8,99 ₺ KDV Dahil
10,99 ₺ KDV Dahil
12,99 ₺ KDV Dahil
14,99 ₺ KDV Dahil
18,99 ₺ KDV Dahil
23,99 ₺ KDV Dahil
107,99 ₺ KDV Dahil
127,99 ₺ KDV Dahil
15,99 ₺ KDV Dahil
20,99 ₺ KDV Dahil
316,99 ₺ KDV Dahil
397,99 ₺ KDV Dahil
10,99 ₺ KDV Dahil
21,99 ₺ KDV Dahil
29,99 ₺ KDV Dahil
40,99 ₺ KDV Dahil
13,99 ₺ KDV Dahil
15,99 ₺ KDV Dahil
45,99 ₺ KDV Dahil
61,99 ₺ KDV Dahil
4,99 ₺ KDV Dahil
6,99 ₺ KDV Dahil
1 2 3 ... 30 >

Hırdavat, El Aletleri ve Oto

Hırdavat, el aletleri ve oto ürünleri, yapılarınıza ve araçlarınıza etkili bir bakım yapabilmenize yardımcı olan en kullanışlı ürünler arasında yer alır. Hırdavat ürünleri arasında çivi, vida, menteşe gibi tamir malzemeleri ön plana çıkar. El aletleri arasında ise testere, kerpeten, tornavida, merdiven gibi nalbur malzemeleri bulunur. Araç malzemeleri; oto yıkama malzemeleri, oto aksesuar seçenekleri ve araç bakım ürünleri gibi gruplara ayrılır. Yaşam alanlarınızda ve motorlu taşıtlarınızda oluşabilecek her türlü problemi kolayca giderebilmenizi sağlayan en kaliteli hırdavat el aletleri, tamir malzemeleri ve oto bakım ürünleri ise Kepez Yapı Market’te sizi bekliyor.

Hırdavat Nedir?

Hırdavat ürünleri, bina donanımı için üretilen vida, menteşe, çivi, dübel, kelepçe gibi seçeneklerden oluşur. Elektrik, su ve doğalgaz tesisatlarının sağlıklı bir şekilde kurulabilmesi için kullanılan ürünler de hırdavat malzemeleri arasında kabul edilir. Hırdavat çeşitleri, farklı yapı türlerinde kullanılabilmeleri ve farklı yapı malzemeleriyle uyum sağlayabilmeleri amacıyla çeşitli boyutlarda tasarlanır. Dübel, vida, çivi, kelepçe gibi hırdavat malzemelerinin boyutları, birbirleriyle uyumlu ölçülerde belirlenir ve bu sayede her türlü işleminizi kolayca gerçekleştirebilmenize yardımcı olur. Hırdavat malzemelerini rahatça kullanabilmeniz için çeşitli el aletleri de üretilir. Çekiç, tornavida, pense, testere gibi hırdavat el aletleri; çivi, vida, menteşe, kelepçe gibi ürünleri kolayca sabitleyebilmenize yardımcı olur. Yaşam alanlarınızın duvarlarını, dolaplarını, döşemelerini ve tesisatlarını son derece güvenli bir şekilde kurabilmenize yardımcı olan hırdavat ürünleri ve el aletleri, aynı zamanda rahatça mobilya kurulumu gerçekleştirirken de fayda sağlar.

Hırdavat Malzemeleri Nelerdir?

Hırdavat malzemeleri, çeşitli yapıların inşasında, tadilatında ve dekorasyonunda faydalanabileceğiniz son derece etkili ve yararlı ürünlerdir. En çok kullanılan hırdavat malzemeleri arasında gönyeler, emniyet kelepçeleri de bulunur. Gönyeler, ağırlık taşımak amacıyla özel olarak tasarlanan ürünler arasında yer alır ve dolap, raf, davlumbaz gibi yaşam alanı unsurlarını güvenli bir şekilde monte edebilmenize yardımcı olur. Emniyet kelepçeleri ise dolapların, kombi koruyucularının ve çeşitli unsurların güvenli bir şekilde kapatılabilmesi açısından son derece faydalıdır. Ürün kapaklarının kontrolsüz bir şekilde açılmasını engelleyen emniyet kelepçeleri, aynı zamanda çocuklu ailelerin yaşadığı alanların güvenlik seviyesini de yükseltir. Banyolarda, mutfaklarda, gömme dolaplarda rahatlıkla kullanılabilen emniyet kelepçeleri; pirinç, çelik, bakır, krom gibi malzemelerden üretilir. Yaşam alanlarında en çok tercih edilen hırdavat malzemeleri arasında fayans köşeleri ve derz artıları da yer alır. Fayans köşeleri, son derece sert bir yapıya sahip olan fayansların açık köşelerinin yaşam alanınızda tehlike oluşturmasının önüne geçer. Fayansların açık kısımlarına temas etmeniz durumunda yaralanma yaşamanızın önüne geçen fayans köşeleri, etkileyici görünümleriyle yaşam alanı dekorasyonunuzu da zenginleştirir. Derz artıları ise derz dolgularının güvenliğini sağlama amacıyla kullanılır. Artı şeklinde tasarlanan ürünler, derz dolgusu yapılan fayans, parke, mermer yüzey gibi döşemelerin aralarında kullanılır ve dolguların dışarı taşarak döşeme kalitesini düşürmesini önler.

Hırdavat El Aletleri Ne İşe Yarar?

Hırdavat el aletleri, hırdavatların doğru ve güvenli bir şekilde monte edilebilmesi açısından son derece önemlidir. Vida, menteşe, çivi, gönye gibi hırdavat ürünleri, yapı malzemelerinin güvenliğini sağlayan ürünlerdir ve bu yüzden doğru şekilde kullanılmaları gerekir. Hırdavat el aletleri, hırdavat seçeneklerinin hatalı şekilde kullanılmasını ve bu sayede etkisiz kalmalarını önler. Hırdavat ürünlerinden maksimum seviyede verim alabilmenize yardımcı olan hırdavat el aletleri, kullanım esnasında hırdavat malzemelerinin zarar görmesinin de önüne geçer. Bu sayede hırdavat malzemelerini uzun süre boyunca sorunsuz bir şekilde kullanabilmenize imkân tanıyan hırdavat el aletleri, çeşitli yapılarda gerçekleştireceğiniz tadilat, restorasyon, onarım gibi işlemlerinizi de kolaylaştırır. Yapı işlemlerinin süresini kısaltan ve bu sayede size zaman kazandıran hırdavat el aletleri, hatalı işlemler yüzünden yaşayabileceğiniz aksilikleri de engeller. Bu sayede hem kısa hem uzun vadede eşsiz bir güvenlik sağlayan hırdavat el aletleri, yapı işlemlerinde oluşabilecek hataların maddi ve fiziksel hasara yol açmasının da önüne geçer.

İş Güvenliği Malzemeleri Nelerdir?

İş güvenliği malzemeleri, her türlü yapı işleminde mutlaka kullanılması gereken ürünler arasında yer alır. İnşaat, tadilat, onarım, restorasyon gibi işlemlerde yaşanabilecek kazalarda yaralanmanızı önleyen iş güvenliği malzemeleri arasında baretler, gözlükler ve ayakkabılar ön plana çıkar. Baret seçenekleri, geniş çaplı inşaat ve restorasyon işlemlerinde başınızı darbelere karşı güvende tutar. İş güvenliği gözlüğü seçenekleri; kesme, delme, zımparalama, düzleştirme gibi işlemler esnasında sıçrayacak yapı malzemesi parçalarının ve kıvılcımların gözünüze temas etmesini önler. İş güvenliği ayakkabısı seçenekleri ise kaydırmaz tabanları sayesinde çalışma alanında denge sorunu yaşamanızı ve düşmenizi engeller. En çok kullanılan iş güvenliği ekipmanları arasında kıyafet seçenekleri de bulunur. İş güvenliği kıyafeti seçenekleri, genel vücut koruması için tercih edilen ürünler arasındadır. Özellikle toz, kıymık, mermer parçası gibi unsurların yoğun şekilde ortaya çıktığı işlemlerde kullanılan kıyafet çeşitleri, hem kıyafetlerinizi hem de vücudunuzu koruma altında tutarak yaşam kalitenize katkıda bulunur.

Araba Bakımı Nasıl Yapılır?

Araba bakımı, oto temizlik malzemeleri ve araba aksesuar çeşitleri aracılığıyla rahatlıkla gerçekleştirilebilen bir işlemdir. Oto temizlik malzemeleri, araçların dış yüzeyini, koltuklarını ve döşemelerini kısa sürede güvenle silebilmenize yardımcı olur. Oto kuaför malzemeleri ise renk solması, lekelenme, yüzey çatlaması gibi problemleri gidermek amacıyla kullanılır. Araba bakımında kullanılan araç aksesuar seçenekleri, aracınızın iç ve dış kısmındaki parçaları güvenli bir hâle getirebilmenize yardımcı olur. Araba aksesuar iç seçenekleri; kapı kolu, dikiz aynası, koltuk kılıfı, yer döşemesi gibi unsurları güvenli bir şekilde sabitleyebilmenizi sağlar. Dış yüzeyde kullanılan araba malzemeleri ise aynalarda, araba anteninde ve far bölümlerinde oluşabilecek problemleri giderebilmenizi kolaylaştırır. Eğer siz de hırdavat, el aletleri ve oto malzemeleri ile hem yaşam alanınızı hem de aracınızı kusursuz bir hâle getirmek isterseniz, Kepez Yapı Market tarafından tasarlanan ürünleri tercih edebilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR