46,99 ₺ KDV Dahil
64,99 ₺ KDV Dahil
46,99 ₺ KDV Dahil
64,99 ₺ KDV Dahil
46,99 ₺ KDV Dahil
64,99 ₺ KDV Dahil
79,99 ₺ KDV Dahil
119,99 ₺ KDV Dahil
1

Oto Teknik Malzemeleri

Oto teknik malzemeleri araçlarına önem veren kişiler tarafından tercih edilir. Araçlarına titiz bir şekilde bakım yapabilmeleri adına çeşitli malzemeler bulunur. Çeşitleri bulunan aksesuarlar ile konforlu seyahat mümkün olur. Araçlar için özel üretilen bu malzemeler araçlar için oldukça önemlidir. Araçların içerisinde ya da dışında kullanabilen oto teknik malzemeler ile şık bir görünüm elde edilebilir.

Oto aksesuarları yedek parça olarak da tercih edilir. Yedek parça olarak tercih edilebilmeleri ile herhangi bir durumda güvenli bir kullanım sağlar. Müzik çalar ve farklı çeşitlerde bulunan silecekler ile araca tarz katılması sağlanabilir. Ayrıca oto teknik malzemeler arasında aracının temizliğine önem veren kullanıcılar için çeşitli temizlik malzemeleri bulunur. Bunların dışında herhangi bir sorun ile karşılaşılması durumunda kullanılabilmesi için bijon anahtarı ve buz kazıyıcı gibi malzemelerin de bulunması mümkündür. 

Oto teknik malzemeleri zengin seçeneklerde kullanıcılara sunulur. Araçlarda bulunan malzemeler ile yolculuğun kolaylaşması sağlanır. Çeşitli seçeneklerde kullanıma sunulan oto teknik malzemeleri bütçe dostu fiyatları ile kullanıcılara sunulur. Aracın farklı yerlerinde kullanım için çeşitli malzemelerin bulunması mümkündür. Çeşitli ürün bulunmasından dolayı belirli bir fiyattan söz edilemez. Ancak her kullanıcı için kolay kullanım sunar ve rahat ulaşılır. Araçların farklı modelleri göz önüne alınarak üretilir. Bu durumda her araç için kullanımı mümkün hale gelir. Oto teknik malzemeleri her alanda kullanılması adına farklı çeşitlerde üretilir. Her ihtiyacın karşılanması amaçlanır. Sürücülerin talepleri doğrultusunda sunulur. Her araç için farklı üretilmesinden dolayı oto teknik malzeme seçiminde araca uygunluğu dikkate alınmalıdır. Ayrıca düzenli olarak araç bakımı yapılması önerilir. 

Kriko

Kriko malzemesi yüklerin kolay bir şekilde kaldırılmasını sağlar. Genellikle kullanıcıların rahatça kaldıramayacağı ürünler için kullanılır. Tüm araçlara uygun olarak tasarlanır. 2 tona kadar 2 ton üstünde de yük dağılımına göre kaldırma kapasiteleri bulunur. Kullanıcılar ihtiyaç duyduklarında ya da araçlarında bulunması için kriko temin edebilir. Kullanıcının yolculuk sırasında herhangi bir sorunla karşılaşmaması için temin edilirler. Ayrıca ihtiyaç anında rahatça ulaşılabilir. Oto kriko modeli ile dört tekerleğin de rahat kaldırılması mümkündür. Oto kriko modeli rahat kullanım sunmasından dolayı tercih edilebilir. Metal döküm malzemeden üretilir. Bu şekilde yüksek kalitede kullanıcılara sunulur. Ayrıca oto kriko modellerinde vidalı aparat ile seviye ayarı yapılabilir. 

Silecek

Araçlarda bulunan ve aracın önemli bir parçası sileceklerdir. Oto teknik malzemeleri arasında tercih edilen ve unutulmaması gereken bir üründür. Araçların camlarının üzerinde bulunur. Görüş açısının iyi olabilmesi için gerekli zamanlarda çalıştırılır ve camlar temizlenir. Özellikle yağmurlu havalarda oldukça fazla kullanılır. Karlı ve buzlu havalarda silecek süngerinin yırtılma ihtimali vardır. Ya da buz tutmaması için kaldırılan sileceklerin sonrasında kırılma ihtimali vardır. Bu durumlarda yedek ileceğe ihtiyaç duyulur. Camın üzerindeki suyun atılmasını sağlamasından dolayı özellikle olumsuz hava koşullarında ihtiyaç duyulur. Bu nedenle çoğu kullanıcı yedek silecek bulundurur. Milimetre olarak değişen silecekler kullanıcılara sunulur. Silecek satın alınırken camın uzunluğuna göre üretilen bir silecek tercih edilebilir. Her ihtiyaca göre sunulan sileceklerin süngerlerinin zarar görebileceği unutulmamalıdır. Bu nedenle kullanıcıların çoğu yedek silecek almayı tercih eder. Her bütçeye uygun silecek bulunması mümkündür. 

Buz Kazıyıcı

Özellikle kışları karşılaşılan donmuş ya da buz tutmuş araçlar için de oto teknik malzemeleri bulunur. Araçların camları buzla kaplı olabilir. Bu noktada özellikle acelesi olan kullanıcılar adına buz kazıyıcı üretilir. Buz kazıyıcı ile buzlanmanın çözülmesi mümkündür. Ayrıca küçük boyutlarda ve kolay kullanım için üretilir. Bu nedenle araçlarda bulundurulması önemlidir. Herhangi bir zor durum yaşanmaması için buz kazıyıcı plastik tabanlı üretilir. Kazıyıcı kısmı da kauçuk ya da silikon olarak üretilir. Ancak boya olan kısımlarda herhangi bir sıkıntı yaşanmaması için kullanılması önerilmez. Buz kazıyıcı kullanılmadan önce üzerinde biriken karların alınması gerekir. Daha sonrasında alttaki buzun kazınması gerçekleştirilebilir.

Fren Balata Temizleme Spreyi 

Fren balata temizleme spreyi kullanıcılar tarafından tercih edilen oto teknik malzemeleri arasındadır. Araçların uzun süreli kullanımları söz konusudur. Bu yüzden düzeni olarak bakımları yapılmalıdır. Araçların şanzıman ve fren balataları gibi kısımlarında kir, pas, zift gibi zarar veren maddeler görülebilir. Ayrıca aracın bu gözden kaçan kısımlarının düzenli temizlenmeleri gerekir. Bu nedenle fren balata temizleme spreyi üretilir.  Fren balata temizleme spreyi ile aracın devamlı hareket haline ve kirlenen kısımlarının temizlenmesi mümkündür. Balataları temizlenmesi ile aracın daha yüksek performans göstermesi mümkün olabilir. Aralarda biriken toz ve benzer oluşumların yok edilmesini sağlar. Bu şekilde parçaların sökülmesine gerek duyulmaz. Ayrıca gürültülerden kurtulmak mümkün olur. Fren balata temizleme spreyi metal aşınmasına neden olmaz. Leke ve izlerin oluşmaması sağlanır. 

Cam Suyu

Sürücünün aracında güvenli bir seyahat etmesi için önlemler alması gerekir. Bu noktada yanına alacağı oto teknik malzemelerin yardımı olur. Bunların yanında sürünün net görüş açısı olması da güvenli seyahat için önemlidir. Araçlar için üretilen cam suyu ile güvenli sürüş imkânı sağlanır. Özel formülü bulunur. Camların ve sileceklerin detaylı temizliklerinin yapılması için üretilmiştir. Cam suyu temizliği ile camların buzlanması da önlenebilir. Bu şekilde güvenli bir sürüş yaşanabilir. Ancak silecek su deposunun da düzenli aralıklarla değiştirilmesi önerilir. Kaliteli bir cam suyu seçimi ile net bir görüş sağlanabilir. Bu noktada her bütçe için cam suyu bulunabilir. 

Kepez Yapı Market oto teknik malzemeleri alanında kaliteli ve bütçe dostu ürünler ortaya koyuyor. Kaliteli ve güvenli bir seyahat için tercih ediliyor. Araçların bakımlarının düzenli olarak yapılması gerektiği dikkate alındığında her bütçeye uygun oto teknik malzemeleri tercih edebilirsiniz. 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR