1

Duş Başlıkları

Estetik görüntüye sahip farklı duş başlığı modelleri ile Kepez Yapı Market banyolarınızın daha iyi bir görüntüye sahip olmasını sağlıyor. Estetik görüntüyü hayat tarzına dönüştürmüş olanların tercihlerini yönlendiren tasarımlar Kepez Yapı Markette yer alıyor. Duş başlıkları yeni modelleriyle banyo kategorisinde görsel estetiği sevenleriyle bir araya geliyor. Zarif ve modern hatların bulunduğu koleksiyonlardaki banyo duş başlığı ürünleri Kepez Yapı market ayrıcalıklarıyla sizlerle. Banyo kategorisinin en önemli araçlarından olan duş başlıklarının alternatifleri mevcut. Ayrıca mafsal, tepe duş başlığı, duş fıskiyesi ve duş başlığı seti de koleksiyonlarda yer alan diğer ürünlerdir. 

Fonksiyonel Duş Başlıkları

İşlevsel özellikleri ve dinamik çizgileri ile duş başlık koleksiyonumuza canlılık kazandıran başlık modelleri canlı yüzeyleri ve parlaklığı ile ön plana çıkıyor. Kireçlenme karşıtı özel bileşenler kullanılıp oluşturulan banyo duş başlığı modelleri, kolay temizlenebilirdir. Yapısı ve pratik bir kullanıma sahip olması nedeniyle gösterişini artırıyor. Ayrıca dokularında bulunan parlaklık ve kayganlığını uzun yıllar boyunca yitirmemektedir. Duş başlığı ürünlerinin şık ve ışıltılı olması banyolara ve yaşam alanlarına farklılık getiriyor. Işıltılı mafsal ve duş başlık modelleri koleksiyonlarımız için yer alan diğer banyo grubu ürünleridir. 

Farklı Renk Seçenekleriyle Duş Başlığı Modelleri

Birçok alternatif renk seçeneğinin bulunduğu duş başlık modellerindeki altın ve krom renklerine sahip tasarımlar şık ve estetik görüntüsüyle dikkatleri üzerine çekiyor. Oldukça modern bir duruşa sahip olan kare duş başlığı tasarımları, suyun akışını dengeli ve eşit bir biçimde sağlıyor. Geniş ve yuvarlak çizgilere sahip olan tasarımlar, klasik hatlarla uyumlu bir biçimde modern detaylarla bir araya geliyor. Bütün modellerin pratik ve farklı bir deneyime davet ettikleri koleksiyonlarda olan bütün ürünler banyoların ambiyansını olumlu derecede etkiliyor.

Günlük yaşamanızdaki yoğun tempoda yorgunluk hissinin oluşması oldukça normal, bu yorgunluğunuzu suyla ferahlığa çeviren konforlu banyo duş başlık tasarımları sizleri hem mental hem de fiziksel anlamda dinlendirmektedir. Yaşam alanlarınızda yeni değişimler yapmanın vaktinin geldiği konusunda hem fikirseniz, zarif ve şık duş başlığı modellerini inceleyebilirsiniz. 

Modern Duş Başlıkları 

Modern duş başlık modelleri, banyolarda büyük bir konfor oluşturuyor. İşlevsellik getiren ve kullanışlı ortam sağlayan duş başlığı modelleri suyun daha etkili biçimde kullanılmasını sağlıyor. Ayarlanabilen özelliklere sahip çok yönlü duş başlık modelleri, suyun eşit bir biçimde akmasına yardımcı oluyor. Ayrıca tek bir noktadan ve tazyikli bir şekilde ulaşım sağlamakta. Banyolara hızlı bir şekilde adapte olan duş başlıkları açık renklere sahip olan tasarımlarıyla girdikleri ortamlara konfor ve genişlik kazandırır. Oldukça dayanıklı araç ve malzemelerle oluşturulan duş başlığı modelleri oldukça sağlam ve uzun ömürlüdür. Bu ürünlerin sağlam yapıları sizlere büyük avantaj sağlar. 

Özellikle ergonomik ve estetik olan, akıllı tasarımlara sahip banyo ekipmanları hızlı ve pratik bir şekilde monte edilebilir. Geçişli bileşenlere sahip noktaları bulunan bu başlıklar, hortum ile bağlandıktan hemen sonra döndürme işlemiyle sabitlenebilmektedir. Sert plastik, krom ve daha birçok uzun ömürlü ve dayanıklı malzemelerin kullanımı ile üretilebilen duş başlığı modelleri sıcak ve soğuk suya direnç göstermektedir. Böylelikle konforlu kullanım sunar. Uygun fiyatlı duş fıskiyesi ve tepe duş başlık aparatlarına göz atabilirsiniz.

Ayarlanabilir Duş Başlığı Modelleri 

Duş başlık çeşitleri ayarlanabilir özelliklere sahip olduğundan ihtiyaca yönelik ayarlama yapabilirsiniz. Duş aldığınız esnasında suyun etkili ve doğru şekilde kullanılmasını sağlayan duş başlığı çeşitleri sudan tasarruf etmenizi ve banyoda daha fazla zaman kazanmanıza yardımcı olur. Doğa dostu ürünlerden olan duş başlık modelleri tasarruflu ürünler kategorisinde yer almaktadır. ECA markası tarafından üretilen farklı renk ve dokulara sahip banyo duş başlık modelleri, uzun ömür ve iyi bir kullanım deneyimi sunmaktadır. Ergonomik bir yapıya sahip olan mafsal ve tepe duş başlık aparatları bulunan duş başlığı çeşitlerini elleriniz ıslak ya da köpüklü iken kolayca tutabilirsiniz.

Duş başlık modelleriyle sizlere sunulan hortumlar yardımıyla banyolarınızdaki banyo duş setlerini yenisiyle değiştirebilirsiniz. Su israfı yapan ve su kaçıran, eskimiş olan duş başlığı yerine sizin için imal edilmiş konforlu ve fonksiyonel duş başlığı modelleri sizlere keyifli bir duş deneyimi sunar. Kesilme gibi problemlerin yaşanmasına engel olan hortumlar sayesinde soğuk ve sıcak suyun etkilerine karşı oldukça dayanıklıdırlar. Ergonomik duş başlık ve hortumların birbirine uyumlu olmasından ötürü tasarruflu duş başlık montaj süresi minimum seviyeye iner. Suyun tasarruflu kullanılmasını sağlayan duş başlığı modelleri doğaya ve aile bütçenize katkı sağlar. Bu hususlarda hassasiyeti bulunan kişiler için en ideal banyo duş başlık modelleridir. 

Bazı Ürünlerimizin Özellikleri

ECA NİTA el duşu 3 fonksiyonlu ve mafsallı

  • Bu ürünümüz üç farklı fonksiyona sahiptir.
  • Kireç kırıcıdır. (85mm)
  • Mafsallı
  • 1,5 metre burkulmazdır, kenetli ve spiralli
  • Su akış debisi ise 3 bardak 9,3litre/dk

DUXXA DEPPOT BLANC el duşu

  • Üç farklı fonksiyona sahiptir,
  • Sağlam ve estetik bir yapıdadır.

Kademeli Olarak Ayarlanabilen Duş Başlığı Modelleri

Banyolarınızda montaj işlemleri tamamlanmış olan tepe duş başlık sağa sola ve yukarı aşağı hareket ettirilerek kullanılabilir. Suyun akışını kontrol altına alan banyo duş başlık ile ellerinizi istediğiniz şekilde kullanıp saçlarınızı ve vücudunuzu pratik bir biçimde yıkamanız mümkün. Tek elle duş başlığı kontrol edilebilir ve böylece pratik bir duş alabilirsiniz. Bu duş başlıkları duş fiskiyesi sayesinde vücudunuzun bütün bölgelerine su akışının sağlıklı bir şekilde ulaşmasını sağlamaktadır. Böylece jel, şampuan ve sabun köpüklerinden hızlı bir şekilde arınabilirsiniz. Tepe duş başlığı ile hızlı bir duş alabilir ve yazın sıcak günlerinde duşunuzu daha pratik bir hale getirebilirsiniz. 

ECA markasına ait duş başlığı modelleri farklı akış özelliklerine sahiptir. İhtiyacınıza uygun olan banyo araçlarını bütçenize uygun olacak şekilde değerlendirebilir ve duş başlığı modellerinin fonksiyonel özelliklerinden yararlanabilirsiniz. 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR