1 2 >

Etajerli Dolap Lavaboları

Yaşam alanlarınızın banyolarında hem estetik görünüm sunan hem de hijyen sağlayan etajerli lavabo modelleri ile konforlu bir alan yaratabilirsiniz. Lavabo çeşitleri arasında birçok farklı model bulunur. Banyonuzun genişliğine, dekorasyonuna, tesisat sistemine ve zevkinize en uygun olan etajerli lavabo modelini tercih edebilirsiniz. Bocchi, Newarc, Seramiksan, Turkuaz gibi markaların en kaliteli ve ucuz etajerli lavabo fiyatlarını inceleyebilirsiniz. Kepez Yapı Market ayrıcalıkları ile beğendiğiniz lavabo modelini satın alabilirsiniz.

Dolaplı lavabo modelleri, ekstra saklama alanı yarattığı için daha düzenli banyolar sunar. Dolap kısmında geniş iç hacmi ve raf yapısı ile kullanmadığınız birçok eşyayı ortadan kaldırmanıza yardımcı olur. Kolay açılıp kapanan kapak ve çekmece sistemleri kullanım anında konfor sağlar. Alt kısmında dolap yerine sadece kaplamalı tel raf olan modelleri de tercih edebilirsiniz. Havlu ve bornoz takımlarınızı bu rafa yerleştirebilir ya da banyo aksesuarları ile yaşam alanınızı renklendirebilirsiniz. Banyo fayanslarınızla ve mobilyalarınızla uyumlu lavabo modellerini kullanabilirsiniz.

Modern Görünümlü Lavabolar

Ev ve iş yerlerinde mutlaka bulunması gereken lavabo modelleri sayesinde banyolarınızı dekore edebilirsiniz. Etajerli dolap lavabolar, saklama alanı sağlayarak geniş alanlar yaratmanıza yardımcı olur. Yedek tuvalet kağıdı, temizlik malzemeleri, bornoz ve havlu takımları gibi eşyalarınızı banyolu lavabolarda saklayabilirsiniz. Banyo dekorasyonunda modern görünüm önemli olsa da alanın fonksiyonel kullanımı da gereklidir. Etajerli lavabo ölçüleri, banyonun genel alanına uygun olacak şekilde belirlenmelidir. Küçük banyolarda geniş lavabo seçenekleri çok fazla yer kaplayabilir. Banyoda hareket özgürlüğü kazanabilmek için asma lavabo modellerini kullanabilirsiniz.

Geniş ve ferah banyolar için tezgah üstü lavabo modelleri daha uygun olur. Kaliteli malzemeden üretilen etajerli lavabo modellerini banyo dolabı ve tezgahlara yerleştirebilirsiniz. Çizilmelere ve darbelere karşı dayanıklı olan lavabo taşı, ürünü uzun süre güvenle kullanmanızı sağlar. Seramik, altın, bakır, mermer gibi farklı malzemeden üretilen lavaboları, banyonuzun dekorasyonuna uygun şekilde tercih edebilirsiniz. Farklı renk ve tasarımlara sahip lavaboları, geniş armatür seçenekleri ile tamamlayabilirsiniz. Beyaz ve seramik etajerli lavabo modellerinde, bakır rengi armatür modellerini kullanabilirsiniz. Farklı açılıp kapanan sisteme sahip armatürler ile lavaboları daha estetik bir görünüme kavuşturabilmeniz mümkün olur.

Etajerli Lavabo Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Etajerli lavabo modelleri, tezgah kullanımı için geniş alan sunar. Özellikle ferah banyolarda modern bir görünüm yaratır. Bakım kremleri, saç ürünleri, diş fırçaları, tarak gibi kişisel bakım ürünlerinizi tezgah bölgesinde bulundurabilmenizi sağlar. Sabun, havlu, kalıp sabun sepeti gibi banyo aksesuarlarınızı rahatlıkla sergileyebilirsiniz. Etajerli lavabo modelleri, su tesisatının istenmeyen görüntüsünü kapatarak daha hoş bir banyo atmosferi yaratır. Görüntü kirliliğini önleyerek banyonuzu olduğundan daha geniş gösterebilirsiniz.

Altın, krom ve bakır gibi malzemeden üretilen ayak tasarımları ile etajerli lavabo modelleri, sıra dışı dekorasyon anlayışını benimseyenler için idealdir. Alt kısmında yer alan boşlukta kirli sepeti, banyo ürünleri kutusu, temizlik malzemeleri gibi eşyalarınızı bulundurabilirsiniz. Banyo aksesuarlarından bitki ve vazolarınızı etajerli lavabonun geniş yüzeyinde sergileyebilmeniz mümkün olur. Geniş alana sahip banyolarda tezgahın büyüklüğüne göre iki etajerli lavaboyu yan yana konumlandırabilirsiniz. Çoklu kullanım sağlayan bu tasarım ile kalabalık mekanların enerjik ruhunu yansıtabilirsiniz. Fonksiyonel ve işlevsel tasarıma sahip lavaboların farklı şekillerde olanları ile sıra dışı dizaynlar ortaya çıkarabilirsiniz.

Etajerli Lavaboların Temizliği

Banyo, evin en çok hijyen gerektiren kısımlarından biridir. Sürekli suyla temas eden banyo eşyalarında bakteri ve mikropların üremesi daha kolay olur. Bu nedenle banyo ve banyo eşyalarının sık sık temizlenmesi gerekir. Etajerli lavabo modelleri, seramik yüzeyi sayesinde kolayca temizlenir. Pürüzsüz yapısı sayesinde temizleme işleminde size konfor sağlar. Çizilme ve darbelere karşı dayanıklı olsa da sert kıllı fırçalar ile temizlenmemesi gerekir. Ağartıcı ve yıpratıcı deterjanlar yerine mikroplara karşı etkili hafif temizlik ürünleri kullanılabilir. Yumuşak bez ve sünger ile lavaboyu temizleyebilirsiniz. Su ve kireç lekeleri oluşmaması için temizleme işleminden sonra mutlaka kurulama yapılmalıdır. Banyo alanı sürekli buharlı ve nemli bir ortam olduğu için su lekelerinin oluşması çok normaldir. Kullanımdan sonra kurulamak ve sık sık temizlemek lavabonun parlaklığını korumasını sağlar.

Etajerli lavaboların ayak kısımları ve dolap bölümleri temizlik anında atlanmaması gereken yerlerdir. Pirinç, krom, bakır ve altın kaplama olan etajerli lavabo ayaklarını uygun ürünlerle temizlemeniz gerekir. Çizilmeleri önlemek için yumuşak bezleri ve hafif temizlik malzemelerini tercih edebilirsiniz. Kurulama işlemi yaparak kaplamalı ayak kısımlarının ilk günkü parlaklığını korumasını sağlayabilirsiniz.

Etajerli Lavabo Modellerinin Fiyatları

Etajerli lavabo modelleri, modern görünümü ve fonksiyonel tasarımı ile sık tercih edilir. Kullanışlı yapısı sayesinde her yaşam alanına girmeyi başarır. Yazlık, dağ evi, teras, ofis, iş yeri, ev gibi farklı mekanlarda tercih edilir. Özellikle otel, pansiyon, iş merkezi, okul, eğitim tesisi gibi kalabalık kullanım alanlarında etajerli lavabo modelleri kullanılır. Lavabonun malzemesi, büyüklüğü, yapısı ve işçiliği gibi etkenlere bağlı olarak fiyatlarında değişkenlik gösterir. Uzun süreli sorunsuz kullanım için kaliteli markaların ürünleri tercih edilmelidir. Profesyonel kişiler tarafından banyo tesisatına adapte edilen lavabolar, güvenli kullanım sunar. Kare, dikdörtgen, yuvarlak ve oval gibi farklı şekillerde lavabo bölümleri bulunan etajerli lavabolar her alanın dekorasyonuna anında uyum sağlar. Erişilebilir fiyat aralığı ile sunulan lavabo modellerinden yaşadığınız alana en uygun olanı tercih edebilirsiniz. Aile bütçenizi yormadan şık tasarıma sahip banyolar elde edebilirsiniz.

Yaşadığınız ortamı konforlu hale getirmek, banyonuzda modern bir görünüm yaratmak, yaşam alanlarınızda hijyen sağlamak için etajerli lavabo modellerini kullanabilirsiniz. Kolay ödeme seçenekleri, güvenli alışveriş deneyimi ile Kepez Yapı Market, size kaliteli markaların lavabo modellerini sunar. İhtiyacınıza en uygun olan seçeneği değerlendirebilir ve hemen şimdi sepetinize ekleyebilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR