Yıkama ve Zemin Temizleme Makineleri 

Yıkama ve zemin temizleme makineleri gelişen teknoloji ile ortaya çıkmıştır. Üreticiler daha büyük alanların daha rahat temizlenmesi için temizleme makineleri üretir. Yıkama ve temizleme makineleri özellikle çok büyük alanların temizlenmesinde kolaylık sağlar. Ayrıca üretilen makineler su tasarrufu yapmaları ve kullanım kolaylığı sunması amacıyla üretilir. Geleneksel paspas yapılmasının yerini özellikle kurumsal yerlerde yıkama ve zemin temizleme makineleri almıştır. Geleneksel yöntemlere göre daha kolay ve ucuz temizlik sağlanır. Ayrıca okullarda ve ofislerde temizliğe ayrılan işçi maliyetinin de azaltılması mümkün hale gelir. Geniş alanların temizlenmesi için uzun zamanların kaybedilmesine gerek kalmayabilir. Ek olarak yıkama ve temizleme makineleri ile sudan %85 oranında tasarruf edilir. Bu nedenlerden dolayı makineler sıklıkla üretilir. Kullanıcıların taleplerinin karşılanması için oldukça kolay bulunur. Kullanıcıların büyük alanların temizliklerinde zorlanmamaları adına çeşitli temizlik makineleri bulunur.

Yıkama ve zemin temizleme makineleri büyük yapılarına ve ağırlıklarına rağmen kolay kullanılır. Saatte büyük alanların temizlenmesi sağlanır. Geleneksel yöntemlerde yapılan süpürme ve paspasın yerini alır. Vakumlu yapısı sayesinde kirli suyu içerisine çeker. Bu sayede dışarıda kötü bir görüntü bırakmaz. Vakumlu olsa da büyük gürültüler yapmazlar. Bu makineleri sadece bir kişinin kullanma imkânı vardır. Bu sayede büyük alanlara sahip işletmelere avantaj sağlar. İşletmelerin temizlik maliyetlerini azaltır.

Sert Zemin Temizleme Otomatı

Sert zemin temizleme otomatı kullanıcıların ihtiyaçlarına göre üretilir. Kullanıcılar yıkama ve zemin temizleme makineleri ile geleneksel yöntemler ile harcanan sudan tasarruf eder. Ayrıca temizlikte büyük alanlara ayrılacak olan zamandan kazanılmış olur. Makinelerin kullanımı oldukça kolaydır. Zemin temizleme makineleri ile rahat bir temizlik sağlanır. Makine önünde bulunan kimyasalı dışarıya püskürtür. Daha sonrasında zemini fırçalar ve oluşan lekelerin yok edilmesi sağlanır.

Arka bölümünde bulunan vakum ile sert zeminde bulunan kirli su vakumlanır. Her cins kapalı alan yıkama ve zemin temizleme makineleri ile temizlenmeye ihtiyaç duyar. Çünkü büyük zeminlerde elle yapılan temizlik uzun sürer ve istenilen verim alınamayabilir. Ayrıca yıkama ve temizleme makineleri ile fabrikalar, okullar, alışveriş merkezleri, hastaneler gibi büyük alanların temizlenmesi çok kısa sürebilir. Makine ile yapılan temizliklerde derinlemesine temizlik yapılır. Bu sayede kullanılan alan oldukça sağlıklı olur. Ayrıca bu durum böyle büyük yerler için oldukça önemlidir. 

Zemin temizleme makineleri kiri kendi içerisine almaktadır. Bu nedenle paspas yapıldığında olduğu gibi kirin bir yerden diğer yere taşınması mümkün olmamaktadır. Ek olarak iş ve zaman kaybı ortadan kalkar. Makineler ile sadece bir kişinin makineyi yönetmesi gerekir. Bu noktada kocaman alanın tek bir kişi tarafından temizlenmesi mümkün olur. Ayrıca beş kişinin yapabileceğinden daha hızlı şekilde yapılır. Yıkama v temizleme makineleri ile bir kişi bir saate bin ila bin 500 m2 zemini hem sulamış hem fırçalamış hem de kurtmuş olur. 

Kirli su tankının litre olarak ölçüsü bulunur. Dolduğunda temizlenmesi gerekir. Daha sonrasında kullanıma devam edilebilir. Makineler ağır olduğu için güçlü kullanıcılar tarafından kullanılması gerekir. Makinenin itilmesi ile işlemler yapılabilir. Makinelerin tercih edilmesi ile iş yükü azalır. Zemin temizleme makineleri kullanıcının tercihine göre kuru ve ıslak temizlik yapabilir. İçerisinde bulunan temiz su haznesinde az su olsa da başarılı bir temizlik işlemi yapar. İçerisine gerekli temizlik kimyasalları eklendiğinde rahatlıkla kullanılabilir. Yıkama ve temizleme makinelerinin arkasında yönlendirmek adına pedal bulunur. Kendileri de rahat kullanım için tekerli tasarlanır. Temizlik işlemlerinden sonra dikkatli bir şekilde korunmalıdır. Özenle ve dikkat edilerek saklanan temizleme makineleri daha sonrasında kolayca kullanılabilir. Yıkma ve temizleme makinelerinin saklandığı yerin kuru olması gerekir. Ayrıca nem almaması gerekir. Nemli ve ıslak yerlerde tutulan makinelerin bozulma ihtimali artar. Doğru koşullarda tutulan makineler uzun ömürlü kullanım sunar. 

Yer Temizleme Makineleri Fiyatları

Sert zemin temizliği için yıkama ve zemin temizleme makineleri üretilir. Özellikle büyük alanların temizlikleri için oldukça önem arz eder. Kolay kullanımları dışında zemin temizleme makineleri fiyatları oldukça ekonomiktir. İş yükünden kurtulmak için tercih edilen zemin temizleme makineleri kolay kullanım sunar. Ayrıca sudan %85 oranında tasarruf ettirmesi de önemlidir. Tüm özelliklerine rağmen kullanıcılar için ulaşılabilir fiyatlarda pazarlanır. Bu sayede kullanıcıların rahat bir şekilde zemin temizleme makinelerine ulaşması mümkün olur. Özellikle özel şirketler ve alışveriş merkezleri gibi büyük alanlarda tercih edilir. Uygun fiyatları sayesinde şirketlere avantaj sağlar. Şirketlerin temizliğe büyük paralar vermesi önlenebilir. Doğru kullanım ve doğru saklandığında uzun süre kullanılabilir. Düzenli şekilde temizliğinin de yapılması gereklidir. Temizliği yapılan bir yıkama ve temizleme makinesi tek bir işçinin yapabileceği bir işin beş katı alanı temizleyebilir. Paspasta kalan izlerin oluşması gibi küçük görüntü hatalarının oluşma ihtimali düşüktür. 

Zemin temizleme makineleri su tasarrufu ve iş yükünün azalması dışında bazı avantajlar da sunar. İçerisinde bulunan temiz ve kirli su tankları kolaylıkla çıkabilmektedir. Bu da temizlik işlemlerinin yapılmasını kolaylaştırır. Herhangi bir çarpma gibi bir durum yaşanmaması için güçlü bir gövde ile tasarlanırlar. Saatte 1000 ila 1500 m2 alanın temizlenmesi mümkündür. Bu sayede işçilik yükünün azalmasını sağlar. Ayrıca hastane, okul gibi yerlerde temizlik işçilerine ayrılan bütçenin başka bir yere çevrilmesini sağlar. Temizlik için ayrılan maliyetlerin azalması sağlanır. Sadece bir kişi tarafından kullanılabilir. Sert zeminlerde dahi kolay bir temizlik imkânı sunar. Ayrıca paspas ile yapılan işlemlerden daha temiz bir zemin ortaya çıkarır. 

Kepez Yapı Market kullanıcılara temizleme alanında kolaylık sunması açısından bünyesinde yıkama ve zemin temizleme makineleri barındırır. Kullanıcılar tarafından kalitesi ve ulaşılabilir fiyatları dolayısıyla tercih edilir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR