1 2 >

Uzatma Kabloları ve Grup Prizler


Uzatma kabloları ve grup prizler elektriği kolay şekilde istediğiniz yerde kullanmanızı sağlıyor. Teknolojinin gelişmesi ile birlikte hayatın her alanında yer alan elektriğin kullanımını kolaylaştıran bu araçlar güven sunuyor. Farklı boyut ve uzunlukta olan modeller arasından kolayca seçim yapabilirsiniz. 


Elektriği Ulaşılabilir Kılan Uzatma Kabloları ve Grup Prizler


Uzatma kabloları ve grup prizler elektrik enerjisini kolay şekilde erişilebilir kılmak için önemli kolaylık sunuyor. Günlük yaşamda kullanılan çok çeşitli elektronik cihazların çalışması için elektrik gücü gerekiyor. Yaşamı ve iletişimi kolay hale getiren bu cihazların her an çalışmalarını sağlamak için ise elektrik gücünün kolay erişilebilir olması gerekiyor. Farklı boyut ve modeli olan uzatma kablosu grup priz modelleri ile evler başta olmak üzere bahçeler, ofisler ve işyerleri elektrik gücünden yararlanabiliyor. İhtiyacınıza göre her alanda kullanabileceğiniz modeller bulabilirsiniz. Mevcut elektrik kaynağından uzak bir noktada kullanım için metre olarak uzun olan araçları kullanabilirsiniz. Bunun yanında kısa mesafeler için kısa uzatma kabloları da bulunmaktadır. 


Prizlerin yetersiz olduğu veya uzak kaldığı durumlarda kullanılacak olan bu araçlar elektrik enerjisinin istediğiniz yerde kullanılmasını sağlıyor. Günlük yaşamdaki etkisi göz önünde tutulduğunda doğru uzatma kabloları ve grup prizler sayesinde işlerinizi önemli ölçüde kolaylaştırabilirsiniz. Enerjiyi prizden uzak bir noktada kullanmak için uzatma kablolarını tercih edebilirsiniz. Herhangi bir uzatma olmadan sadece prizin sağlayacağı kaynak miktarını arttırmak için ise grup prizleri seçebilirsiniz. 


Yüksek Kalite ve Güvenlik Sunan Modeller


Uzatma kabloları ve grup prizler yüksek kalite ve güvenlik ile sunulmaktadır. Farklı uzunluklarda ve renklerde bulabileceğiniz ürünler beklentilerinizi karşılıyor. Elektrik kullanımında güvenlik önemli olduğundan sunulan ürünler yüksek kalite ve güvenlik önlemleri ile öne çıkıyor. Kaliteli ürün seçimi elektrik akışının da sorunsuz olarak gerçekleşmesini sağlayacaktır. Topraklı uzatma kabloları elektrik enerjisini orantılı ve doğru iletir. Bunun yanında akımın cihazlara yüksek ya da düşük güçte iletilmesini de dengeleyen akım korumalı uzatma kablosu seçenekleri bulunmaktadır. Akımı dengelemek amacıyla üretilen bu modeller güvenliğin üst seviyede olmasını sağlar. 


Uzatma kabloları ve grup prizler tek bir prizden çıkan elektriği farklı kanallara dağıtarak önemli kolaylık sunuyor. Güvenli olarak sunulan bu ürünlerin güvenliğini üst seviyeye çıkarmak için kullanım esnasında da belirli noktalara dikkat etmek gerekiyor. Islaklık veya nem gibi ortamlardan uzak tutmalısınız. Bunun yanında kalorifer peteği, musluk, banyo gibi alanlarda da kullanmamanız önerilir. Ayrıca halı, kilim gibi yerlerin altında da tutulmamalıdır. Kablonun üzerine ağırlık gelmesi halinde zamanla kablo deforme olarak çeşitli sorunlar yaratabilir. Bağlantı bölgeleri de farklı cisim ile kişilerin temasına açık halde tutulmamalıdır. 


Elektrik ihtiyacının olduğu her alanda kullanılacak olan uzatma kablosu grup priz modelleri seçiminde kaliteye özen göstermelisiniz. Elektrik akımının gücüne göre uygun olarak seçilmesi gereken modellerde açma kapama gibi seçenekler de bulunmaktadır. Özellikle bu şekilde olan ürünler her sefer prize ürünü takıp çıkarmak yerine üzerinde yer alan düğme ile elektrik çıkışını kontrol etmenizi sağlar. Bunun yanında bahçe veya işletmelerde kullanılan makaralı uzatma kablosu gibi modeller de bulunur. Makaralı olan modeller kablo uzunluğu açısından diğer modellere kıyasla uzunluk açısından öne çıkar. Uzun kabloya sahip olduklarından pratik kullanım için bir makara yardımıyla kablo uzunluğu ve kısalığı ayarlanabilmektedir. Makaranın üzerinde bulunan prizler sayesinde de cihazların elektrik çıkışı sağlanmaktadır. 


Makaralı olan modeller 20 metreden 50 metreye kadar uzunluk ölçülerine sahiptir. Bu ürünlerde güvenlik açısından çocuk kilidi seçeneği de bulunur. Böylece kullanım sırasında istenmeyen durumlar yaşanmanın önüne geçilir. Uzunluğu ile çok kullanışlı olan bu makaralar plastik üzerinde 3 veya 4’lü priz seçeneğine sahiptir. Prizler plastik üzerinde farklı şekillerde bulunur ve böylece kullanılacak olan fişin doğru açıdan giriş yapması sağlanır. Günlük yaşamın her alanında ihtiyaç duyulacak olan bu ürünler arasından kolaylıkla seçim yaparak enerji kullanımını özel hale getirebilirsiniz. 3’lü uzatma kablosu seçeneklerinden priz sayısı olarak fazla olan modellere kadar geniş bir kullanım sunan ürünler ev ve işyerlerinde sıklıkla tercih ediliyor. 


Farklı Boyut ve Uzunlukta Olan Ürünler 


Uzatma kabloları ve grup prizler ihtiyacınızı doğru şekilde karşılamak üzere üretilmiştir. Genellikle prizi yakınlaştırmak amacıyla kullanılıyor olsa da kalabalık kullanımlar da işlevsel özellikler sunar. 3 veya 4’lü çıkışa sahip olan ürünler çoklu kullanım sunduğu gibi enerjiyi uzatma imkânı da verir. Bunun yanında modeller arasından seçim yaparken uzunluk ile priz sayısına da dikkat etmelisiniz. İhtiyacınızı doğru olarak karşılayacak olan modeli seçmeniz önemlidir. Çok kalabalık ortamlar için 8’li priz gibi seçenekleri de değerlendirebilirsiniz. İç mekânlarda önemli görevler üstlenen bu ürünler dış alanlarda da kullanıma uygundur. Bahçe ya da etkinlik alanlarında kullanım ihtiyacı doğan ürünler sayesinde elektrik ihtiyacınızı karşılayabileceksiniz. 

 

Kepez Yapı Market güvencesi ile uzatma kabloları ve grup prizler kullanabilirsiniz. Yüksek güvenlikli ve kaliteli olarak sunulan ürünler elektriği istediğiniz yerde kullanmanıza olanak tanıyor. Bu sayede kesintisiz enerjinin keyfini yaşayabilirsiniz!

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR