1 2 3 >

Eviyeler

Günümüzde genellikle evlerde bulaşık makinesi kullanılmaktadır. Eskisi kadar lavabolarda bulaşıklar yıkanmasa da mutfak lavaboları, mutfakların hâlâ olmazsa olmaz parçasıdır. Yemek pişirmeye hazırlık yaparken, tüketirken ve sonrasında da defalarca kullanılan eviyeler doğru seçim yapıldığında mutfakta geçirilen vaktin kalitesini arttıran önemli ürünlerdendir.

Profesyonellik gerektiren mutfakların dekorasyonunda fonksiyonel ve konforlu bir aktivite için en az dolapların tasarımı ve beyaz eşya tercihi kadar eviye tercihi de önemlidir. Mutfağın şekline göre seçilmiş işlevsel, estetik görünüme sahip ve ergonomik eviyeler hem işlerinizi zorlaştırmaz hem de tasarımıyla tezgahınızda modern bir görünüme sahip olursunuz. 

Birbirinden farklı boyut, şekil ve materyalden üretilmiş olan eviyeler mutfağın ambiyansını değiştiren ürünlerdir. İlerleyen teknoloji ile beraber ev dekorasyon ürün yelpazesi de oldukça genişlemiştir. Mutfak mobilyaları, ankastre ürünler yeniden tasarlanıp son teknoloji ile birleştirilirken eviyeler de materyal, üretim ve montaj teknikleri yönünden gelişim gösterir. Hepsi aynı amaçla üretilmiş gibi görünse de birbirinden farklı malzemeler ve tasarımlarla gelişen eviyeler, her isteğe ve maddi duruma uygun şekilde raflarda yerini almaktadır. 

Bireysel zevkinize, mutfağınızın şekline ve hatta evin genel dekoruna uygun tercih edeceğiniz bir eviyeler, mutfağın tamamlayıcısı ve hatta sizin de sağ kolunuz olabilir. Ergonomik eviyeler tercih ederek daha az eforla mutfağınızda rahat bir şekilde vakit geçirip lezzetli yemekler yapabilirsiniz. Mutfak gününüzün büyük bir bölümünün geçtiği, evin önemli yaşam alanlarındandır. Yemeklerin hazırlanıp pişirildiği, saklandığı, bulaşıkların yıkandığı, özetle her gün tekrarlanan işlerin yapıldığı alan olarak adlandırabiliriz. 

Evin toplanma merkezi olarak adlandırılabilen mutfağın merkezi de gün içerisinde sürekli kullanılmakta olan eviyelerdir. Mutfak eviye çeşitlerinden en doğru tercihi yapmak oldukça mühimdir. Mutfağınızın metrekaresi, evde yaşayan birey sayısı, öğün sayısı, tezgâhınızın genişliği gibi konular eviye seçimi için göz önünde bulundurulması gereken kıstaslardır. 

Evye Seçimi Nasıl Yapılır?

Özen gösterilerek tasarlanmış eviyeler arasından yapacağınız doğru bir tercihle yıllar boyu güvenle ve rahatlıkla kullanabilirsiniz. Mutfakta vakit geçiren kişinin pratik hareket edebilmesi ve zamandan tasarruf edebilmesi için ocak, eviye ve buzdolabından oluşan bu üçlünün üçgen olarak yerleştirilmesi uygundur. Böylece mutfağınız küçük veya büyük olsun yaratmak istediğiniz ferah ve temiz görüntüyü yakalayabilirsiniz. Eviyeler arasında seçim yaparken tezgah uzunluğunuz kadar, mutfağın şekli de göz önünde bulundurulmalıdır. L şeklindeki tasarlanmış mutfakta bir köşeye ocağı, diğer köşeye buzdolabı ve eviyeyi yerleştirmek, kullanım kolaylığı yönünden iyi bir çözüm olabilir. Mutfağınız ortasında ada olan bir L mutfak ise, ocağı ada üstüne koymak, buzdolabı ve eviyeyi diğer kollara koymak mantıklı olacaktır. Paralel tezgaha sahip koridor şeklinde bir mutfağınız varsa, ocağı tezgahın orta bölümüne koyup buzdolabı ve eviyeyi karşı tezgaha yerleştirmek doğru olacaktır. Tava, tencere, tepsi gibi eşyaları kendiniz yıkıyorsanız, daha derin ve geniş modelleri almanız size konfor sağlayacaktır. Böylece hareket edebilecek alanınız artarken, etrafa su sıçramasını da engellersiniz. Eviyeler satın alındıktan sonra yerleştirme aşamasına geçilir bu da önemli bir konudur. Eviyenizin pencerenin önünde veya tezgahın ortasında kullanılacak olması, eviye seçiminde size yol gösterebilir. Kare, dikdörtgen, dairesel ve çokgen eviyeler arasından mutfağın genel havasına uygun olanı tercih edebilirsiniz. 

Mutfak Evyesi Önerileri

Mutfak evyesi satın almak isteyenler için Ukinox Hypnos100 Sağ Eviye 112.2845.E305R modeli ideal bir seçim olabilir. Klasik bir tasarıma sahip dayanıklı bir üründür. Derin bir lavabosu ve iki bölmesi mevcuttur. Yıkama aşamasında ve sonrasında size geniş bir alan sunarak kolaylık sağlamaktadır. UKINOX markasına ait bu mutfak evyesi paslanmaz çelik gövdesi sayesinde uzun yıllar kullanılabilir özelliğe sahiptir.

Evyeler kullanışlılığı kadar tasarımlarıyla da dikkat çekiyor. Tasarıma ve evin genel dekoruna uymasına özen gösteren alıcılar için Teka Stone 1,5 Göz Granit Siyah Evye 60 B-TG modeli evyeler arasında iddialı bir seçenektir. Modern ve minimal bir çizgiye sahip evyeler özellikle siyah elektronik alet seçimi yapılan mutfaklara çok yakışmaktadır. 1 büyük hazne ve 1 küçük hazne sahip, ayrıca 1 damlalıklıdır. Darbeye, yüksek ısı ve ani ısı değişimlerine dayanıklı yüzeyi sayesinde kullanıcılara rahatlık sağlar. Renk kaybına karşı üstün UV özellikli yüzey kullanılmıştır. Bakteri oluşumunu engeller. Yüzey temizliği oldukça pratik ve kolaydır. Granit ev modelleri arasında şık ve kullanışlı ürünlerin başında gelen bu modele Kepez Yapı Market web sitesindeki eviyeler kategorisinden kolayca ulaşabilirsiniz.

Uygun Fiyatlı Birbirinden Kullanışlı Eviyeler

Eviyeler kategorisinde ürünler geniş bir aralığa sahiptir. Standart tasarıma sahip evye fiyatları yeni modern tasarımlara göre uygun fiyatlı sayılmaktadır. Kullanılan malzeme, boyut gibi faktörler evye fiyatları belirlenirken dikkate alınmaktadır. Markadan markaya da evye fiyatları farklılık gösterebilmektedir. Örneğin; granit evye modelleri tasarım ve kalite farklılığından dolayı yüksek görülebilmektedir. Ancak şık bir mutfak ve kullanışlı bir alan için oldukça doğru seçimlerden biridir. Tezgaha sıfır evye modelleri kullanışlı ve fiyat performans ürünleri olarak değerlendirilmektedir. Tezgah ile boşluk kalması kullanışlılık açısından zorluk yaratabilmektedir. Bu yüzden satın alacağınız modellerin fiyatı kadar üretim kalitesine ve tasarıma dikkat etmelisiniz. 

Siz de mutfağınızı yenilemek ve konforlu ürünler satın almak istiyorsanız Kepez Yapı Market web sitesi faydalarından yararlanabilirsiniz. Uygun fiyat avantajı ve güvenilir alışverişin adresi Kepez Yapı Market ile alışverişin kolay halini deneyimlemek için ürünleri sepete eklemeniz yeterlidir. Size uygun ödeme seçenekleri ile ödeme aşamalarını tamamlayabilirsiniz. Siparişleriniz özenle hazırlanarak adresinize teslim edilmektedir. 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR