1.799,99 ₺ KDV Dahil
1.999,99 ₺ KDV Dahil
1 2 3 >

Duş Sistemleri

Duş sistemleri banyolara rahat ve konforlu banyo deneyimi yaşatmayı sağlıyor. Banyolara kolay şekilde entegre edilen yapıları ile birlikte duş sistemleri özel bir deneyim sunar. Su geçirmeyen yapıları ve işlevsel özellikleri ile birlikte duş vakitlerini keyifli hale getirir. Banyolarda gerekli olan araçlar, kullanışlı yapıları ile birlikte banyoları hijyenik, sağlıklı ve rahat kılıyor. 

İhtiyaca Uygun Duş Sistemleri 

İhtiyaçları karşılamak için duş sistemleri farklı ürünlerden oluşuyor. Kolay şekilde kurulumu yapılan ve hemen kullanılmaya hazır hale gelen sistemler sayesinde banyo yapmak da rahatlatıcı deneyime dönüşüyor. Banyo sistemleri temelde ikiye ayrılmaktadır. İlk sistem kendi panelleri ile çevrili olan ve kapalı sisteme sahip olan kabinlerdir. Kabinler geniş ve küçük banyolarda kullanılabilir. Bunun yanında suyun akışını sağlamak, kontrol etmek ve suyu hareket ettirmek için başlığı, üniteleri ve panelleri de bulunmaktadır. 

Banyolara şık ve kullanışlı hava katan duş panelleri, banyo kabinlerine alternatif olarak kullanılmaktadır. Paneller çıtalı, çıtasız, bütün, yarım, katlanır ve tek yüzey halinde form ve görünüme sahiptir. Duş paneli korozyona karşı dayanıklı ürünlerden oluşuyor. Kalın, dayanıklı yapıları ile birlikte uzun ömürlü kullanım olanağı sunmaktadır. Banyo panellerinin montaj işlemleri de oldukça kolay şekilde yapılmaktadır. Banyoda kullanılacak alana boy ölçüleri dikkate alınarak kurulumu tamamlanan bu paneller ile keyifli ve rahatlatıcı banyo deneyimi yaşayabilirsiniz.

Tepe ve el duşundan oluşan duş kolonları da suyun aktarılması için avantaj sağlıyor. İki farklı başlığın taşınması ve suyun aktarımı için bütünlüklü kullanım sunan ürünler banyoda rahatlığı da sunuyor. Bazı ürünlerde banyo bataryası da bulunurken bazı ürünler için ayrı satın alınma yapılması gerekiyor. Kolonlar ile farklı başlıklar arasında geçişi kolayca yapabilirsiniz. Bu durum da banyo yapmayı çok keyifli hale getirecektir. Tepe duşu adeta yağmur altında duruyor hissi yaratırken el duşu da suyu farklı vücut noktalarınıza temas ettirmenizi sağlar. Duş kolonu sadece yıkanma sırasında değil aynı zamanda küvet kullanımı için de tercih edilmektedir. 

Banyoları Şık Hale Getiren Sistemler 

Duş sistemleri üretim malzemeleri, kullanım amaçları ile kurulum yöntemleri ile geniş ürün seçeneği ile sunuyor. Bu geniş ürün çeşitliliği içinde aradığınız modeli kolay şekilde bulabilirsiniz. Banyonun genel görünümünü bu ürünler ile bütünlüklü kılabilirsiniz. Banyo içinde kullanılmakta olan mobilyanın yanında fayans gibi tasarımlara uyum gösterecek sistemler sayfada sunulmaktadır. Genel havayı bozmayacak banyo sistemlerini tercih edebilirsiniz. Banyo sistemleri tasarımları arasından tercihte bulunmak için belirli noktalara dikkat etmek gerekiyor. Banyonun genel görünümünü, sistem rengini, üretim malzemesi ve tasarım detaylarını göz önünde tutabilirsiniz. Duş seti çeşitleri hem renkleri hem de işlevsel özellikleri ile beklentilerinizi doğru karşılayacak modellerden oluşur. 

Alışılmış görünümünden vazgeçmeyenler için krom duş setleri ideal ürünler olacaktır. Uygun fiyatlı olmaları sayesinde de krom ürünler banyo sistemleri beklentilerini doğru şekilde karşılar. Kullanıcıların belirlemiş olduğu kişisel zevk ve talepleri ürünler doğru karşılıyor. Bunun için geniş ürün seçeneği ile sunulan duş takımı çeşitleri arasında kolay şekilde seçim yapabileceksiniz. 

Tercih edilen banyo takımları ya da başlıkları kolay şekilde montaj yapılmaktadır. Her ne kadar duş sistemleri kurulumu karmaşık ve zor gibi görünüyor olsa da pratik şekilde herkes tarafından işlemler yapılabilir. Ürünün montajı öncesinde içerisinde yer alan kılavuzun incelenmesi de eksiksiz kurulumun yapılmasını sağlayacaktır. Birbiri ile birleşecek parçaların tespit edilmesi sonrasında montaj işlemi belirlenen alanda zahmetsizce yapılmaktadır. Başlığın montajı kullanıcının kendisi tarafından yapılabildiği gibi aynı zamanda tesisatçı yardımıyla da yapılabilmektedir. Kurulumu yapılacak olan sisteme karar verme aşaması da montaj işlemini etkilemektedir. Günümüzde banyolarda sıklıkla kullanılan askılı setler pratik şekilde montaj yapıları ile öne çıkmaktadır. Tek bir askı sistemine kurulu olan, askı üzerinde durarak dekoratif görünüm de veren askılı sistemler az malzeme ile kurulumu tamamlanmaktadır. 

Uygun Fiyatlar ile Kepez Yapı Market Duş Sistemleri Sunuyor 

Banyo dekorasyonu ve kullanımı için önemli olan duş sistemleri uygun fiyatlar ile sayfa üzerinden sunuluyor. Banyo ekipmanları arasında temel gereksinimleri karşılayan set çeşitleri işlevsel ve estetik beklentilerin de doğru şekilde karşılanmasını sağlıyor. Farklı çeşitlerde bulunan duş sistemlerinin fiyatları da malzemelerine, görünümlerine ve parça adetlerine göre farklılık gösteriyor.

Loramix Siyah Robot Tepe Duş Seti gibi tepe duş tercih edecek olanlar için tepe ve el duşu tek ürün üzerinden sunulduğundan ekonomik kolaylık sunuyor. Panel duş isteyenler için Newarc Golden Duş Paneli gibi modeller ise şıklığı ve yüksek dayanıklı kullanımı bir arada tutuyor. Banyo sistemlerinin fiyatları da bu bakımdan görünüm, tasarım, içerdikleri eşyalar gibi özelliklere göre değişiyor. 

Ekonomik modellerden gelişmiş model isteyenlere kadar her beklentiye yanıt vermeyi başaran banyo sistemleri ile uzun ömürlü banyo keyfi yaşayabileceksiniz. Her üründe bulunan yüksek malzeme kalitesi ürünleri uzun ömürlü kılarken ayrıca sudan kaynaklı olan yıpranmalara karşı da koruyor. Özellikle şebeke suyu içeriği bakımından zararlı olabilir. Suyun yaratacağı korozyon, pas, tıkanma, kireç gibi durumlara karşı rutin temizliklerinin yapılması halinde banyo sistemleri yüksek karşılık veriyor. Bu sayede de tercih edilecek ürün fiyat performans açısından da beklentileri doğru şekilde karşılamayı başarıyor. Kolay şekilde montaj sürecine de sahip oldukları için tercih edeceğiniz sistem için ayrıca montaj ücreti ödemenize gerek kalmaz. Kendinizin kolayca yapabileceği montaj işlemi sayesinde de hemen sistemi kullanmaya başlayabilir ve rahatlığı elde edebilirsiniz. 

Banyo keyfinizi çok fazla arttıracak, her zaman kullanışlı yapıları ile öne çıkacak duş sistemleri Kepez Yapı Market güvencesi ile sunuluyor. Uygun fiyatları ve şık tasarımları ile banyolarınızı çok özel hale hemen getirebilirsiniz!

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR