3.199,99 ₺ KDV Dahil
3.399,99 ₺ KDV Dahil
2.499,90 ₺ KDV Dahil
4.699,99 ₺ KDV Dahil
2.899,90 ₺ KDV Dahil
3.699,99 ₺ KDV Dahil
2.999,90 ₺ KDV Dahil
4.399,99 ₺ KDV Dahil
3.299,90 ₺ KDV Dahil
4.899,99 ₺ KDV Dahil
6.763,99 ₺ KDV Dahil
7.599,99 ₺ KDV Dahil
3.299,90 ₺ KDV Dahil
4.499,99 ₺ KDV Dahil
%27 İndirim
%27İndirim
Yeni Ürün
4.299,90 ₺ KDV Dahil
7.499,99 ₺ KDV Dahil
2.299,90 ₺ KDV Dahil
3.249,99 ₺ KDV Dahil
4.849,99 ₺ KDV Dahil
5.449,99 ₺ KDV Dahil
2.999,90 ₺ KDV Dahil
4.149,99 ₺ KDV Dahil
7.799,00 ₺ KDV Dahil
9.799,00 ₺ KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Yeni Ürün
7.799,00 ₺ KDV Dahil
9.799,00 ₺ KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Yeni Ürün
2.999,90 ₺ KDV Dahil
7.499,99 ₺ KDV Dahil
4.999,90 ₺ KDV Dahil
7.999,90 ₺ KDV Dahil
2.249,90 ₺ KDV Dahil
5.499,99 ₺ KDV Dahil
1 2 >

Asma Klozetler

Duvara monte edildiği için zeminle teması olmayan estetik tasarımlı asma klozet modelleri ilgi gören ve tercih edilen ürünlerdir. Sıra dışı formları, alternatif renkleri ve ideal ölçüleriyle öne çıkan asma klozetler, banyolara farklı bir tarz katar. Gömme rezervuar sistemiyle üretilen askı klozetler, dekoratif duruş sergileyen işlevsel modellerden oluşur. Seramiksan, Vitra, Newarc, Serel gibi değerli markalar tarafından üretilen klozet modellerini Kepez Yapı Market’te bulabilir ve özel fiyatlarla kolayca satın alabilirsiniz.

Modern Tasarımlı Asma Klozet Modelleri

Duvara gömülen rezervuar ve duvara asılan klozet detayıyla tasarlanan ürünler az yer kaplayan şık tasarımlardan oluşur. Ürünler, farklı asma klozet ölçüleri ile üretilerek hem küçük hem de büyük banyolara uyum sağlar. Zemine bağlı olmayan klozetlerin alt kısmını kolayca temizleyebilirsiniz. Estetik görünümleriyle dikkat çeken klozet modelleri farklı formlara sahip ürünler sunar. Oval, D, yuvarlak ve köşeli formlarda üretilen klozetler, havada asılı kalan tasarımlarıyla ilgi odağı olmayı başarır. Siyah, gri, turuncu, kahve ve kırmızı asma klozet modelleri ise yenilikçi tasarımlarıyla öne çıkar. Banyonuzda sıra dışı bir tarz yaratmak istiyorsanız renkli asma klozet tasarımlarını tercih edebilirsiniz. Gizli montaj özelliğiyle üretilen kırmızı ve siyah renkli klozetler, estetik duruşlarıyla bulundukları ortama hoş bir hava katar.

Banyo zeminini özel tasarımlı karolar veya taşlarla dekore etmeyi planlıyorsanız banyonuzda asma dolap, lavabo ve klozet modelleri kullanmanız daha doğru olur. Böylece zemininde kusursuz bir bütünlük yakalayabilirsiniz. Birbirinden şık klozet modelleri arasında en az yer kaplayan ürünleri ise oval tasarımlı klozetler oluşturur. Ürünlerin, diğer formlara oranla daha küçük tasarımlı modellerini kolayca bulabilirsiniz. Modern dekorasyona uyum sağlayan ve D şeklinde tasarlanan asma klozetler ise büyük boyutludur ve geniş banyolar için idealdir. Ünlü markaların yenilikçi tasarımları arasında yer alan köşeli asma klozetler, dikdörtgen formlu olup yeniliklere açık kullanıcılara hitap eder. Banyolara modern, estetik ve zarif bir görünüm kazandıran sıra dışı asma klozet modellerini seçerek yeni tarzlar deneyebilirsiniz.

Dekoratif Asma Klozet Modelleri

Asma klozetler dekoratif, estetik ve işlevsel tasarımlardan oluşur. Özel tasarımı ile dikkat çeken Seramiksan Silva asma klozet modelini tercih ederek banyonuza yeni bir tarz katabilirsiniz. Yumuşak kapanır kapak ve gizli montaj sistemi ile tasarlanan ürün duvara asılarak monte edilir. Ürün, yumuşatılmış köşeli formu, şık ve ince kapak tasarımıyla estetik bir duruş sergiler. Tercih edebileceğiniz bir diğer dekoratif ürün, modern ve estetik tasarımı ile öne çıkan Newarc Energy asma klozet modelidir. Kolay montaj imkânı tanıyan uygun fiyatlı ürün, yumuşak klozet kapağı detayına sahiptir. Küçük banyolar için ideal olan oval tasarımlı klozeti, uzun süre keyifle kullanabilirsiniz.

Deneyimli marka Vitra’nın tasarladığı klozetler hem dekoratif hem de işlevsel ürünlerdir. Vitra asma klozet ürünleri arasında bulunan hijyenik özellikli kanalsız klozet modeli, bakterilere karşı daha etkili yapıya sahiptir. Yavaş kapanır kapak detayıyla desteklenen estetik tasarımlı klozeti, dar alanlarda rahatça kullanabilirsiniz. 54x34.5 cm klozet ölçüleri ile tasarlanan ürün, hızlı ve kolay montaj olanağı da sunar.

Tarz Yaratan Renkli Asma Klozetler

Alışılmış beyaz rengin dışına çıkan modern asma klozet modelleri renkli ürünler de sunar. Parlak ve mat görünüm seçeneğiyle tasarlanan renkli klozetler siyah, kırmızı, turuncu gibi çarpıcı renklerle üretilir. Büyük ve küçük klozet ölçülerine sahip ürünler, zarif tasarımları sayesinde bulundukları ortama farklı bir hava katarlar. Kullanıcıların rahatı ön planda tutularak tasarlanan renkli asma klozet modelleri konforlu ürünlerdir. Yüksek kaliteli malzemelerden üretilen, şık görünümlerinin yanı sıra kullanışlı modeller de sunan ürünleri, modern tasarımlı banyolarınızda kullanabilirsiniz. Tanınmış markaların tasarladığı beyaz ve renkli klozetler birinci sınıf malzemelerle üretildiği için uzun ömürlüdür. Banyonuzun tarzına ve ebatlarına uygun ürünleri seçerek uzun yıllar boyunca kullanabilirsiniz. Modern ve estetik tarza hitap eden yeni nesil renkli asma klozet modellerinin genel özellikleri şöyle sıralanabilir:

 • Parlak veya mat görünüm seçeneğiyle üretilir.
 • Tak çıkar kapak yapısı ile tasarlandıkları için kolay temizlik imkânı sunar.
 • Yavaş kapanır ince kapak detayıyla tasarlanan kırmızı, turuncu, kahve, gri ve siyah asma klozetler estetik görünüme sahiptir.
 • Üstün hijyen teknolojisiyle üretilen modeller temiz ve sağlıklı kullanım konforu sunar.
 • Renkli klozetler; oval, köşeli, yuvarlak ve D formlu ürün seçeneklerine sahiptir. Gizli montaj özelliğiyle üretilen klozetler estetik bir duruş sergiler.
 • 4.5 litre su tüketimi yapan modelleri, çevre dostudur ve tasarruf yapmanıza yardımcı olur.
 • Beyaz ve renkli ürünler, standart uygulama olan 41 – 45 cm asma klozet yüksekliği ile monte edilerek rahat kullanım konforu sunar.

Asma Klozet Seçerken Dikkat Edilecek Detaylar

 • Güvenilir markaların estetik tasarımlı yeni nesil ürünlerini seçerek hem uzun süre kullanabilir hem de işlevsel özelliklerinden yararlanabilirsiniz.
 • Asma klozet modelleri açık ve gizli bağlantı özelliği ile üretilir. Gizli bağlantı detayı sunan ürünlerin montajı daha zordur. Açık bağlantı sistemine sahip ürünler ise hızlı ve kolay montaj imkânı tanır.
 • Taharet deliği, ekonomik su kullanımı, ergonomik tasarım ve rahat montaj özelliği sunan ürünleri seçebilirsiniz.
 • Banyonuzun boyutlarına ve tesisat sistemine uygun klozet modellerini tercih ederek kolayca monte ettirebilirsiniz.
 • Küçük çocuklarınız varsa küçük ebatlı tasarımlı ürünleri seçmeniz daha doğru olur. Çocuklar küçük ve ergonomik modelleri rahatça kullanır.
 • Klozet kapağı ile birlikte sunulan ürünleri tercih ederek hem ekonomik alışveriş yapar hem de klozete uygun kapak aramak zorunda kalmazsınız.
 • Klozetleri taşıma kapasitesine, ürün içeriğine ve ölçülerine bakarak seçmeniz önemlidir.

Banyonuza yepyeni bir görünüm kazandıracak dekoratif asma klozet modellerini, Kepez Yapı Market’in özel fiyatlarıyla kolayca satın alabilirsiniz. Beğeninize ve ihtiyacınıza uygun ürün siparişinizi hemen verebilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR