1.799,99 ₺ KDV Dahil
1.999,99 ₺ KDV Dahil
1 2 3 ... 5 >

Duş Setleri

Duş seti ürünleri banyoların işlevsel hale gelmesine yardımcı oluyor. İşlevsel ve şık yapıları ile birlikte duş ürünleri temizliğin rahat şekilde yapılmasını sağlıyor. Kişisel bakım için evlerin önemli yeri olan banyolar duş seti çeşitleri ile birlikte hijyenik hale geliyor. Banyo dekorasyonu her ev için kişisel zevklere ve taleplere göre çeşitlilik taşıyor. Bu beklentileri de banyo aksesuarları karşılıyor. 

İşlevsel ve Şık Tasarımlar ile Banyo Keyfi 

Kullanıcıların banyo kullanımlarını kolaylaştırmak üzere tasarlanan duş setleri çok farklı seçenekler ile sunuluyor. Duş takımları kullanım amaçları, tasarımları, ürün malzemesi, set yapısı ile çeşitli etmenler ile değişiklik gösteriyor. Banyoların vazgeçilmez yapıda parçalarından sayılan duş takımı çeşitleri ile birlikte isteklerinize, zevklerinize ve banyo iç dizaynına uygun olan ürünleri bulabilirsiniz. Setler temel bir başlık altında bulunuyor olsa da pek çok ekipmanı içeriyor. 

Banyo setleri temelde duş hortumu ve duş başlığından oluşur. Suyun rahat şekilde akmasını, yönlendirilmesini, ayarlanmasını sağlayan ürünler rahatlatıcı bir banyo deneyimi yaşatır. Günlük yaşamın temposuna uyum sağlayacak şekilde, kolayca banyo suyunun kullanıcılar tarafından alınmasını sağlayan malzemeler amaca doğru şekilde hizmet etmektedir. Birbirinden farklı başlık ve set modelleri ile istenilen su şiddeti, hızı, gücü kolay şekilde ayarlanmaktadır. Suyun akışının doğru şekilde ayarlanması ile birlikte banyo yapmak huzur verici bir terapiye dönüşmektedir. 

Banyo Anlarını Masaja Çeviren Duş Seti Çeşitleri 

Banyo yaparken suyun şiddeti, nasıl aktığı ve hangi seviyeden ulaştığı kullanıcılar için büyük önem taşır. Doğru su şiddeti, seviyesi, akış hızı ve açısı ayarlandığında banyo saatleri rahatlatıcı masaj etkisi gösterir. Bu etkiyi doğru şekilde hissetmek için duş başlığı seti çeşitleri büyük önem taşıyor. Birbirinden farklı yapıda sunulan banyo duş seti çeşitleri arasından seçim yapmak için duş setlerinin içeriğini bilmeniz yarar sağlayacaktır. 

Amber tasarım olarak bilinen kare yapılı setlerinde temel olarak başlık kare yapıdadır. El duşu ve tepe duşunu barındıran bu setlerin yükseklik ayarlaması da çok kolay şekilde yapılır. Başlık, yukarı ve aşağı yönlü üzerinde yer alan tasarım sayesinde hareket eder. 

Sürgülü setler ergonomik kullanımları ile sık tercih edilen setlerden birisidir. Fonksiyon açısından geniş özellikleri ile birlikte keyifli deneyimi yaşamayı sağladığı gibi tasarruf yapmayı da mümkün kılar. Setlerin içinde üç kademe su şiddeti ayarlayan el ürünleri, spiral hortum, paslanmaz sürgü borusu, yükseklik ayarı sağlayan asansör yer almaktadır. Aşağı yukarı, sağ sola hareket gibi eylemler üzerinde kolay şekilde yapılmaktadır. Bu türden duş takımı için su tasarrufu yapmak da kolaydır. Başlığın üzerinde yer alan kademe ayarı ile birlikte pratik şekilde suyun şiddetini ayarlayabilirsiniz. 

Askılı duş setleri yalın ve sade tasarımdan hoşlananlara hitap ediyor. Askılı yapıları ile birlikte kullanım açısından özellikle küçük banyolar için avantaj oluşturuyor. Çeşitli tasarım özellikleri de içeren askılı setler temelde başlık ve duş hortumu içeriyor. Bunun yanında başlık kısmında suyun akış hızını ayarlamak için kademe dairesi de bulunuyor. Duvara sabitlenen iskelet sistemi ile banyo keyfini iyi şekilde yaşamanızı sağlar. Başlığının bağımsız olması da banyoda hareket etmeyi kolay hale getirir. 

Deppot Siena Tepe Duşu gibi tepe setler ise popüler setler arasında yer alır. Teknolojinin gelişmesi ile yenilenen yapıları ile popüler olmayı sürdüren tepe duş setleri el duşu olarak da kullanılabilir. Sabit montaj borusu ve esnek yapıda olan duş hortumu barındıran bu modeller sabit ve hareketli olarak kullanılır. Malzeme kalitesi olarak krom kaplama ve sert dayanıklı metal örgüye sahip olan ürünler sudan kaynaklı olacak korozyona karşı ilave dayanıklılık sunar. Dış yüzeyleri de kromaj malzeme içerdiği için kireci kolay temizleyen su deliklerine sahiptir ve böylece uzun ömürlü kullanım avantajı da sunar. 

Üstün banyo keyfi yaşamak isteyenler için Loramix Siyah Robot Tepe Duş Seti gibi robot yağmurlama duş seti çeşitleri öne çıkıyor. Banyo keyfini kolay hale getirecek her türden detayın yer aldığı ürünlerdir. Estetik görünüm açısından da şıklık sunan bu setlerde fonksiyonel özellikler de ön plandadır. Robot setler krom kaplama, kromlu boru ve pirinç kartuş yapıya sahiptir. İşlevsel el duşu, krom sabunluk ve krom tutacakları da bulunmaktadır. Set içerisinde kolay şekilde montaj yapılmasını sağlayacak hortum, üst kafa, boru tutacağı gibi tüm aparatlar da yer alır. 

Kepez Yapı Market Banyo Keyfinizi Arttırıyor

Sağlıklı ve zinde kalmak için banyo anlarınızı keyifli hale getirecek banyo duş seti ürünleri uygun fiyatlar ile sunuluyor. Sayfa üzerinden birbirinden farklı model ve tasarımlarda bulabileceğiniz ürünler ile istediğiniz banyoya kavuşabileceksiniz. Banyo tasarımını estetik hale getirmeniz için de günümüz estetik beklentilerine uyan tasarımlar gereksinimlerinizi doğru şekilde karşılayacak. 

Farklı tasarımlar ile beklentileri karşılayan setler, kolay montaj seçenekleri ile birlikte banyonuzdaki yerlerini alıyor. Düşük ağırlığa ve yüksek kaliteye sahip olan ürünleri banyonuza kendiniz çok kolay şekilde monte edebilirsiniz. Set içerisinde montaj için gerekli olan aparatların yer alması ile birlikte sadece doğru açıyı yakalayarak montajı tamamlamanız mümkündür. Sürgülü tasarımların yanında asansör yapısına da sahip olan tasarımları ile dikkat çeken setlerin yüksekliğini de kendinize göre montaj işlemi sırasında ayarlayabilirsiniz. Ev sakinlerinin boylarına orantılı bir şekilde konumlandırmanız için duş seti ürünlerinin montaj kısımları ideal açıyı elde etmenizi sağlar. Sürgülü modellerde ise aşağı ve yukarı doğru hareket edebilmeyi sağlayan sistemin yanında sağa ve sola doğru hareket etme özellikleri de bulunur. Sürgülü sistemlerin montajında yön ayarını da kolayca yapabilirsiniz. 

Duş keyfini rahatlatıcı şekilde yaşamak için uygun fiyatlar ile modeller arasından tercih yapabilirsiniz! 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR