4.299,99 ₺ KDV Dahil
4.799,99 ₺ KDV Dahil
3.999,90 ₺ KDV Dahil
6.999,99 ₺ KDV Dahil
%43 İndirim
%43İndirim
Yeni Ürün
3.999,99 ₺ KDV Dahil
4.499,99 ₺ KDV Dahil
3.499,99 ₺ KDV Dahil
3.999,99 ₺ KDV Dahil
%13 İndirim
%13İndirim
Ücretsiz Kargo
2.999,90 ₺ KDV Dahil
5.999,99 ₺ KDV Dahil
%50 İndirim
%50İndirim
Yeni Ürün
4.599,90 ₺ KDV Dahil
7.799,99 ₺ KDV Dahil
%41 İndirim
%41İndirim
Yeni Ürün
3.899,99 ₺ KDV Dahil
4.499,99 ₺ KDV Dahil
3.899,99 ₺ KDV Dahil
4.499,99 ₺ KDV Dahil
1 2 >

Klozetler

Ev ve ofis gibi yaşam alanlarınızın banyolarında temel ekipmanların başında gelen klozet modelleri farklı şekil ve ebatlarda sunulur. Kaliteli ve modern görünüme sahip olan klozetlerle banyolarınızın daha konforlu olmasını sağlayabilirsiniz. Banyo klozet modelleri birinci sınıf malzemeden üretildiği ve profesyonel kişiler tarafından yerleştirildiği takdirde uzun yıllar dayanıklılık gösterir. Özellikle ortak kullanım alanlarında ve kalabalık mekanlarda dayanıklı klozetler tercih etmek gerekir. Bocchi, Newarc, Seramiksan, VitrA gibi markaların en kaliteli ve ucuz klozet modellerine Kepez Yapı Market aracılığı ile sahip olabilirsiniz.

Banyonuzun metrekaresine, tesisat sistemine ve tasarımına göre tercih edebileceğimiz klozet modelleri ile evinizde farklı bir tarz yaratabilirsiniz. Renkli klozet modelleri ile sıra dışı banyo dekorasyonları yaratabilirsiniz.

Her Dekorasyona Uygun Klozetler

Oturaklı tuvalet olarak bilinen klozetler, farklı renk ve tasarımları ile her dekorasyon zevkine uygun şekilde üretilir. Banyoların dekorasyon stiline uyum sağlayan klozet seti çeşitleri ile yaşam alanlarınızın kalitesini yükseltebilirsiniz. Şık görünüm ve fonksiyonel kullanıma sahip olan klozet takımı çeşitleri ile aile üyelerinizle birlikte konforlu bir yaşam sürebilmeniz mümkün. Özellikle geniş ailelerin tercih ettiği çocuk klozeti içeren klozet takımları sayesinde çocukların tuvalet alışkanlığı kazanmasına destek olabilirsiniz.

Giderin çıkış yönüne göre farklılık gösteren klozetler yerden çıkışlı ve üniversal şeklinde isimlendirilir. Yerden çıkışlı klozetler, tabana oturtulduğu için daha dayanıklıdır. Yeni üretilen klozet modellerinde kanal bulunmayabilir ve duvara sabitlenir. Sifon sistemi duvarın içine gizlenmiş olan bu klozet modelleri daha zarif bir görünüme sahiptir.

Banyonun yapısına ve genişliğine göre farklı klozet çeşitleri de tercih edilebilir. Duvara ve tabana monte edilen klozet çeşitleri her kullanım alışkanlığına uygun olur. Tabana sabitlenen klozetler, daha fazla taşıma kapasitesine sahip olduğu için uzun süre dayanıklılık gösterir. Duvara sabitlenen klozet modelleri ise asma klozet şeklinde bilinir. Özellikle titiz hanımların tercihi olan asma klozet modelleri, banyo zemininin detaylı temizlenmesi açısından kullanışlıdır. Banyonun yapısına göre açık veya gizli sifon sistemi olan klozetleri tercih edebilirsiniz.

Klozet Modelleri Tercih Ederken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Küçük ve büyük banyolar için farklı klozet modelleri tercih edilmelidir. Evinde tadilat yaptıranlar ve yeni ev yapanlar kullanacakları klozet modeline göre su tesisatını ve giderini ayarlayabilirler. Ancak hazır olan bir eve klozet tercihi yapılacaksa mevcut tesisata ve gidere uygun modeller kullanılmalıdır. Klozet seti tercih ettiğinizde montaj için gereken vidalar ve malzemeler içinde bulunur. Rezervuar sistemi için gereken malzemelere sahip olan klozet takımlarını tercih ederek eksiksiz şekilde banyonuzu tamamlayabilirsiniz.

Renkli klozet modelleri son zamanlarda sıklıkla tercih edilir. Aydınlık banyolarda özellikle modern bir görünüm elde etmek için siyah klozet modelleri kullanılabilir. Banyo dolabı, lavabo, raflar ve paspas takımları ile kombine edilen klozet çeşitleri ile banyonuzda tam bir bütünlük sağlayabilirsiniz. Banyo mobilyalarınızın rengine ve şekline uygun olarak klozet modelinizi seçebilirsiniz. Küçük banyolarda geniş bir alan yaratmak için asma klozet modellerini satın almanız daha uygun olur. Küçük lavabolar ile asma klozetleri kombinleyerek dar banyoları daha ferah bir hale getirebilmeniz mümkündür. Geniş banyolarda tezgah üstü lavabolar ile tabana sabitlenen klozet modellerini de kullanabilirsiniz.

Çocuk Klozeti ile Tuvalet Alışkanlığı

Çocuk klozeti ve lavabosu ile geniş banyoları fonksiyonel hale getirebilirsiniz. Tüm aile üyelerinizin rahat bir şekilde kullanabileceğiniz klozet modellerini tercih ederek konforlu bir yaşam sürebilirsiniz. Çocukların boyuna uygun şekilde küçük ebatlara sahip olan çocuk klozetleri sayesinde çocukların kişisel bakımını yapmasını teşvik edebilirsiniz. Kanallı yapıya sahip olan çocuk klozetleri güvenli bir kullanım sunar. Eğlenceli ve sevimli figürler ile süslenen bu klozetler çocukların ilgisini çeker. Kaliteli malzemeden üretilen klozet taşı, çizilmelere karşı dayanıklıdır. Üstün performans sağlayan sifon sistemi sayesinde çocukların bireysel olarak kişisel hijyen uygulamalarını öğrenmeleri kolaylaşır.

Çocuk lavaboları ile çocuk klozetleri birlikte kullanılabilir. Çocuğunuzun odasında bulunan veya ortak kullanılan banyolarda çocuğunuza özel üretilen bu ürünleri tercih ederek hijyen sağlayabilirsiniz. Çocukların sağlıklı gelişimine olumlu katkı sağlayan banyo eşyaları ile temiz bir tuvalet alışkanlığı kazanmalarına destek olabilmeniz mümkün. Zorlu ve sancılı bir süreç olan tuvalet eğitimini çocuk klozet modelleri ile daha sakin atlatabilirsiniz. Çocuğunuzun bu süreci daha iyi yönetebilmesini sağlayabilirsiniz.

Klozet Temizliğinde Önemli Noktalar

Ev ve iş yerinde en kirli alanlardan biri banyolardır. Banyodaki eşyaların hijyenini sağlarken mikrop ve bakteri oluşumunu önleyen deterjanlar tercih edilmelidir. Özellikle ortak kullanımı olan klozetler için mikrop öldürücü deterjanlar üstün hijyen sağlar. Banyo fırçası ve eldiven ile klozetlerinizi düzenli şekilde temizleyebilirsiniz. Kimyasal içeriği yüksek olan deterjanları kullanmamaya özen göstermeniz gerekir. Hijyen sağlayan ürünleri kullanırken kendi sağlığınıza dikkat etmeniz önemlidir. 

Klozet temizliği yaparken klozet kapağının alt kısımları, tabana sabitlenen klozetlerin ayak kısımları unutulmamalıdır. Hoş koku veren ve temizlik sağlayan klozet içi tabletleri kullanabilirsiniz. Kanallı klozet modellerinde uzun saplı temizlik fırçaları daha kullanışlı olur. Zamanla kirli bir görünümü olan kanalların temizlenmesini daha kolay hale getirebilirsiniz. Klozet kenarlarında kireç ve atık birikimini önlemek için kıvrımlı başlığa sahip fırça modellerini tercih edebilirsiniz. Klozet temizleme işleminden sonra kurulama yaparak su lekelerinin istenmeyen görüntüsünden kurtulabilirsiniz. Klozetin parlak görünmesi için kurulama işlemi yapmak önemlidir. Özellikle siyah klozet modellerinde kireç ve su damlası çok fazla belli olur. Kullanım alışkanlıklarınıza ve suyunuzun kireç durumuna göre temizleme işleminizi detaylandırabilirsiniz.

Siz de yaşam alanlarınıza konfor getirmek, banyonuzun daha modern görünmesini sağlamak, hijyenik koşullarda yaşamak için Kepez Yapı Market’in sunduğu kaliteli klozet setlerini satın alabilirsiniz. Erişilebilir fiyat avantajı, güvenli alışveriş deneyimi ve kolay ödeme seçenekleri ile beğendiğiniz klozet modelini hemen şimdi sepetinize ekleyebilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR