kepez yapı market

İnsanların yaşamına nasıl değer katabiliriz, daha fazla nasıl dokunabiliriz?

Kepez Yapı Market; 1999 yılından bu yana iki mağazasıyla toplam 5000 m2 alanda ve online olarak da dijital platformda faaliyet yürüten, Türkiye’nin En Uygun Uzman Yapı Marketidir.

İnsanların yaşamını kolaylaştırmak, en değerli mekanları olan evlerinin yapımından dekorasyonuna kadar ihtiyaçlarını karşılamak, bunu yaparken de onlarla beraber mutluluğu paylaşmak bizim için en kıymetli değerlerdir. Uyurken, uyandığınızda, yemek yerken, su içerken, balkonda kahvenizi yudumlarken hep yaşamınızı kolaylaştırmak istedik. Sadece evlerde değil, iş yerlerinde, alışveriş merkezlerinde, kısacası hayatın her metrekaresinde imzamız olsun, bu imza da ulaşılabilir fiyatlarla sunalım istedik. Bu amaçla çıktığımız yolda, Yeni bin yıla 1 kala kapılarımızı Ankara’nın En Uygun Yapı Marketi olarak sizlere açtık.

Huzur içinde yaşadığınız evlerinizin, banyolarındaki seramikleri, duşakabinleri, musluk ve bataryaları, zeminlerdeki laminat parkeleri, duvarlarındaki tuğlaları, alçıları, boyaları, duvar kağıtlarını yalıtım malzemelerini tedarik ediyor ve rekabetçi fiyatlarla sizlere sunuyoruz. Bunların yanı sıra evinizin ihtiyacı olan alet ve edevatı, tadilat ve tamirat için ihtiyaç duyduğunuz ürünleri, değiştirmeyi düşündüğünüz mutfağı, lavaboyu, klozeti, bahçe ürünlerini, tesisat araçlarını, el aletlerini evinizin ve iş yerinizin ihtiyacı olan binlerce ürünü en uygun fiyatlarla hem mağazalarımızda hem de web sitemizde hizmetinize sunuyoruz.

Tedarikçimiz olan Türkiye’nin önde gelen banyo, seramik, yapı ve dekorasyon malzemeleri üreticilerinin seçkin ürünlerini sorunsuz ve en uygun fiyatlarla mağazalarımızda ve web mağazamızda kullanımınıza sunuyoruz.

Aklınızda olsun!

Zamanın ve paranın sizin için ne kadar kıymetli olduğunu biliyoruz, zamandan ve ekonomiden optimum tasarrufla uzman tadilat ekibimiz ‘’Evinizi on günde yeniliyor.’’

Bunun için mağazalarımızda sıcak bir çay yada kahve eşliğinde ürünlerinizi seçebilir,dekorasyon ekibimizden fikir alabilirsiniz.

 

İyi ki varsınız!

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR