7.999,00 ₺ KDV Dahil
1

Ankastre Setler

Enfes yemekler pişirmenizi sağlayan ankastre setler, mutfağınızın dekorasyonuna anında uyum sağlar. Set üstü ocak, davlumbaz ve fırın gibi 3’lü ankastre setler sayesinde kısa sürede lezzetli yemekler hazırlayabilirsiniz. Ankastre set modelleri, modern ve şık görünümü sağlayan yapısı ve güncel teknolojisi ile yaşamınızı kolaylaştırır. Mutfak işlerinizi daha konforlu şekilde tamamlamak için Kumtel, Luxell, Teka, Bexel gibi markaların ankastre setlerini tercih edebilirsiniz. En kaliteli ve uygun fiyatlı ankastre setlere Kepez Yapı Market ayrıcalığı ile ulaşabilirsiniz.

 

Ankastre setler, diğer mutfak mobilyalarınız için de bütünlük sağlar. Yeni evlenen ve evini yenilemek isteyenler, mutfak tadilatları sırasında ankastreler için yer ayırmalıdır. Yerleri en baştan hazır olan mutfak alanlarında ankastre setleri zaten kolay bir şekilde yerleştirilir. Farklı renk ve modelde sunulan ankastre setler ile yaşam kalitenizi yükseltebilirsiniz. Az yer kaplayan ankastre setler minimalist dekorasyon anlayışını benimseyenler için idealdir. Şık ve zarif tasarımları ile mutfağınızın görsel kalitesini yükselten ankastre setlerle yoğun bir günün akşamında kısa sürede enfes yemekler yapabilir, sevdiklerinize daha fazla zaman ayırabilirsiniz.

 

Ankastre Setleri Tercih Ederken Nelere Dikkat Edilmeli?

 

Yaşam alanlarında en çok kullanılan bölüm mutfak alanıdır. Mutfakta daha çok zaman geçirdiğiniz için konforlu ürünleri tercih etmeniz zamandan tasarruf etmenizi sağlar. Ankastre ürünler gelişmiş teknolojisi ile hem enerji hem zaman tasarrufu sağlamanıza yardımcı olur. Farklı model, malzeme ve kalitede sunulan ankastre set modelleri arasından mutfağınıza en uygun olanı tercih edebilirsiniz.

 

Ankastre modellerine karar verirken mutfağınızda duracağı alanları iyi belirlemeniz gerekir. Mutfak dolaplarında ve tezgahta uygun ölçüler olmadığı zaman yerleşme işlemi uzun sürebilir. Davlumbaz ve aspiratör gibi ürünler havalandırma sistemine yakın şekilde konumlandırılmalıdır. Güvenlik önlemlerine dikkat edilerek fırın ve ocağın yerleştirilmesi yapılmalıdır. Mutfak dekorasyonunda uyum olması için bulaşık makinesi, lavabo, buzdolabı gibi parçalar ile ankastre setlerin bütünlük sağlaması önemlidir.

 

Ankastre setlerin yerini doğru belirlemek gerekir. Tezgahların kesim işlemi bu yere göre yapılacağı için sonradan değişiklik yapmak pek mümkün değildir. Ankastre set yerleştirildikten sonra tezgah ile arasında kalan boşluklar bant ve vidalama gibi işlemler ile kapatılır. Beyaz, siyah, gümüş gibi farklı renk seçenekleri bulunan ankastre set modelleri arasından dekorasyon zevkinize en uygun olanı tercih edebilirsiniz. Yaşam alanlarınızın dekorasyonuna ve diğer elektrikli eşyalarınıza uyum sağlayan ankastre modelleri ile yemek yapmanın keyfini ikiye katlayabilirsiniz.

 

Ankastre Setlerin Özellikleri

 

Güncel teknolojiye ve fonksiyonel özelliklere sahip olan ankastre setler, modern görünümleri ile her eve girmeyi başarır. Gömülebilir özellikte olduğu için yerden tasarruf etmenizi sağlayan ankastre setler ile mutfağınızda hareket özgürlüğü sağlayabilirsiniz. Pratik kullanımı ve kolay temizlenebilme özelliği sayesinde yemek yapma işlemlerini daha eğlenceli hale getirir. Yüksek emiş gücüne sahip davlumbazları sayesinde mutfağınızdan istenmeyen kokuları uzaklaştırır. Yıkanabilir yağ filtresi olan aspiratör modelleri hijyenik bir kullanım sunar. Otomatik kapanma özelliği bulunan ocak modelleri, taşma ve yemeği ocakta unutma durumlarında güvenlik önlemi sağlar. Aydınlatma sistemi olan davlumbaz ve ocak modelleri, mutfağınıza modern ve estetik bir görünüm kazandırır. Üstelik çocuk ve yaşlı bireylerin yaşadığı evlerde gece aydınlatması görevi görür. Çoklu pişirme sistemi olan fırınlar aynı anda birden fazla enfes yemek yapmanızı sağlar. Turbo fırınları ısının fırın içinde eşit şekilde dağılmasını sağladığı için kusursuz pişirme deneyimi yaşatır.

 

Üstün Özellikler ve Azalmayan Performans İle Ankastre Setler

 

Gelişmiş teknolojiyi ve kaliteli malzemeleri bir arada sunan ankastre setler ile yaşam alanlarınızın konforunu yükseltebilirsiniz. Ankastre setlerde kullanılan Inoks teknolojisi, paslanmaz ve aşınmaz çelikten yapısı sayesinde uzun yıllar dayanıklılık sağlar. Yüksek ısıya dayanabilen bu teknolojinin kir, pas, mikrop barındırmayan özelliği kolay bir şekilde temizlemenize imkan verir.

 

Ankastre set modellerinde sık kullanılan temperli cam teknolojisi normal camdan 5 kat daha fazla güçlendirilmiştir. Herhangi kaza durumlarında bu cam dağılarak küçük parçalara ayrılır ve yaralanmaları en aza indirmeye çalışır. Karbon filtreli davlumbaz ve aspiratörler yeni nesil teknolojisi ile üretilir. Uzaktan kumandalı ve otomatik kapanma özelliği olan davlumbaz modelleri hava kanalları ile istenmeyen kokuları içine hapseder. Vitroseramik yüzeyleri sayesinde leke, çizilme ve yanma gibi olumsuzluklara dirençli yapıda olan ankastre setler, kendi kendini temizleyebilme özelliği ile titiz hanımların beğenisini kazanır.

 

Yüksek ısı sunan ocaklar, kısa sürede yemeklerinizi pişirmenizi sağlar. Az enerji harcayan ankastre set modelleri ile elektrik faturalarındaki yükü azaltabilirsiniz. İndüksiyonlu ocaklar ile ısı verimliliğini yükseltir ve ocak ısınmadığı için yemeğin taşma durumlarında leke oluşturmanızı engeller. Gaz kesme sistemleri olumsuz durumlarda ocağa giden gazı keserek güvenlik önlemi sunar. Gelişmiş teknolojik sistemleri ile ankastre setler, az enerji ile verimli sonuç almanızı sağlar.

 

Ankastre Setlerin Temizlenmesi

 

Ankastre setlerin kurulum ve kullanım aşamasında güvenlik önlemlerine mutlaka dikkat edilmesi gerekir. Ankastre setlerin bağlanması ve ilk defa çalıştırılması yetkili kişiler tarafından yapılması önemlidir. Ankastre setlerin yeri belirlenirken diğer elektronik aletlerden, masa ve perde gibi tutuşabilecek eşyaların yeri dikkate alınmalıdır. Ankastre setler, gelişmiş teknolojisi ile leke tutmayan özelliklere sahiptir. Bu nedenle yumuşak bez yardımı ile düzenli olarak temizlenmesi yeterlidir. Ağartıcı ve yıpratıcı, kimyasal içeriği yüksek temizleme ürünlerini kullanmamak gerekir. Fırça, bulaşık teli, süngerin sert kısmı gibi çizilmelere neden olabilecek ürünlerin yerine yumuşak bezlerle silinmeleri gerekir. Parlaklığı koruması için temizleme işleminden sonra kurulayabilirsiniz.

 

Siz de yaşam alanlarınızın konforunu arttırmak, kısa sürede enfes yemekler pişirmek, mutfağınızı daha modern hale getirmek için Kepez Yapı Market’in ankastre setlerini tercih edebilirsiniz. Azalmayan performansa sahip, az enerji harcayan ve yüksek verim sunan ankastre set modellerine erişilebilir fiyat ayrıcalığı ile ulaşabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR