1

Elektrikli Isıtıcılar

Elektrikli ısıtıcılar pratik ve kolay şekilde ısınma ihtiyacının karşılanmasına yardımcı oluyor. Kalorifer veya soba gibi ısıtma sistemlerinin olmadığı alanlar için hızlı şekilde elektrikli ısıtıcı modellerinden yararlanabilirsiniz. Farklı özellikte ve yapıda olan modeller ile birlikte ısınma ihtiyacınızı kolaylıkla giderebilirsiniz.

Hızlı ve Pratik Isınma Sağlayan Elektrikli Isıtıcılar 

Elektrikli ısıtıcılar pratik yapıları sayesinde ısınma ihtiyacının kolay şekilde giderilmesini sağlıyor. Alışılmış yöntemler olan soba veya kalorifer gibi araçların bulunmadığı durumlarda elektrikli ısıtıcı kullanabilirsiniz. Sadece kapalı alanlar için değil aynı zamanda açık alanda da elektrikli ısıtıcı çeşitleri kullanılıyor. Enerji tüketimi olarak da pratik ve hızlı kullanım sunan modeller tasarruflu ısınma olanağı da sunuyor.  

Farklı kademelerde bulunabilen bu elektrikli ısıtıcılar buna göre istenen ısı derecelerinin de doğru şekilde alınmasına yardımcı olmaktadır. Genel olarak tek bir tuş veya çevirmeli düğme yardımı ile istenen ısı dereceleri kolayca ayarlanmaktadır. Isıtıcı seçimi yaparken alanın büyüklüğü kadar ürünün de yeterli ısıyı sunması için ideal ölçülerde olmasına dikkat edilmesi gerekir. Boyut ve yayacağı ısı bakımından ısıtıcının odanın büyüklüğüne eş değer olması gerekir. Aksi durumda ısıtıcı kısıtlı alana ısı yayacak ve bu durum da yeterli ısınmayı engelleyecektir. İşlevsellik adına sorun yaratabilen bu durum aynı zamanda alanın da istenildiği gibi ısınmasının önüne geçecektir. Doğru özellikte elektrikli ısıtıcılar arasından seçim yapılarak başka ısıtıcıya gerek olmadan ısınma ihtiyacınızı sorunsuzca karşılayabilirsiniz. Farklı markalar ile sunulan elektrikli ısıtıcılar arasından rahatlıkla tercih yaparak ısınma ihtiyacınızı giderebilirsiniz. 

Farklı Elektrikli Isıtıcı Modelleri ve Özellikleri

Elektrikli ısıtıcılar farklı özellikleri ile birlikte beklentileri doğru şekilde karşılıyor. Günümüzde pratik ve hızlı ısınma için tercih edilen bu ürünler, kısa sürelerde çevrenin ısınmasını sağlıyor. Hızlı şekilde ısınma ihtiyacının karşılanmasına yol açan etmenler elektrik enerjisinin gücünden kaynaklanıyor. Farklı güç ve şekillerde modellerin de olması elektrikli ısıtıcı çeşitleri açısından zenginlik yaratıyor. Ev ve ofis gibi alanlar başta olmak üzere açık alanlarda da modeller kullanım olanağı yaratıyor. Ancak dış alanda kullanım için ısıtıcı tercih edilecekse bu durumda dış ortam özelliklerine uygunluk taşıyacak özelliklerde olmasına dikkat edilmelidir.

Kumtel Lx-6631 2000W Fanlı Isıtıcı gibi modeller pratik yapıları ile ısınma ihtiyacına etkili çözüm bulur. Bu ürünler küçük boyutları ile dar alanlarda bile işlevsel çözüme destek sunar. Taşıma açısından da kolaylık sunan ürünler bu sayede banyo, depo, balkon gibi alanlarda da kullanılır. Duvara da monte edilebilen fanlı ürünler küçük alanlar için pratik çözüm sağlar. Ortama fan yardımıyla sıcak hava üfleyen modeller küçük odalar ve ofis gibi yerler için idealdir. Taşınabilir yapıda olmaları farklı alanlar için rahatlıkla ısınma ihtiyacını karşılar. Aynı zamanda tasarruflu ısıtıcı modelleri arasında da küçük boyutlarıyla birlikte öne çıkar. 

Yaşam alanlarınızı sıcak hale getirmek için ideal olan modeller gelişmiş sistemleri ile birlikte enerji tüketimi açısından da yardımcı olur. Genel olarak elektrikli ısıtıcılar için çok fazla enerji tükettiğine dair algı bulunmaktadır. Ancak gelişen teknoloji sayesinde elektrik enerjisini tasarruflu tüketmeye odaklı şekilde üretilmektedir. Bu sayede uzun süreli kullanımlarda bile enerji tüketimi açısından herhangi bir sorun az yakan elektrikli ısıtıcı çeşitleriyle oluşmaz.

Kafe, restoran, lobi, kantin gibi alanlar başta olmak üzere açık alanlarda sık tercih edilen infrared ısıtıcılar da açık alanların ısınmasını sağlıyor. Sinbo SFG-3396 gibi modeller pratik şekilde ısınma olanağı sunar. Güçlü özellikleriyle birlikte dış alanlarda kısa sürelerde istenen sıcaklık değerleri elde edilir. Korunaklı kafes sistemine sahip olmaları sayesinde olası güvenlik sorunları da engellenir. Üzerinde yer alan kademe ayarı üzerinden istenen ısı değerlerini de hemen elde edebilmek mümkündür. Dış alanlarda nem veya yağış gibi durumların olması halinde de kullanımın sorunsuz devam etmesi için bu modeller korunaklıdır. Olumsuz hava koşullarına rağmen de dış alanlarda güvenle kullanabilirsiniz.

Genel olarak elektrikli ısıtıcılar yapıları itibariyle kısa sürede istediğiniz ısı değerlerini elde etmenizi sağlar. Çok pratik olmaları ile elektrik enerjisinin olduğu tüm alanlarda sorunsuz şekilde kullanıma uygundur. Gerekli güvenlik önlemleri de alınarak geliştirildiği için bu modeller herhangi bir risk oluşturmadan da kullanılır. Tasarruf sunan yapıları ile birlikte ürünler soğuk havalarda beklentilerinizi karşılıyor.

Elektrikli Isıtıcı Çeşitleri

 

Kepez Yapı Market Tasarruflu Elektrikli Isıtıcılar

Elektrikli ısıtıcılar farklı alanlarda kullanım olanağı sunduğu için tercih ediliyor. Bu durumun sebebi ise farklı alanlarda kısıtlı süreler içerisinde ısınma ihtiyacının başarılı şekilde karşılanması oluyor. Bunun yanında tasarruflu ısıtıcı modelleri ekonomik olarak da avantaj sağlayabiliyor. Her alan için doğalgaz, kömür veya soba gibi alternatifleri kullanmak mümkün olmadığından elektrikli ısıtıcılar kolay şekilde ısınma ihtiyacını karşılıyor. 

Elektrikli ısıtıcı fiyatları da ürünlerin özelliklerine göre değişiyor. Elektrikli ısıtıcı fiyatlarının değişken olması sundukları enerjiye göre belirleniyor. Kimi modeller kısıtlı ısı yayarken kimi modellerde ısı çok fazla çıkabiliyor. Aynı şekilde genel model tipi, çalışma sırasında harcadığı enerji ve ısıtıcı ızgara göz sayısı gibi etmenler de fiyatları belirliyor. Tüm bunlar ile birlikte her bütçeye uygun olan modeller arasından rahatça seçim yapabilirsiniz. 

Doğru olan modeli tercih etmek için ise belirli noktalara dikkat etmelisiniz. İlk olarak göz önünde tutulması gereken nokta ısıtıcının güç açısından odaya yetip yetmeyeceğidir. Aynı zamanda açık veya kapalı alanda kullanımı da göz önünde tutulmalıdır. Eğer kullanılacak olan alanda sadece elektrikli ısıtıcı kullanılacaksa bu durumda güç değerlerinin yüksek olmasına dikkat edilmelidir. Aksi halde istenen enerjiye ulaşılmayacağı için alan soğuk kalacaktır. Bir diğer önemli nokta ise ürünün dikey yapısı üzerinedir. Bazı ürünler yatay olabilmektedir. Bu tamamen kullanılacak alana ve ısının çıkış şekline göre önem taşır. Bu noktalara göz önünde tutarak sunulan modeller arasından sizi sıcak tutacak ürünü rahatlıkla bulabileceksiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR