3.464,90 ₺ KDV Dahil
3.849,99 ₺ KDV Dahil
3.869,90 ₺ KDV Dahil
4.299,99 ₺ KDV Dahil
4.274,90 ₺ KDV Dahil
4.749,99 ₺ KDV Dahil
5.129,90 ₺ KDV Dahil
5.699,99 ₺ KDV Dahil
3.149,90 ₺ KDV Dahil
3.499,99 ₺ KDV Dahil
1 2 3 4 >

Banyo Bataryaları

Modern tasarımlarıyla banyonuzu hayallerinizdeki gibi dekore edebilme fırsatı veren banyo bataryaları, şıklığı konforla bir araya getirerek kaliteli bir deneyim sunuyor. Farklı dekorasyon tiplerine uyumlu olarak üretilen ürünler, suyu tek bir hareketle açıp kapatabilme olanağı tanıyor. Lavabo veya küvet üzerine monte edebileceğiniz bataryalar, duş alırken sıcak ve soğuk suyu dilediğiniz miktarda kullanabilmenize yardımcı oluyor. Fonksiyonel olarak hayatınızı kolaylaştıran bu ürünler, göz alıcı tasarımıyla banyolarınızın atmosferini özgün dokunuşlarla zenginleştiriyor. Suyun düzgün ve temiz bir şekilde akmasını sağlayan bataryalar, birbirinden farklı özellikleriyle konforunuzu üst seviyelere taşıyor. Krom, altın, siyah ve bakır gibi çeşitli renklerde tasarlanan ürünler, banyolarınızın fonksiyonunu artırarak daha etkin kullanabilmenize olanak tanıyor. Tek ve çift kumandalı olarak üretilen birçok banyo musluğu, yüksek basınçlı tesisatlara uygun alternatifleriyle düzgün bir akış elde edebilmenizi sağlıyor. Banyo dekorasyonlarının önemli parçaları arasında yer alan bu ürünler, Kepez Yapı Market’de sizi bekliyor.

Şıklığı ve Konforu Bir Araya Getiren Banyo Bataryaları

Modern çizgileriyle banyonuza farklı bir hava katan pek çok batarya, zarif detaylarıyla estetik beklentilerinize cevap veriyor. Sıçrama ve damlama gibi sorunların önüne geçen ağız tasarımlarıyla deneyiminizi artıran ürünler, farklı boyutlarda üretiliyor. Açı verilebilen özel perlatörlere sahip olan birçok banyo bataryası, ideal tazyik gücüyle yıkama ve temizleme işlemlerinizi kolaylaştırıyor. ECA, Newarc, Adell ve Artema gibi markalar tarafından kullanım alışkanlıklarınıza uygun olarak tasarlanan ürünler, banyonuzu istediğiniz şekilde kişiselleştirebilme imkânı veriyor. Çıkış ucu yüksekliğine göre de çeşitli seçenekler sunan bataryalar, farklı büyüklükteki lavabo ve küvetlere monte edebileceğiniz alternatifleriyle ihtiyacınızı karşılıyor. Paslanma ve oksitlenme gibi korozyonlara dayanıklı materyallerden üretilen ürünler, kolaylıkla temizlenebilen modelleriyle iyi bir kullanım deneyimi sunuyor. Birkaç adımda monte edebileceğiniz banyo bataryaları; 95 mm, 154 mm ve 168 mm gibi çeşitli çıkış uzunluklarında tasarlanıyor. Özgün formlarıyla banyonuza yeni bir soluk getiren ürünler, ankastre olarak üretilen modelleriyle de ihtiyacınızı karşılıyor.

Duş Bataryası Modelleri ile Kaliteli Bir Deneyim

Banyonuzu klasik çizgisinden çıkaran şık tasarımlarıyla dikkat çeken birçok batarya, duş kabini ve küvet üzerine monte edilebiliyor. Kireç, tortu ve kirlerin geçişini engelleyen filtrelere sahip olan bu ürünler, kullanışlı yapılarıyla duş alırken kolaylık sağlıyor. Yüksek basınca ve sıcaklığa dayanıklı olarak üretilen birçok duş bataryası, suyun hem rengini hem de kokusunu koruyor. Ev, otel ve benzeri pek çok alanda kullanabileceğiniz ürünler, suyun sıcaklığını istediğiniz oranda ayarlayabilme imkânı sunarak deneyiminizi artırıyor. Köşeli ve oval formlarıyla aradığınız tasarımı bulabilmenize yardımcı olan banyo armatür modelleri, temizlik işlemlerinizi daha pratik bir şekilde halledebilmenizi sağlıyor. Kilitlemeli kumandalara sahip birçok ürün, suyunuzun debisini istediğiniz gibi ayarlayabilmenize olanak tanıyor. Banyonuzu daha kullanışlı bir hale getiren bataryalar; pirinç, çelik ve benzeri çeşitli materyallerden üretiliyor. 180 derece dönebilen salmastralara sahip olan pek çok ürün, kolaylıkla yönlendirebileceğiniz el duşlarıyla da suyu rahatlıkla kontrol edebilmenizi sağlıyor.

Banyo Bataryası Modelleriyle Hayatınızı Kolaylaştırın

Banyonuzu estetik, modern ve konforlu bir şekilde tasarlayabilmenize yardımcı olan bataryalar, kişisel zevklerinizi hayatınızın her alanına aktarabilme olanağı tanıyor. Seramik, mermer ve beton üzerine yerleştirebileceğiniz pek çok ürün, güçlü bağlantı noktaları sayesinde kusursuz bir performans sergiliyor. Geniş bir ürün yelpazesine sahip olan bataryalar, diğer banyo aksesuarlarınızla uyumlu modelleri bulabilmenizi kolaylaştırarak dekorasyonda estetik bütünlüğü yakalayabilmenize yardımcı oluyor. Suyun düzgün bir şekilde akmasını sağlayan contalarıyla uzun ömürlü kullanım beklentinizi karşılayan birçok ürün, su tasarruflu kartuşlarıyla da bütçenizi koruyor. Banyoların en önemli parçaları arasında yer alan bataryalar, basınç dengeleyici iç yapılarıyla sıçrama ve benzeri problemlerin önüne geçiyor. Suyu istediğiniz şekilde kullanabilmenize olanak tanıyan ürünler, her zevke hitap eden zamansız tasarımlarıyla dekorasyonunu daha detaylı bir hale getiriyor. Seramik diskli özel kartuşlara sahip olan pek çok batarya, aşınmalara dayanıklı yapılarıyla uzun süre sorunsuz bir şekilde su akışı sağlayabiliyor.

Banyo Bataryası Seçerken Göz Önünde Bulundurmanız Gerekenler

Banyo bataryaları arasından seçim yaparken yerleştireceğiniz alanın özelliklerini göz önünde bulundurmanız gerekiyor. Sıva altı ve sıva üstü olmak üzere iki bağlantı şekline sahip olan ürünleri almadan önce su tesisatınızın yapısını dikkate almalısınız. Bataryaları seçerken tüm ara ve ana parçaların içerisinde olduğundan emin olarak montajlama işlemini doğru bir şekilde yapabilirsiniz. Birbirinden farklı tasarımlara sahip olan ürünleri seçerken banyonuzun renk ve dekorasyon tipini göz önünde bulundurarak görsel bütünlük elde edebilirsiniz. Sorunsuz montajlama için servis hizmeti veren markaları tercih ederek daha iyi bir deneyim yaşayabilirsiniz. Sızdırma ve damlama gibi sorunlara karşı üretilen ürünleri seçerseniz; hem sesten rahatsız olmazsınız hem de gereksiz su tüketiminin önüne geçebilirsiniz. Tortu ve kireç geçişini engelleyen filtrelere sahip olan banyo bataryalarını tercih ederek suyu daha temiz bir şekilde kullanabilirsiniz. Yüzey üzerinde sabun kalıntısı, iz ve kir oluşumuna karşı üretilen ürünleri seçerek oksitlenme gibi durumların önüne geçebilirsiniz. Bataryaların çıkış ucu uzunluğunu ve yüksekliğini lavabo ya da küvetinizin genişliğini dikkate alarak seçmelisiniz.

Banyo Bataryası Fiyatları

Banyo batarya markaları tarafından kullanıcıların ihtiyaçları göz önünde bulundurularak tasarlanan ürünler, fiyat olarak da birçok seçenekler sunuyor. Çeşitli kriterler doğrultusunda değişen fiyatlar, banyonuza uygun modeli bulabilmenizi kolaylaştırıyor. Tasarımlarına ve üretim materyallerine göre belirlenen banyo bataryası fiyatları, özelliklerine göre de değişiyor. Bu faktörlerin yanı sıra ürünlere eklenen her bir fonksiyon fiyat artışına neden olabiliyor. Klasik, modern ve yenilikçi çizgilere sahip olan banyo bataryaları, renkli alternatifleriyle de aradığınız modeli bulabilmenize yardımcı oluyor. Duş başlığı bulunan ürünlerin fiyatları ise marka ve kalite gibi kriterlere göre değişiyor. Her zevke hitap eden pek çok model, banyolarınız kendi tasarım anlayışınızla dekore edebilmenize yardımcı oluyor. Siz de birbirinden farklı renklerde ve boyutlarda üretilen banyo bataryalarını satın almak için Kepez Yapı Market’e bakabilir, sipariş verebilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR