Bahçe Masaları

Tasarımları ile dikkat çeken bahçe masaları sağladıkları kullanım kolaylığı ve estetik duruşları herkesin severek kullandıkları ürünlerdir. Yaz ve kış bahçelerinin vazgeçilmez parçalarından biri olan bahçe masaları ahşap, metal, suntalam, plastik ve hasır gibi ürünlerden yapılmaktadır. Hem günlük kullanımlar hem de özel davetler için uygun olan bu masalar oldukça kullanışlıdır. Açık ve kapalı mekanlarda kullanım için uygun olan bahçe masaları oldukça dayanıklıdır. Çok sayıda misafirinizi ağırlamanıza yardımcı olan bu masalar istenilen yere kolayca taşınabilir özelliktedir. Hafif ve katlanabilir olan bahçe masaları farklı şekil ve büyüklükte tasarlanmıştır. Sıcak havalarda açık havada rahatlıkla kullanabilirsiniz. Olumsuz hava koşullarından etkilenmeyecek şekilde dayanıklı malzemeler kullanılarak üretilmiş olması dış mekanlarda kullanımı da elverişli kılar. Yemek masası ya da çalışma masası olarak da kullanabileceğiniz bahçe masaları çok fonksiyonludur. Yuvarlak, kare ve dikdörtgen şekillerinde tasarlanan modelleri mevcuttur. Farklı büyüklüklerde ve yüksekliklerde tercih edilebilir. Bahçe masaları ile uyumlu sandalyeleri bir arada satın alarak kendi zevkinize göre masa sandalye takımı oluşturabilirsiniz. Oldukça modern ve şık bir görünüme sahip olan bahçe masalarında farklı renk seçenekleri bulmak mümkün. Retro tarzı, klasik, modern ya da geleneksel tarzda tasarlanmış modeller arasında seçim yapmakta zorlanacaksınız. 

Bahçe Masa Takımlarının Özellikleri

Küçük ya da büyük her bahçe için uygun özelliklerde bahçe masası takımı mevcuttur. Sandalyeleri ile birlikte takım olarak düşünülerek tasarlanmış olan bahçe masası takımları arasından kendi zevkinize uygun modeli bulabilirsiniz. Küçük bahçesi olan kişiler dar ve kullanışsız alanları bu masa takımları ile değerlendirebilir. Genellikle kış bahçeleri için tercih edilse de yazın açık ortamlarda rahatlıkla kullanılabilir. Güçlendirilmiş metal şasesi ile oldukça dayanıklı olan bu masalar sayesinde ortama otantik bir hava verilebilir. Koltuk şeklindeki sandalyeler ile birlikte tasarlanmıştır. Kahve ve siyah tonları genellikle tercih edilse de farklı renkleri de bulabilirsiniz. Her türlü darbeye dayanıklıdır. Kolay taşınabilir hafifliktedir. Yüzeyi kolayca temizlenebilen bu masaları yemek masası olarak da kullanabilirsiniz. Doğal ve estetik bir görünüm sağlayan rattan tasarım masa takımları kırılmaz, aşınmaz ve çizilmez. Yağmur, rüzgar, güneş gibi olumsuz hava koşullarına karşı dayanıklı şekilde üretilmiştir. Açık havada uzun süre kaldığında renginde herhangi bir değişim meydana gelmez. Rüzgarlı havalarda üzeri toz tutmaz. Temizliği oldukça pratik olan bu masaların yüzeyi çizilmez. Modern tasarım bahçe masası seven kişiler için yüzeyi cam olan modeller üretilmiştir. Üzeri camdan yapılmış olan masaların camı oldukça dayanıklı olduğu için kolay kırılmaz. Katlanabilir olması masanın kullanılmadığı zamanlarda yer kaplamasını önler. Aynı zamanda istenilen yere kolayca taşıyabilmenize olanak tanır. Demonte şeklinde üretilen bahçe masalarını kendiniz kolayca monte ederek kullanıma hazır hale getirebilirsiniz. 

Bahçe Masa Takımı Modelleri

Klasik, otantik ve modern şekillerde tasarlanmış olan bahçe masa takımı modelleri arasında kendi zevkinize uygun olanı seçebilirsiniz. İster sandalye ile takım olarak tasarlanmış ürünleri isterseniz masanıza uygun farklı sandalye modellerini bir araya getirerek kendi takımınızı oluşturabilirsiniz. Bahçe masalarının modellerini oluşturan unsurlar arasında masanın yapımında kullanılan malzemenin türü önemli yere sahiptir. Bahçe masalarında kullanılan ürün çeşitleri şunlardır:

  • Ahşap
  • Cam
  • Plastik
  • Metal 
  • Suntalam
  • Hasır

Ayrıca aynı anda birden fazla malzeme kullanılarak üretilmiş tasarımlar da mevcuttur. Masa ayakları ahşap üzeri cam olan modeller oldukça modern bir görünüm sağlarken metal ve plastik kullanılarak üretilmiş modeller de oldukça şık bir görünüme sahiptir. Hızlı ve kolay bir şekilde kurularak kullanıma hazır hale getirilebilen bahçe masalarının yapımında hangi malzeme kullanılmış olursa olsun tüm ürünler ultraviyole ışınlarına karşı dayanıklı olarak tasarlanmıştır. Isı ve soğuğa karşı dayanıklı, kolay çizilmez ve darbelere karşı direnç gösterebilir bu masalarda çok sayıda kişiye aynı anda yemek daveti verebilirsiniz. Üzerindeki ağırlığı kaldırabilen, kayma ve devrilme gibi denge problemi yaşamayan bahçe masaları oldukça kullanışlıdır. Şıklığa önem veren kişiler için dekoratif şekillerin işlendiği, desenli ve renkli masa modelleri bulunmaktadır. Sadeliği seven kişiler ise düz renklerden oluşan modelleri tercih edebilir. Son zamanların popüler bahçe masaları arasında yerini alan camlı masa takımı şık ve kullanışlıdır. Üzeri leke tutmayan camlı masalarda camın kolayca kırılacağı düşünülebilir. Oysa dayanıklı cam malzeme kullanılarak üretilen camlı masa takımını gönül rahatlığı kullanabilirsiniz. 

Bahçe Masa Takımı Fiyatları 

Genellikle 90x90 cm uzunluklarında tercih edilen kare bahçe masası modellerinde farklı ebatlar da bulunmaktadır. Dikdörtgen, oval ve yuvarlak olarak da tercih edebileceğiniz bahçe masa takımı 6 ve 12 kişilik olarak tasarlanmıştır. Sandalyeleri ile birlikte satılan bu ürünlerde istediğiniz renk ve modeli kolayca bulmanız mümkün. Leke tutmayan, güneş ışınlarından olumsuz etkilenmeyen bu ürünleri uzun yıllar severek kullanabilirsiniz. Ergonomik tasarımı ile her ortama kolayca uyum sağlar. Koltuk şeklindeki sandalyeleri oldukça konforludur.  Hasırdan yapılmış olan masa ve sandalyeler şık görünümlerinin yanı sıra zemin üzerinde sağlam durması nedeniyle sık kullanımlar için uygundur. Devrilme ya da kayma yapmadığı için olası kazaların yaşanmasını önler. Hasır masalar ile uyumlu sandalyeler de tercih edebilirsiniz. Üzerinde minderli ya da mindersiz olarak kullanabileceğiniz hasır sandalyelerde oldukça rahattır. Metal, ahşap, demir ve plastikten üretilen masa sandalyeler suya dayanıklıdır. Yağmurlu havalarda kullanıldığında nemden etkilenmez. Oldukça uygun fiyatlara sahip olabileceğiniz bahçe masası fiyatları hakkında kepezyapimarket.com firmasından bilgi alabilirsiniz. Ahşap ve camın bir arada kullanılmasıyla tasarlanmış modern tasarım bahçe masası modellerini uzun yıllar severek kullanabilirsiniz. Kendi zevkinize uygun ürünleri firmanın internet sitesindeki bahçe masa sandalye takımı satın al butonunu tıklayarak istediğiniz ürünü kolayca sipariş verebilirsiniz. Kullanımı ve modelleri ile dikkat çeken modern bahçe masası fiyatları açısından da oldukça ekonomiktir.
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR