29,99 ₺ KDV Dahil
40,99 ₺ KDV Dahil
45,99 ₺ KDV Dahil
61,99 ₺ KDV Dahil
1

Taşlama Makinesi ve Aksesuarları  

Taşlama makinesi ve aksesuarları yapı sektöründe pek çok görevi kolayca yerine getiriyor. Taş, seramik, fayans, cam ve ahşap gibi farklı malzemeyi kesme, zımparalamak, parlatmak için tercih edilen taşlama makineleri sanayi ile inşaat alanında kullanılıyor. Birbirinden farklı modeller ile sunulan makine çeşitleri ile kusursuz işler ortaya çıkarabilirsiniz. 

Eksiksiz İşler Ortaya Çıkaran Taşlama Malzemeleri 

Avuç taşlama makinesi ve aksesuarları kullanıcıların güvenliğini ve konforunu yüksek seviyede tutuyor. İhtiyaç duyulan anlarda kullanışlı tasarım seçenekleri ile işlevsel ihtiyaçların karşılanmasını sağlıyor. Kesme taşı gibi yaşamı kolay hale getiren ürünler ile pek çok işlemi kısa süreler içinde yerine getirebilirsiniz. 

Taşlama olarak anılan işlem aşındırıcılı kesme olarak da bilinmektedir. Taşlama taşı sayesinde talaş kaldırma işlemi olan bu eylem parçanın yüzey kalitesini arttırmak için yapılır. İşlem gören yüzey avuç içi taşlama sayesinde pürüzsüz hale gelmektedir. Sıkıştırılmış talaştan yapılan taşlama taşları yüksek kalitede zımpara etkisi yaratır. Böylece yüzeyde meydana gelen bozuklukların da giderilmesini sağlar.  Taşların kullanım süreleri ise yapı kalitesine göre değişkenlik taşır. Bazı taşlar tek kullanıma sahipken bazıları uzun ömürlü şekilde kullanılır. Üretim ve tasarım işlemlerinde sıklıkla kullanılmaktadır. Küçük yüzeylerden sert yapıda olan büyük metal yüzeylere kadar geniş yelpazede işlemleri iyileştirme açısından büyük kolaylık sunar. Sert yüzeyler için gösterdiği performans ile beraber istenen etkiyi kolayca yaratır. Makineler, bu işlemlerin yapılmasını sağlarken taş başlıklar ise yüzeyde istenen etkinin yaratılmasını sağlar. 

Kolay ve Hızlı Taşlama İşlemleri 

Taşlama yapımı için taşlama makinesine ihtiyaç bulunur. Bu iş için üretilen makineler ise farklılık gösterir. Avuç taşlama olarak bilinen açılı makineler el ile kullanılmakta ve elektrik ile çalışmaktadır. Açılı makineler ayrıca benzin veya basınçlı hava motoruyla da çalışabilmektedir. Makinede bulunan motor, takılı haldeki dişli başlığını taşlanacak taş üzerinde doğru açıda tutmaktadır. El ile kullanılan diğer makinesi de kalıpçı taşlayıcı makinesi olmaktadır. Kalıpçı taşlayıcı makineleri ise malzemelerin kumlama, parlatma veya işlemesi için tercih edilmektedir. Avuç taşlama dairesel yapıdayken bu cihazlar sivri uçları ile darbeli matkabı andırmaktadır.

Çapak alma, kesim, parlatma için kullanılacak olan makine ve aksesuarları kolay kullanım avantajı sunar. Gelişmiş donanımsal özellikler ile kullanıcıların beklentilerinin doğru yansıtılmasını sağlar. Modern teknolojiyi içeren tasarımları ile birlikte pratik kullanım verir. Üst seviyede işlevsel kullanım özellikleri sunan tasarımlar ile öne çıkan avuç modelleri farklı ebat ve tasarım detayları içeriyor. 

Farklı alanlarda ihtiyaca uygun çözümleri sunan makineler herkes için de profesyonel kullanım sağlamayı başarıyor. Kompakt, ergonomik ve dayanıklı gövde tasarımlarıyla uzun ömürlü kullanımı mümkün kılıyor. Güçlü motor özellikleri sayesinde ise farklı kesme ve diğer işlemlerinin de pratik şekilde yapılmasına yardımcı oluyor. Küçük ve hafif yapıda da bulunabilen modeller kesme ve avuç taşlama işlemleri için zahmet yaratmadan hassas şekilde gerçekleştirilmesine fırsat tanıyor. Rahat çalışma ortamı için gereken tüm koşullar bu makine ile aksesuarları ile mümkün oluyor. Alt ve üst disk flanşı, yan tutma kolu, disk muhafazası gibi gelişmiş detayları içeren yapıları kesme uygulamaları arasında tek el ile çalışma yapabilmenin de rahatlığını olanaklı hale getiriyor. Ağız çapları ise kullanılacak olan disk yapısına göre farklılık taşıyor. Değişken motor güçleriyle devir aralıkları sayesinde de tadilat ve tamir işlemleri için ilgi çekmeyi başarıyor. 

Avuç içi taşlama makinelerini herkes kullanması için ergonomik detayları dikkat çekiyor. Farklı uygulamalarda her zaman kaliteli sonuçlar ortaya çıkıyor. Her ihtiyaca uygunluk gösteriyor. Gerekli rutin bakım ve kullanım koşulları ile birlikte uzun yıllar büyük avantajlar sunan cihazlar polisaj uygulamalarından temel yüzey işlemlerine kadar gerekli olan işlemlerin çok kolayca yapılmasını olanaklı hale getiriyor. Yenilikçi tasarım detayları ile makineler kısa sürelerde işlemlerin sonuçlanmasını da sağlıyor. 

Kullanışlı ve Sonuç Odaklı Ürünler Kepez Yapı Market’te 

Sunulan taşlama makinesi çeşitleri farklı özelliklere sahip bulunuyor. Spiral taşlama makinesi işlemler için farklı işlem detayları sunuyor. Bosch Pws 700-115 Avuç Taşlama 115Mm 700W gibi modeller kaliteleri ve işlevsel özellikleri ile sık tercih edilen modeller arasında bulunuyor. Bosch avuç taşlama ürünlerinin yanında farklı markalara ait olan modelleri de sayfa üzerinden kolay şekilde bulabilirsiniz.

Attlas ATT 7-115 Avuç Taşlama 720 W gibi modeller de yüksek güç özellikleriyle etkili sonuçlar almasını sağlıyor. Hangi modeli ve başlık taşını seçerseniz seçin, işlevsel detaylarıyla birlikte avuç taşlama modelleri ihtiyaçlara uygun avantajları çözümleri sunmayı başarıyor. Güncel teknolojik gelişmeler kapsamında üretilmiş olan modeller üstün seviyede rahatlık ile kolaylık sunarak yapı ve tadilat işlemlerinin de kolayca tamamlanmasını sağlıyor. 

Kullanım açısından elverişlilik sunan işlevsel yapılarıyla cihazlar tasarım ve kaliteyi de aynı anda sunmayı başarıyor. Dayanıklı donanım özellikleriyle öne çıkan ürünlerde uzun yıllar verimli kullanım olanağı bulmak mümkün hale geliyor. Ev yanında inşaat gibi alanlarda kullanım için uygun olan makinelerin yanında taşlama başlıkları da farklı özelliklerde kolayca bulunabiliyor. Bu sayede yapılması istenen işlem detayları da kolayca hallediliyor. Birbirinden farklı özel, modern tasarımlar ile uyumlu ve rahat çalışma ortamını sunan ürünler uygun fiyatlar sayesinde de herkese hitap etmeyi başarıyor. Yapılacak işlemlerin rahat, güvenli, sorunsuz yapılması için aradığınız modeli sayfa üzerinden sunulan ürünler arasından kolayca bulabilirsiniz.

Hobi işlerinden çok fazla kompakt yapıdaki profesyonel uygulamalara kadar ihtiyacı doğru şekilde karşılayacak olan makinelerle başlıkları tüm özellikleriyle işlemlerin sonuçlandırılması için önemli ölçülerde yardım sağlamayı başarıyor. Farklı model ve aksesuar grubuyla taşlama ürün gruplarını uygun fiyatlar ile sayfa üzerinden bulabilirsiniz. Bu sayede tüm işlemlerinizde eşsiz uyumu elde edebilirsiniz!


 
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR