1 2 3 >

Vazolar ve Biblolar

Ev, ofis ve işyeri dekorasyonlarında küçük fakat etkili falan etkili ürünlerin başında vazo ve biblolar yer almaktadır. Ortamı havasını değiştirmek, farklı zevklere hitap eden vazo ve biblolar yardımıyla mümkündür. Genellikle süs olarak kullanılan masanın üstüne yerleştirilen vazo modelleri ve biblo modelleri dekorasyonlarda küçük fakat oldukça etkili bir faktördür. 

Dekorasyonlarda detayların oldukça önemli olduğu varsayıldığı için vazo ya da biblo modellerinin odanı havasını değiştirmesi oldukça normaldir. Farklı zevklerin bir arada bulunduğu vazo ve biblo modelleri sadece dekorasyon için de ortamın kasvetli havasını ortadan kaldırmaya yardımcı olmaktadır. 

Ofislerde çalışanların daha verimli çalışması için bulunduğu ortamın dekoratif durumu oldukça önemlidir. Çalışan verimini arttırmak için de ofislerde dekoratif unsurlara oldukça önem verilmektedir. Bu anlamda çalışan performansında hızlı artış ve belirli zaman dilimlerinde yapılan değişiklikler psikolojik açıdan olumludur. 

Ev ve ofis dekorasyonlarında görmeye alışık hale geldiğimiz saat, vazo, biblo, süs küçük eşyalar ve hediyelikler bulunmaktadır. Bu küçük dekorasyon öğeleri, ortamda oluşan kasvetli havanın dağılması ve pozitif düşünce yapısı için önemlidir. Tasarımların en büyük amacı da insanların bulunduğu ortamdan daha fazla verim alınması ve pozitif öğeleri barındırmasıdır.

Yüzlerce farklı renk seçeneği ve motif seçeneği bulunan vazo modelleri ve biblo modelleri, dekorasyon ihtiyacını karşılamaktadır. Bu anlamda Kepez Yapı Market dekorasyon ve tasarım konusunda vazo ve biblo modellerine güvenmektedir. 

Onlarca farklı türde yüzlerce farklı model bulunan vazo ve biblolar içerisinden zevkiniz doğrultusunda karar verebilirsiniz. Fakat bu kadar fazla çeşit içerisinde karar vermekte zorlanıyorsanız yapmanız gereken birkaç püf nokta:

Tercih edeceğiniz vazo ve bibloları hangi ortamda kullanacağızdır. Örneği ev dekorasyonu için kullanacağınız vazoların modeli ve ofis dekorasyonu için kullanılacak vazo modeli değişkenlik göstermektedir.

Vazo ve biblo modellerinin zevkinizi ve kişiliğini yansıtmasına büyük önem gösterin. Misafirlerinizin ya da ofisinizde iş arkadaşlarınızın vazolarınıza ve biblolarınızı bakarak sizin zevkinizi anlamalarını sağlayın. Zevkleriniz doğrultusunda seçim yapmak daha sağlıklı olacaktır.

Vazo ve biblo seçimi yapmadan önce dekorasyon için kullandığınız odayı belirlemeniz ve odanın özelliklerini de seçimde yer vermeniz gerekmektedir. Odanın dekorasyon tipine uygun vazo ve biblo seçimi oldukça önemlidir.

Alışverişe başlamadan önce vazo ve biblolarının boyutlarıyla alakalı kafanızda net bir düşünce bulunsun. Ve düşündüğünüz boyutlardan seçim yapmak daha sağlıklı olacaktır. Vazo ve biblo satın alım öncesi alışveriş döneminde bu gibi küçük fakat etkili püf noktalar oldukça işinize yarayacaktır. 

Vazo 

Dekorasyon ve tasarımda köklü değişiklikten yana olmayanların ilk seçimi vazo olmaktadır. Vazo modelleri hem estetik hem şık hem de maddi anlamda daha avantajlıdır. Dekorasyon konusunda küçük fakat etkili değişikliğe inananların tercih ettiği vazolar, birçok açıdan avantaj sunmaktadır. 

Ofis ortamında oluşan stresli ve kasvetli havayı söküp atabileceği gibi ev ortamında şenlenimesine yardımcı olmaktadır. İnsanlar gün içerisinde gördüğü iyi ya da kötü nesneler sayesinde olumlu ya da olumsuz düşünce yapısına sahip olur. Sürekli aynı ortamda hiçbir değişiklik yapılmadan çalışmak özellikle ofislerde çalışanların hevesini kırmaktadır. 

Hayatın içerisinde değişiklik yapmak insanları tekdüzelikten kurtarmak için oldukça etkili bir yöntemdir. Bu anlamda gerek çalışma sahasında gerekse evlerde dekorasyon konusunda yapılan küçük değişiklikler, insanları sıradanlıktan uzaklaştırır. Aynı zamanda kişide oluşabilecek sürekli benzer şeylerle uğraşmak ve sürekli aynı ortamlarda bulunmak bunalmalara neden olmaktadır. Bu anlamda ofis ve ev dekorasyonlarında vazo modelleri yapılması gereken faktörler arasındadır. 

Koyu renk seçeneklerinden açık renk seçeneklerine kadar onlarca farklı vazo modeli bulunmaktadır. Evinizin ve ofisinizde değişiklikten yana tutum sergileyerek kaliteli vazolardan tercihinizi yapabilirsiniz. Çeşitli ağaçlardan dekore edilmiş ve cam detayları da şık bir havası bulunan vazolar, ofislerinin ve evinizin vazgeçilmezi olacaktır. Doğal seramik cam ve taşlardan imal edilmiş vazolarda doğru renk seçimleriyle birlikte yaşam alanlarının vazgeçilmezi haline gelecektir. 

Birbirinden farklı tasarımlarda onlarca farklı model Kepez Yapı Market'te tek bir kategoride toplanmaktadır. Aynı zamanda evinizde ve ofislerinizde kullanmış olduğunuz tüm dekorasyon tiplerinin karakteristik özelliklerinin ortaya çıkmasına yardımcı olmaktadır. Kaliteli malzemelerin doğru işçilikle ve hoş tasarımıyla ortaya çıkan vazo modelleri beraberinde fiyatlara da yansımaktadır. 

Eviniz ve ofisiniz için alacağınız vazoların ebatları, işlenen motiflerin detayları, ürünün hangi malzemelerden üretildiği gibi faktörler fiyatları etkiler. Bu anlamda vazo modelleri ve fiyatları genel olarak müşterinin istek ve ihtiyaçları doğrultusunda şekillenmektedir. Vazo ve çiçek seçimi nasıl yapılmalı sorusunun cevabı da bu noktada kendini belli etmektedir. Şık, güzel ve ergonomik vazo modelleri ofislerinizi, evlerinizi ve ortak kullanım alanlarınızın yeniden şekillenmesi için yalnızca bir adımdır. 

Biblolar

Ev ve ofis tasarımında bolca karşımıza çıkan biblo modelleri, birçok açıdan dekorasyon ve tasarımı tamamlayan öğedir. Ortak kullanım alanlarında bolca karşımıza çıkan biblolar, zevk ve ihtiyaçlar doğrultusunda çeşitlenmektedir. Biblo modelleri, dekorasyon tasarımlarının sürekli olarak güncel kalmasıyla yenilenmektedir. 

Profesyonel işçiliğin kaliteli malzemeyle birleştiği biblo modelleri, ortamların göz bebeği haline gelmektedir. Aynı zamanda ortamın kasvetli ve boğucu havasını çekip atmakta ve ferah bir ortam sunmaktadır. Küçük değişikliklerin oldukça sık kullanıldığı dekorasyon tasarımlarında onlarca farklı biblo modelleri bulunmaktadır. 

Duvar bibloları, figürlü duvar bibloları ve düz biblolar en çok tercih edilenler arasındadır. Biblo yapımlarında tercih edilen malzemeler, biblonun türüne göre değişmektedir. Bu anlamda cam, porselen, metal veya gümüşten imal edilen ve farklı yöntemlerle istenilen biblo şekli verilmektedir. Bu anlamda zevklere ve ihtiyaçlara bağlı olarak biblo modeli yapılmaktadır. Bunun yanı sıra bibloların kaliteli ve dayanıklı malzemelerden üretilmesi kullanım ömrünü uzatmaktadır. Biblo modelleri ve fiyatları da ürünün kalitesi ve malzemelerin nasıl işlendiği gibi faktörlere bağlı hareket etmektedir.

Vazo ve biblo dekor fikirleri en geniş hayal dünyalarına kadar geniş bir konu bütünüdür. Bu anlamda vazo ve biblo dekoru için fikir alışverişi yapmaktan ziyade istenilen dekorasyon türünün belirtmekte fayda var.  

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR