1.279,99 ₺ KDV Dahil
1.337,99 ₺ KDV Dahil
1

Havlupan

Banyo ve mutfak gibi özellikle ıslak ve dar alanlarda duvar dibine monte edilen, genişlik açısından az yer kaplayan küçük hacimli ve dekoratif ısıtma araçları havlupan olarak adlandırılıyor.  Banyolar başta olmak üzere mutfak gibi küçük alanlarda da kullanımı uygun olan havlupan çeşitleri tasarımları ve işlevsel özellikleri ile dikkat çekmeyi başarıyor. Zahmetsiz ve faydalı kullanım deneyimi yaşatan modeller duvara kolay monte özellikleriyle de öne çıkıyor. Banyoda kullanımı tercih edilen ürünlerin farklı alanlarda da kullanımı mümkündür. Mutfağınızda ve benzeri ıslak alanlarda, dar mekânlarda ideal yapıları ile havlupan modellerini kullanabilirsiniz. Farklı modeller ve tasarımlar ile evinize çok yakışacak modeli kolayca bulabilirsiniz. 

Geniş Kullanım Seçeneği ile Rahatlık Sağlayan Havlupan Modelleri 

Simetrik ve lüks tasarımlar ile öne çıkan havlupanlar ihtiyacınızın doğru şekilde karşılanmasını sağlıyor. Sadece beyaz değil, farklı renklerde de bulunabilen ürünler geniş seçenek sunuyor. Bu sayede modern ve şık banyo veya mutfak tasarımı yapmak isteyenlere de hitap etmeyi başarıyor. Havlupanlar içindeki boruların yardımı ile ısınmış sıvının sürekli olarak dolaşımda olmasını sağlıyor. Bu sayede de kullanıldıkları alanda ısıyı her zaman stabil tutabiliyor. Isı derecesini havlupanın kullanıldığı alana göre ayarlayabilirsiniz. Bunu istediğiniz zaman belirleyebilirsiniz. Üzerinde yer alan ısı düğme veya vanası sayesinde ideal sıcaklığı da kolay bir şekilde ayarlayabiliyorsunuz. 

Temel olarak ısınma ihtiyacını havlupanlar karşılıyor. Aynı zamanda havlupan askısı gibi küçük aparatlar ile birlikte çok fazla işlevsel hale geliyor. Havlularınızı asmak için ideal bir araç olacak havlupan, bunun yanında küçük ve ısıdan zarar görmeyecek eşyalarınızı da asabilmeniz için fırsat veriyor. Mutfakta havlupana çeşitli yemek gereçlerini asabilirsiniz. Banyonuzda ise havlu başta olmak üzere duş süngeri, tarak, saç kurutma makinesi gibi farklı araçları tutabilirsiniz. Bu sayede ısınma ihtiyacının yanında geniş kullanım seçeneğiyle de havlupanlar günlük yaşamınızı çok kolay hale getirmeyi başarıyor.

Sayfa üzerinden sunulan havlupan çeşitleri şıklığı ve kullanışlı özellikleri bir araya getiriyor. Özellikle çok şık bir görünüm için Risa Havlupan 50Cmx70Cm Yakut (Sarı) rengi ile dikkat çeken ürünü tercih edebilirsiniz. Fazla geniş alanlarda, yüksek ısıdan yararlanmak isteyenler ise Eca Havlupan Beyaz 500*1100 tercih edebiliyor. Hangi ürün tercih edilirse edilsin her zaman ısınma ve işlevsel özellikler ile havlupanlar beklentileri karşılıyor.

İdeal Kullanıma Sahip Tasarımlar ile Her Zaman Sıcaklığı Yakalayın

Krom modellerden parlak yapıdaki alüminyum modellere kadar farklı renklerde havlupanlar bulunuyor. Bu sayede görsel açıdan da yaşam alanlarınızı çok güzel ve etkileyici bir hale getirmeyi başarıyor. Dayanıklı ve yüksek kaliteli yapıları ile yüksek korozyona karşı üstün dayanım özelliği sunan modeller uzun ömürlü ve üstün performanslı ısınma kolaylığı sağlıyor. Farklı boyut ve ölçülerde, zevkinize hitap etmeyi yapılarıyla öne çıkarıyor. Ayrıca her bir model ısınma ihtiyacını üst düzeyde karşılamanız için benzersiz bir deneyim yaşatmayı başarıyor. 

Farklı tasarımlar ile sunulan havlupan modelleri düz ve oval tasarımları ile kullanım alanlarına çok iyi şekilde uyum gösteriyor. Klasik ve alışılmış düz renk yapısı ile kullanım alanının genel görünümünü tamamlıyor. Bu ürünler dayanıklı yapıları sayesinde de ısınma ihtiyacının uzun ömürlü şekilde karşılanmasına olanak tanıyor.

Yüksek seviyede korozyon direncine sahip olan ürünler bu sayede ısınma ihtiyacının her zaman beklentileri iyi şekilde karşılayacak şekilde olmasını sağlıyor. Düzgün yüzey yapıları sayesinde de alanın genel dekoratif görünümüne etki etmeyi başarıyor. Her zaman ideal ısınma kullanımı sunan havlupanlar, merkezi ısıtma sistemine veya kombiye bağlanarak sorunsuz bir şekilde kullanılıyor. 

Havlupan Ölçüleri

Kullanılacak alana iyi şekilde uyum göstermesi için havlupan ölçüleri de farklılık taşıyor. Dar alanlar için olduğu kadar geniş mutfak ve banyo gibi alanlarda da kullanılacak havlupan bulabilirsiniz. 50 x 70 cm, 50 x 120 cm, 50 x 100 cm gibi farklı ebatlarda tercih edilebilen havlupanlar arasından tercihte bulunabilirsiniz. 

Tasarım olarak da alüminyum modellerin yanında düz krom modelleri de parlak ve lüks görünüm sergileyerek öne çıkıyor. Krom modeller de yine farklı ölçülerde bulunabiliyor. Malzeme yapısının yanında genel görünüm olarak oval tasarımlar da bulunuyor. Ayrıca yuvarlak hatlara da sahip olan havlupanlar sadece estetik açıdan değil işlevsel özelliklerle de tasarımına göre tercih edilebiliyor. Özellikle banyo gibi alanlarda havlupanın üzerinde havlu gibi eşyalarınızı kullanabilirsiniz. Bu sayede havlular için doğal bir askılık yapabileceğiniz gibi havlupanın ısısı sayesinde havluların da kısa sürede kurumasına imkân verebilirsiniz. 

Kepez Yapı Market Uzun Ömürlü Havlupan Çeşitleri

Sunulan tüm ürünler korozyona karşı yüksek direnç gösteren modellerden oluşuyor. Kolay montaj özelliği sunan ürünler ile birlikte banyo ve mutfak gibi alanlarınıza yönelik etkili bir ısınma yöntemini sağlayabilirsiniz. Tesisat sistemi hazır olan alanlara çok kolay şekilde havlupanlar monte edilir. Herhangi bir ustalık gerektirmeden de montaj talimatlarının takip edilmesi ile kuruluma hazır hale getirilmektedir. 

Kolayca yapılacak montaj işlemi sonrasında havlupan hemen kullanıma hazır hale gelecek ve etrafına ısı yaymaya başlayacaktır. Yüksek ısı sağlayan modellerde boru sayısı da farklılık göstermekte ve bu yüzden çok yüksek ısı ihtiyacının da karşılanması mümkün olmaktadır. 

Enerji tasarrufu açısından da öne çıkan modeller bu sayede çevre dostu ısınmayı olanaklı kılar. Ekonomik açıdan ve yüksek fayda için dilediğiniz ürünü kolay şekilde sayfa üzerinden bulabilirsiniz. Zevklere ve beklentilere doğru şekilde hitap etmeyi başaran havlupanlar ile birlikte uzun ömürlü ısınma sağlayabilirsiniz. Havlupanlar düşük bakım gerektiren ürünlerdir ve bu sayede rutin bakımlarını da yapmanız halinde sorunsuz şekilde çalışacaktır. 

Birbirinden kullanışlı modeller ile sunulan havlupan modelleri ile şıklığı ve işlevsel özelliği bir arada bulabilirsiniz. Yüksek ısı verimi sağlayacak modeli hemen seçin!

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR