4.999,90 ₺ KDV Dahil
7.999,90 ₺ KDV Dahil
1 2 3 ... 6 >

Newarc

Newarc, 45 yılı aşkın bir süredir mutfak ve banyo armatürleri üretimi yapan öncü firmalar arasında yer alır. Önceliği her zaman müşteri memnuniyeti olan firma, dönem trendlerine uygun ürünler üreterek beğeni kazanır. Firma, teknolojik alanda meydana gelen bütün yenilikleri takip ederek ortaya modern tasarımlar çıkarmayı amaç edinir. Ürünler sadece yurt içinde değil yurt dışında da yoğun bir şekilde rağbet görür. Otuzdan fazla ülkeye ihracat yapan Newarc markası, dayanıklı ürün seçimi sayesinde uzun süre kullanılabilecek ürünler üretir. Ayrıca firmanın ürünleri sadece kullanışlı yapılarıyla değil şık tasarımlarıyla da beğeni kazanır. Ürün yelpazesinin geniş olması sayesinde kullanım alanlarınız için en uygun ürünü kısa süre içerisinde bulmanız mümkün olur.

Newarc Batarya Modelleri

Newarc batarya modelleri evler başta olmak üzere pek çok alan için kullanıma uygundur. Portatif yapıları ve ergonomik tasarımları, ürünlerin öne çıkan özellikleri arasında yer alır. Modellerin pek çoğu pirinç malzemeden üretilmiş olan gövde yapısına sahiptir. Bu sayede de uzun süre boyunca kullanım ömrü sunar. Köpük akışlı perlatör detayı sayesinde rahat kullanım imkanı sağlar. Köşe borulu yapısı ve şık dış tasarımı, kullanıldığı alana şıklık kazandırır. Ürünlerin 5 yıla kadar garanti süresinin olması ekstra avantaj sunar. Köşeli modellerin yanı sıra daha kısa ve daha geniş şekilde dizayn edilmiş olan seçenekler de vardır. Newarc kalitesi kapsamında üretilmiş olan ürünlerin tamamına Kepez Yapı Market aracılığıyla ulaşım sağlayabilirsiniz.

Newarc Klozet Modelleri

Uzun yıllardır klozet tuvaletler, pek çok alanda rağbet görmeyi başarır. Sadece evlerde değil iş yerlerinde sık sık bu ürünlere denk gelmeniz mümkündür. Hatta alışveriş merkezi ve restoran gibi çok sayıda kişinin kullandığı alanlarsa klozet çeşitleri, büyük avantaj sunar. Newarc klozet üretiminde de tıpkı diğer ürünlerinde olduğu gibi kalitesini kanıtlar. Markanın klozet modellerini incelediğiniz zaman klasik beyaz rengin yanı sıra kırmızı ya da siyah gibi değişik renk alternatifleri olduğunu da görmeniz mümkündür. Ayrıca Newarc marka klozet modellerinin bir kısmı duvara dayalı şekilde satışa sunulurken bir kısmı asma şekilde satışa sunulur. Bu modeller arasında seçim yaparken kullanım alanınızı göz önünde bulundurmanız daha doğru olur.

Newarc Armatür Çeşitleri

Armatür çeşitleri, mıknatıs aralarındaki kutupları bir araya gelmesini sağlayan yumuşak demir parçaları olarak ifade edilir. Newarc armatür çeşitlerine göz attığınız zaman karşınıza sensörlü, led, yumuşak, bantlı ya da kare gibi farklı seçenekler çıkar. Ürünlerin güç seviyeleri arasında değişiklikler görülür. 15 watt olan modeller banyo ve tuvaletlerde işinizi görür. Ayrıca dilerseniz balkon gibi farklı alanlarda da kullanma şansınız vardır. Modeller arasında 24 watt olan seçenekler de yer alır. Son dönemlerde tavan led armatür modelleri de yoğun ilgi görür. Newarc marka tavan led armatür çeşitleri genel olarak asma tavan ve sıva altı montajlarda tercih edilir. Ürünlerin büyüklükleri değişiklik gösterebilir. Yatay tipte dizayn edilmiş olan ledli bant armatür çeşitleri, özellikle ufak ebatlarıyla beğeni kazanır. Birbirinden farklı ürün seçeneklerinin yer aldığı skalada, kullanım alanınıza hitap eden bir ürünü kısa süre içerisinde kolayca bulabilirsiniz.

Newarc Lavabo Çeşitleri

Newarc lavabo modellerinin büyük bir kısmı tezgah üstünde kullanım amacıyla tasarlanır. Bunların yanı sıra etajerli şekilde dizayn edilmiş olan seçeneklerin sayısı da son derece fazladır. Lavabo çeşitlerinin pek çoğu seramik malzemeler kullanılarak üretilir. Oval ve tezgah üstü şekilde tasarlanmış olan modellerin dış kısımları kabartma detaylarına sahiptir. Bu sayede kullandığınız alanda oldukça hoş bir görüntü oluşturur. Etajerli olan seçenekler pirinç malzemeler kullanılarak tasarlanır. Ayak kısımlarında gold ya da gümüş tonlarında detaylara yer verilir. Son derece geniş bir yüzeye sahip olan bu lavabo modelleri Newarc kalitesiyle üretilmiş olması ekstra ilgi görür. Yüzeylerinin geniş olması, kişilere konforlu bir kullanım deneyimi yaşatır. Oldukça modern bir görüntüde üretilen ürünler kullandığınız alanlara farklı bir hava getirir. Newarc katalog incelemesi yaparak hem bütçeniz hem de ihtiyacınız için en uygun ürünü Kepez Yapı Market farkıyla bulabilirsiniz.

Newarc Fiyatları

Newarc fiyatları da tıpkı ürünlerin diğer detayları gibi merak uyandırır. İnsanların pek çoğu en kaliteli ürüne en uygun rakamlarla sahip olmayı arzu ederler. Ürünlerin her birinin arasında rakam olarak farklılıklar görülebilir. Bu durum normal karşılanır. Newarc batarya fiyatları ile diğer ürünlerin arasında fiyat açısından farklılıklar vardır. Seçim yaparken bu detayları göz önünde bulundurmanız tavsiye edilir. Ürünlerin fiyat skalasının incelediğiniz zaman karşınıza hem pahalı hem de uygun fiyatlı seçenekler çıkar. Boyut, renk, teknik özellik ve üretim materyali gibi ayrıntıların tümü satış rakamlarının şekil almasında doğrudan etkili olur. Kepez Yapı Market tarafından bazı dönemlerde düzenlediği indirim ve kampanya dönemlerine denk geldiğiniz zaman ürünlere ekstra avantajlı rakamlarla sahip olma şansını elde edebilirsiniz. Ürünlerin tamamını görselleriyle birlikte detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

Newarc Ürünlerini Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Söz konusu hangi ürün olursa olsun, satın alma işlemi sırasında dikkat edilmesi gereken bazı püf noktalar bulunur. Newarc musluk modelleri arasında seçim yaparken öncelikle kullanacağınız alanın ölçülerini iyi bilmeniz gerekir. Bu şekilde daha doğru seçimler yapabilirsiniz. Küçük ebatlı lavabolarda, büyük musluklar çok kullanışlı olmaz. Bu sebeple ölçü detayı büyük önem arz eder. Newarc batarya yedek parça çeşitlerini de yine ölçü ve kullanım alanı göz önüne alarak incelemenizi gerekir. Bu nedenle seçim yapmadan önce ürünü nerede kullanacağınıza, kullanım alanınızın ölçüsüne ve neye ihtiyacınız olduğuna tam anlamıyla karar vermeniz önerilir. Bu şekilde Newarc ürün çeşitleri arasında en doğru seçimi yapabilirsiniz. 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR