kullanım kolaylığı ve hijyen yönünden güvenilir tasarımlardır. Yıkanma teknesi olarak isimlendirilen küvetlerle benzer niteliklere sahip olan jakuzi modelleri yalnıza evlerde tercih edilen bir ürün değildir. Ticari amaçlı da seçilen jakuzi modelleri otel, masaj salonları gibi yerlerde ilgi görmektedir. Siz de uygun jakuzi fiyatları sayesinde modeller arasından seçiminizi yapıp hayalinizdeki banyoyu yaratabilirsiniz.

Farklı küvet modelleri, bireylerin banyoda çok daha konforlu dakikalar geçirmesini sağlar. Bu doğrultuda küvet seçme aşamasındaki tüketicileri ise bekleyen farklı seçeneklerin varlığından söz edebiliriz. Dolayısıyla kepez.com’da sizler için sunulan farklı modelleri detaylı bir şekilde incelemeniz gerekmektedir. Bu sayede jakuzi modelleri arasından seçiminizi gerçekleştirebilirsiniz. Zeminde seramik yapılmadan önce yeri bırakılarak gömme küvet ya da jakuzileri kullanmak mümkündür. Küvet ve jakuziler yere gömüldüğünden kusursuz bir görünüm sağlamaktadır. 

Küvet ve jakuzi modelleri araştırırken bireylerin dikkat etmesi gereken en önemli nokta jakuzinin kişi kapasitesidir. Genelde masaj salonlarının ve otellerin tercihi çift kişilik jakuzi ve küvet modelleri olmaktadır. Arınma ve ferahlamayı aynı anda yaşamak isteyen çiftler için çift kişilik küvet ve jakuzi modelleri uygun bir tercih olacaktır.

Küvet ve Jakuzi Fiyatları

Ev ya da ticari kullanım için uygun olan çift kişilik jakuzi ve küvet modellerine olan ilgi oldukça yoğundur. Tek kişilik jakuzi ve küvet modelleri büyük küvetlere gereksinim duymayan alıcıların seçmediği modellerdir. Diğer küvet ve jakuzilerden daha minimal olan bu küvet ve jakuziler daha uygun ücretler ile satılmaktadır. Siz de kepez.com ayrıcalıkları ile sizlere bahsettiğimiz ürünlere ve daha fazlasına sahip olabilirsiniz.

Küvet fiyatları ürünlerin niteliklerine göre değişkenlik gösterir. Alıcıların zevk ve bütçelerine uygun ürün seçenekleri sayesinde banyosunu yenilemek isteyenlere fırsatlar sunulmaktadır. Banyo küveti modelleri üretilirken tercih edilen materyaller küvet fiyatlarının yükselmesine veya düşmesine neden olur. Mermer küvet modelleri ve ahşap küvet modellerinin fiyatları farklılık gösterir. Küvetin etrafını ve banyonun genelinde seçeceğiniz banyo aksesuarları ile farklı bir hava katabilirsiniz. Farklı küvet modellerini fiyata göre artan ya da azalan şekilde sıralayarak bütçenize en uygun olan modelleri kolayca bulabilir ve satın alabilirsiniz. 

Dönemsel indirimleri takip ederek uygun jakuzi fiyatlarından yararlanabilirsiniz. Farklı küvet ve jakuzi modellerinden cebinize ve banyonuza uygun olan ürünleri bulabilir ve oldukça uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Sepete eklediğiniz ürünler hızlı ve güvenilir şekilde adresinize teslim edilmektedir. Kepez farkı ile kolay alışverişi deneyimlebilir ve ihtiyacınız olan ürünlere ulaşabilirsiniz. İstediğiniz ve ihtiyaç duyduğunuz tüm ürünler bir tık kadar uzaklıkta.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR