10 Günde Ev Yenileme Formu

Yaşam senin, stilini seç ve evini yeniden keşfet. Hemen bugün harekete geç ve iletişim formunu doldur.
Dilersen bize telefon numaramızdan ya da whatsapp'dan da ulaşabilirsin.

Telefon: 0312 280 99 91
Whatsapp Hattı: 0505 908 40 88

Evinizi 10 Günde Yeniliyoruz !

Küçülen ev ve odalarımızda harika yaşam alanları yaratmak hayal değil! Özellikle Covid-19 salgın sürecinde hepimizin evlerde geçirdiği süreler oldukça arttı. Evlerimiz hem çalışma, hem eğlenme hem de dinlenme ortamı haline geldi. Tam da bu yüzden artık evde değişim zamanı! Kepez Yapı Market ile sadece 10 günde evinizi yenilemeye ne dersiniz?

title
Banyo Dolapları

Kepez Yapı Market’te işinin ehli usta ekibimiz evinize gelip keşif yapıyoruz. İster tüm oda, isterseniz sadece bir bölüm, hayalinizde değişmesini istediğiniz ne varsa tadilatını istediğiniz alanların ölçülerini alıyoruz. Her ayrıntının zevkinize göre dizayn edilmesini önemsiyoruz! Sizin isteklerinizi dinleyerek önerilerimizi de paylaşıyoruz. Sıra evinize en uygun malzeme ve model seçiminde. Bunun için sizi mağazamıza davet ediyoruz. Siz gelmeden önce tadilat için gereken tüm malzemelerin listesini hazırlamış oluyoruz.

Mağazamıza geldiğinizde işinde uzman tasarımcı arkadaşlarımız ile birlikte ürünlerinizi beğeniyorsunuz. Burada en güzeli Kepez Yapı Market’in tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak geniş ürün yelpazesi ile tek bir yerden tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilecek olmanız! Başından sonuna takip edilebilmesi için tüm sürecimiz profesyonel olarak yürütülür. Bu nedenle dekoratör uygulamacımız ile ürün seçimleriniz tamamlandığı andaki süreçte tadilat ekibimizin gerçekleştireceği tüm çalışma ve işleri içeren bir sözleşme imzalıyorsunuz.

İster çalışma günleriniz, ister tatil günlerinizde; dilerseniz ertesi gün dilerseniz birkaç ay sonra, siz evinizi yenilemeye ne zaman başlamak istiyorsanız, iş planımızda bu tarih aralığını belirliyor ve tadilat günleri hakkında karşılıklı olarak anlaşmaya varıyoruz. Siz ev sahipleri hiçbir usta ile muhatap olmadan tek bir elden işleyişi kontrol eden ekip liderimiz ile iletişim kurarak ev dekor ve tadilat sürecinizi yönetebileceksiniz. Dizayn veya süreç hakkında merak ettiğiniz her konuda tüm şeffaflığıyla sizin için görevlendirilmiş uzman ekip arkadaşımız hazır olacaktır.

Banyo Dolapları
Banyo Dolapları

Yani gerekli tüm işleyişiler her an sizin bilginiz dahilinde fakat siz uğraşmadan yerine getirilmiş olacak ve size sadece evdeki değişimin keyfini çıkarmak kalacak! Sözleşme gününde karşılıklı anlaşma ile belirlenen teslim günü geldiğinde evinizi ve yaşam alanınızı yepyeni ve eksiksiz haliyle teslim alacaksınız. Yeni evinizin hayatınıza getireceği huzur ve ferahlığın tadına varacaksınız…

Bizler için kıymetli olan sadece sizin yüzünüzdeki gülümsemeyi görebilmek! Teslimattan sonra da Kepez Yapı Market olarak kapımız siz müşterilerimize daima açık olacak. Müşteri memnuniyeti anketimizi doldurarak bu süreci birlikte nasıl geçirdiğimize dair geri dönüşleriniz bizim için çok kıymetli. Her zaman daha iyi hizmet için yorum ve değerlendirmelerinizi görmek bizi çok mutlu edecektir.      Önemli Not: Dekorasyon uygulamaları bizden ticari olarak bağımsız çalışan dekoratörümüz tarafından yapılmaktadır.

title
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR