Ani Su Isıtıcıları

Banyolarda kullanılan ani su ısıtıcıları, sıcak su ihtiyacını karşılamak için özel olarak dizayn edilen kullanışlı ürünlerdir. Hem evlerde hem de iş yerlerinde tercih edilebilen bu sistemler sayesinde sıcak suya dilediğiniz her an kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Mutfakta bulaşık yıkarken ya da uzun bir günün ardından yorgunluğunuzu atmak için duşa girdiğinizde suyunuzu bu ürünlerle kısa sürede ısıtabilirsiniz.

Banyo su ısıtıcısı günlük hayatınızda büyük fayda sağlar. Günün her anında, ihtiyaç duyduğunuz sıcaklıkta suya ulaşmanız için özenle tasarlanan ürünler sayesinde banyo keyfinizi katlayabilirsiniz. Kişisel temizlik açısından önemli olan suyu istediğiniz sıcaklıkta kullanmanıza olanak tanıyan ürünler, kesintisiz olarak sıcak su elde etmenize imkan sağlar.İyi bir temizlik için tercih edilen sıcak su zahmetsiz şekilde bulaşık yıkamanıza da yardımcı olur. Çok fazla yer kaplamadıkları için de kullanım kolaylığı sağlayan ürünle dilediğiniz zaman sıcak suya ulaşabilirsiniz. Su ısıtmak için pratik bir çözüm sunan kullanışlı su ısıtıcıların farklı özelliklere sahip çeşitli modelleri mevcuttur. Elektrikle ve doğalgazla çalışan alternatiflerin yanı sıra sıcak su biriktiren ya da anında suyu ısıtan seçenekler de bulunur. Bu su ısıtma sistemleri arasından ihtiyaçlarınıza göre size uygun modeli inceleyebilir, güvenle satın alarak her an sıcak su elde edebilirsiniz.

 

Banyo Su Isıtıcıları Çeşitleri

Her türlü iç mekanda sıcak suya ulaşmada kolaylık sağlayan su ısıtıcıların pek çok çeşidi mevcuttur. Kullanılacağı alan düşünülerek bir seçim yapılabilir. Dilerseniz elektrikle dilerseniz doğal gazla çalışan bir model tercih edebilirsiniz.

Ani su ısıtıcısı olarak da adlandırılan elektrikli seçenekler suyu ihtiyaç duyduğunuz sıcaklığa anında getirir. Kesintisiz bir sıcak su erişimi için elektrikli modelleri satın alabilirsiniz. Beklemenize gerek kalmadan günün her anında sıcak suya ulaşmanızı sağlayan bu ürünler ideal boyutlarda üretilir. Bu sayede kullanacağınız alanda çok fazla yer kaplamaz. Hızlı bir şekilde sıcak su elde etmenize olanak tanıyan ürün sayesinde zamandan da tasarruf edebilirsiniz. Birçok kişi tarafından sıkça tercih edilen bu çeşitle siz de ihtiyaç duyduğunuz anda sıcak suya ulaşabilirsiniz.

Su ısıtıcılarından doğal gazla çalışan modeller ise suyu ısıtarak sizin için hazır halde bekletir. 5 litreden başlamak üzere 10, 50, 65 litre gibi farklı kapasitelere sahip pek çok alternatifi kolayca bulabilirsiniz. Ev içerisinde yaşayan kişi sayısına göre seçim yapabilirsiniz. 3 kişilik aileler için 50 litreye kadar olan ürünler yeterli olabilir. Kalabalık aileler ise 50 litre ve üzerini tercih edebilir. Su ısıtıcılar yüksek basınç, donma, susuz çalışma ve aşırı ısınma gibi tehlikelere karşı emniyetli bir şekilde üretilir. Bu sayede evde sıcak suya ulaşmak yalnızca kolay değil aynı zamanda güvenli bir hale gelir. Banyo su ısıtıcı markalarının özenle ürettiği alternatifleri inceleyerek size uygun ürünü kolayca bulabilirsiniz.

 

Banyo Su Isıtıcısı Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Bazı binalarda kombi bulunmayabilir ya da merkezi sistem tercih edilmemiş olabilir. Bu durumda satın alabileceğiniz hem ekonomik hem de fonksiyonel su ısıtıcıları banyo, mutfak gibi farklı yerlerde kullanıma uygundur. Hızlı bir şekilde sıcak su elde etmenize yardımcı olan ürünler ergonomik şekilde tasarlanarak size sunulur. Fonksiyonel ısıtıcı modelleri arasından seçim yaparken göz önünde bulundurmanız gereken ilk nokta kullanım sıklığıdır.

Doğal gaz ile çalışan seçenekler kombiye benzer bir tasarıma sahiptir ve boru sistemi aracılığıyla musluklara bağlanır. Diğer yandan elektrikli alternatifler ise doğrudan musluklara bağlanabilir, hatta duşakabin içerisinde de kullanılabilir.Musluk suyunun hızlıca ısınmasını sağlayan cihazlar ısınmış suyu direkt olarak musluklara gönderir. Ekonomik ve işlevsel olan ürünler sayesinde sıcak su ihtiyacınızı günün her anında kolayca karşılayabilirsiniz. Dilerseniz elektrikli alternatifler arasından A sınıfı enerji tüketimine sahip olan modelleri tercih ederek enerji tasarrufu da yapabilirsiniz. Böylece bütçe dostu bir alışveriş yapmış olursunuz. Doğal gaz bulunmayan yerlerde kullanışlı bir tercih olan elektrikli su ısıtıcıları hayatınızı kolaylaştırır.

Ürün seçimi yaparken dikkat etmeniz gereken bir diğer nokta ise cihazı koyacağınız yerin ölçüleridir. Dar alanlarda kullanmak isterseniz küçük modelleri tercih edebilirsiniz. Bunun yanı sıra cihazın güvenlik donanımını da göz önünde bulundurarak alışverişinizi yapabilirsiniz. Bu sayede emniyetli bir şekilde sıcak suya ulaşabilirsiniz. Banyo su ısıtıcı fiyatlarını inceleyebilir, bütçenize uygun bir alışveriş yapabilirsiniz.

Termosifon: Termosifon (veya termosifon), bir sıvıyı mekanik bir pompaya ihtiyaç duymadan dolaştıran, doğal konveksiyona dayalı bir pasif ısı değişimi yöntemidir.

Hermetik Şofben: Sağlık açısında da oldukça faydalı olan bir su ısıtıcı çeşididir.

Su Isıtıcı Fiyatları

Banyo su ısıtıcı fiyatları; ürünlerin sahip oldukları özellikler, üretim materyalleri ve üretimde kullanılan yöntemler gibi çeşitli etkenler sonucunda farklılık gösterebilir. Doğal gaz ve elektrikle çalışan modellerin fiyat aralığı oldukça geniştir. Böylece bütçenize ve ihtiyacınıza uygun bir alışveriş gerçekleştirebilirsiniz. Evde ya da iş yerinizde tercih edebileceğiniz ürünler anında su ısıtma özelliğine sahip olabilir veya ısıttığı suyu haznesinde bekletebilir. Hazne açısından pek çok farklı model bulmanız mümkündür. Dilerseniz 10, 30, 45 ya da 100 litrelik kapasiteye sahip farklı pek çok ürün bulabilirsiniz. Bunlara ek olarak cihazlarda birtakım güvenlik özellikleri de mevcuttur. Yüksek basınç, aşırı ısınma, donma gibi durumlar için emniyet özelliğine sahip olan ürünler sayesinde güvenliği sağlayabilirsiniz. Susuz çalışma emniyeti ise yine sıcak su elde ederken güvenliği korumanızı yardımcı olan bir diğer özelliktir. Tüm bu özellikler göz önünde bulundurularak her bir cihazın fiyatı belirlenir. Her bütçeye uygun modeli kolaylıkla bulabilir ve satın alabilirsiniz. Elektrikli su ısıtıcı banyo fiyatlarını ve fonksiyonlarını inceleyerek alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Temizlik ve hijyeni sağlamak için oldukça önemli bir yere sahip olan suyu dilediğiniz zaman sıcak olarak kullanabilirsiniz. Kepez Yapı Market aracılığıyla hem ihtiyaçlarınızı karşılayan hem de bütçenize uygun bir su ısıtıcısını kolayca bulabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR