283,99 ₺ KDV Dahil
336,99 ₺ KDV Dahil
98,99 ₺ KDV Dahil
117,99 ₺ KDV Dahil
1 2 3 ... 5 >

El Aletleri

El aletleri, birbirinden farklı alanlarda farklı kullanıma uygun malzemelerdir. Makine gücüne ihtiyaç duyulmayan durumlarda pratik çözümler sunmaktadır. Örneğin evde vidası gevşemiş ne varsa sıkabilmek için basit bir alet işinizi görebilir. Herhangi bir makineye gerek duymadan işlem yapmak bu aletlerle mümkün ve kolaydır. Herhangi bir profesyonellik gerektirmeyen ufak çaplı tamirlerde kullanışlı aletlerdir. Sadece ufak tamir işlerinde değil büyük tamir işlerinde de kullanılmaktadır. Özellikle belli başlı meslekler el aletlerinden sıklıkla yararlanmaktadır. Kısaca özetlemek gerekirse hem evimizdeki el alet çantası hem de tamirci setlerinde mutlaka yer alan malzemelerdir.

El Aletleri Seti

El aletleri seti içerisinde yer alan parçalar dış ve iç mekânlarda rahatlıkla kullanılmaktadır. En basit bir işlem olarak görülen tablo asmak için bile aletlere ihtiyaç duyarsınız. Delme için farklı kesme için farklı malzemeler bulunmaktadır. Günlük onarım için gerek duyulan birkaç temel parçayı alarak setinizi kolayca tamamlayabilirsiniz. Kullanıcılara hızlı ve verimli sonuç veren aletlerdir. Küçük ve taşınabilir olması nedeniyle çok daha ulaşılabilirdir. Elektriği kaçağı, su sızıntısı, montaj işlemleri, sökme işlemleri gibi çoğu işi tamamlama konusunda kolaylık sağlamaktadır. Kullanıcıların profesyonellik gerektiren büyük tesisat tamirleri haricinde kullanımında herhangi bir risk bulunmamaktadır.

Kullanıcılar kendi tercihlerine göre ister set olarak ister tekli olarak bu ürünleri temin edebilmektedirler. Bu tamamen kullanıcının tercihine ve kullanım şekline bağlıdır.

El Aletleri Markaları

El aletleri bosch markası kullanıcıları hem fiyat hem de kullanım açısından oldukça tatmin eden bir markadır. Bosch marka vida setleri ve aksesuar sabitleme setleriyle kullanıcılara kolay kullanım ve kalite sunmakta. El aletleri markaları çeşitlendirmesi mümkün olan ve geniş bir alternatife sahiptir.

Kendi için set oluşturmak isteyen kullanıcılar için bu konuda başarılı birkaç marka önerisi olarak: Dekor, Elta, Stilson, AEG ve İzeltaş örnekleri verilebilir. Bunun haricinde başarılı markalar arasında: Sgs ve Özs de yer almaktadır. Her bütçe ve kullanıcıya uygun ürün seçenekleriyle geniş bir skala oluşturan el alet markalarından size en uygunu seçebilirsiniz.

Kullanırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Özellikle elektrik akımı olan yerlerde tornavida, kontrol kalemi gibi hırdavat el aletleri kullanırken malzemelerin yalıtılmış olmasına dikkat edilmelidir. Yalıtılmış ürünler güvenle kullanıma uygundur. Yalıtılmamış alet kullanılması durumunda güvenlik ihlalinden dolayı tehlikeli sonuçlara meydana gelme riski oldukça yüksektir. Bu riski tamamen ortadan kaldırmak için ise özel olarak yalıtılmış ürünlerden faydalanabilirsiniz. Evdeki tamir işlerinizi pratik hale getiren hırdavat el aletleri ile güvenle tamamlayabilirsiniz. 

El Aletleri Çeşitleri

Takım çantalarında olmazsa olmaz olarak görülen el aletleri arasında en kullanışlı olanlar; tornavida, kontrol kalemi, kerpeten, çekiç, İngiliz anahtarı, maket bıçağı, kargaburun ve pensedir. Takım çantalarından eksik edilmeyen bu aletler kullanıcıların pratik bir şekilde tamir işlemi yapabilmelerini sağlamaktadır.

Çekiç, iç ve dış mekânlarda birbirinden farklı işlerde kullanıma uygun bir alettir. Aletler arasında en popüler olanı diyebiliriz. Boyutları kullanım amacına ve nerede kullanılacağına göre farklılık gösterebilmektedir. Çekiç fiyatları ağırlığına ve materyaline göre farklılık gösterebilmektedir. Fiber saplı çekiçten ahşap çekiçlere birçok model seçeneğini kepez yapı merkez sunmaktadır.

Pense, genel onarım ihtiyaçlarında yararlanılan ve sıkça kullanılan bir alettir. El alet çantası içinde mutlaka yer alan kurtarıcı bir üründür. Penseler, kolay kavrama ve direkt elle tutulması riskli olan nesneleri güvenli bir şekilde tutabilmek için kullanılmaktadır. Genel olarak tutma, kavrama ve bükme işlemleri yapmaktadır. Farklı boyutları ve şekilleriyle farklı kullanım amaçlarına olanak sağlamaktadır. Örneğin; kaynak pensesi ayrı şase pensesi ayrı işlevlere sahiptir. Pense fiyatları genel olarak 25 ile 80 lira arasında farklılık gösterebilmektedir. Kalite ve kolay kullanım sunan Elta penseleri Kepez Yapı Market’in sitesinden kolayca temin edebilirsiniz.

İngiliz anahtarı bir diğer adıyla kurbağacık belki de alabileceğiniz en kullanışlı el aletlerindedir. Normalde cıvataları sıkmak için kullanılan anahtarlarda farklı ağız genişliklerine ihtiyaç duyulur. Ancak İngiliz anahtarı (kurbağacık) sayesinde tek bir ürünler her şeyi sıkabilmeniz mümkündür. Bu ürün ayarlanabilir ağız genişliği sayesinde kurtarıcı ve pratiktir.

El Alet Fiyatları

Evinizde her zaman kullanabileceğiniz işinize yarayacak bir el alet seti yapmak istiyorsanız uzun ömürlü fiyat performans ürünleri sizler için en uygunu olacaktır. El alet fiyatları markadan markaya ve ürüne göre farklılık gösterebilmektedir. Genel olarak bu kategorideki ürünler 5 lira ile 200 lira arasındadır. Kullanım amacına ve kullanım alanına göre kalite farkından dolayı fiyatlar farklılık göstermektedir. Kepez Yapı Market e-ticaret kanal faydalarını kullanarak çeşitli kampanyalardan yararlanarak daha ucuza alışverişlerinizi tamamlayabilirsiniz. Çok al az öde imkânlarıyla dönemsel kampanyaları takip ederek sepette uygulanacak indirimlerden faydalanabilirsiniz. Kaliteden ödün vermeden müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibiyle %100 güvenilir alışverişleriniz için Kepez Yapı Market sepetlerinizi doldurmak hırdavatçı gezmekten çok daha konforlu.

Uygun Fiyatlı El Aletleri Seti

Uygun fiyatlı el aletleri temin etmek isteyenler set halindeki ürünlerden faydalanabilirler. Tek tek tornavida almak yerine Stilson tornavida seti alarak ömürlük bir sete sahip olabilirsiniz.

Sizler de evinizdeki ufak işlemler için kendi çantanızı oluşturabilirsiniz. İhtiyacınıza göre en uygun ürünleri tespit ederek kolayca temin edebilirsiniz. Her evin ihtiyacı olan bu ürünler için birçok çeşit sunan Kepez Yapı Market e-ticaret sitesinden uygun fiyatlarla ve güvenilir ödeme seçenekleriyle giderebilirsiniz. Sepetinize eklediğiniz ürünleri hızlı teslimat avantajlarıyla Kepez Yapı Market farkıyla kolayca satın alabilirsiniz. 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR