1

Klozet Kapakları

Banyolara şık bir görünüm kazandıran modern klozet ve klozet kapağı ürünleri işlevsel özelliklerle üretilerek ihtiyaçlarınızı karşılar. Dekoratif tasarımlı fonksiyonel klozet kapakları ayaklı ve asma klozet modellerine uygun tasarımlarla üretilir. Farklı renk, desen ve formlara sahip olan klozet kapakları banyonuza tarz katmanıza yardımcı olur. Şık tasarımlı ve renk seçenekli ürün modellerini Kepez Yapı Market’te bulabilir ve özel fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Rahat Kullanımlı İşlevsel Klozet Kapakları

Asma ve ayaklı klozetler modelleri için üretilen kapaklar oval, dikdörtgen, yuvarlak ve köşeli formlarla tasarlanır. Ürünleri, klozet takımları içerisinde ya da tekli ürünler olarak satın alabilirsiniz. MDF, ahşap, duroplast, melamin ve plastik gibi malzemelerden üretilen kapaklar, kullanıcıların konforunu önceleyen işlevsel özelliklerle tasarlanır. Klasik, modern, rahat ve sıra dışı tasarımlara sahip ürünler, beyaz renk seçeneğinin dışında kırmızı, siyah, kahve ve turuncu gibi farklı renk seçenekleri de sunar. Kırılmaz klozet kapakları küçük çocuklu ailelerin tercihi olurken, ince ve şık tasarımlı ürünler, banyolarına farklı bir hava katmak isteyenler kullanıcılara hitap eder. Zevkinize ve klozetinizin formuna uygun şık tasarımlı kapak modellerini seçerek banyonuza yeni bir tarz katabilirsiniz.

Plastik klozet kapağı seçenekleri tüm klozet modellerine uygun tasarımlar sunarak en çok tercih edilen ürünler arasında yer almayı başarır. Sünger dolgulu klozet kapakları renkli ve desenli modellerle üretilen, konforlu kullanım imkânı tanıyan ürünlerdir. Zarif ve ince kapak modelleri ise genellikle yavaş kapanan klozet kapağı özelliğiyle tasarlanır. Kapaklar, asma ve ayaklı klozet modellerine uygun formlarla üretilerek ihtiyaçlarınızı karşılamanıza yardımcı olur. Duvara dayalı klozetler için ideal modeller sunan yavaş kapanır, tak çıkar klozet kapakları kullanışlı ürünlerdir. Farklı modeller ve fonksiyonel özelliklerle dizayn edilen tak çıkar kapakları kolayca temizleyebilirsiniz.

Şık Tasarımlı Klozet Kapakları

Dekoratif formlar sunan ve az yer kapladığı için büyük ilgi gören asma klozet modelleri, küçük ve büyük ölçekli banyolarda rahatlıkla kullanılır. Beyaz, kırmızı, siyah, gri, turuncu ve kahve gibi renk alternatifleri sunan klozetlerin kapakları da dekoratif tasarımlı ürünlerden oluşur. Yavaş kapanan ince asma klozet kapağı senekleriyle üretilen klozet takımlarını tercih ederek banyonuza şık bir görünüm kazandırabilirsiniz. Oval klozet kapakları en çok tercih edilen ürünler olmakla birlikte, yuvarlatılmış köşelere sahip kare kapaklar da büyük ilgi görür.

Yenilikçi tasarımlar arasında yer alan hafif eğimli, ince tasarımlı, tak çıkar kare klozet kapakları da yumuşak kapanma özelliğine sahiptir. Yavaş kapanan klozet kapağı ürünlerini tercih ederseniz, sert kapatmalar sonucu oluşan gürültünün önüne geçebilirsiniz. Kapatma anında elden kaçan klozet kapakları hem ses yapar hem de klozetin üst kısmının hasar görmesine neden olabilir. Yavaşça kapanan ürünler klozetinizi korumakla kalmaz kapağın kırılma riskini de ortadan kaldırır.

İşlevsel kapak çeşitleri arasında küçük çocukları mutlu eden ürünler de yer alır. Neşeli ve eğlenceli figürlerle üretilen çocuk klozet kapağı modelleri, çocukların tuvalet alışkanlığını kazanmasında oldukça etkilidir. Küçük bir çocuğunuz varsa tak çıkar özelliğine sahip üç kapaklı modellerden yardım alabilirsiniz. Canlı renkler ve çizgi film kahramanlı desenlerle tasarlanan çocuk modelleri, tuvalet eğitimini kolaylaştırıp eğlenceli hâle getir. Geniş bir banyoya sahipseniz tam takım çocuk klozet takımlarını da tercih edebilirsiniz.

Kolay Kurulumlu Klozet Kapakları

Klozet kapağınız yıprandığında ya da yeni bir model denemek istediğinizde kolay takılan klozet kapakları size yardımcı olur. Yeni bir kapağa ihtiyacınız varsa önce klozetinizin ölçülerini doğru şekilde almanız gerekir. Klozet ölçünüzden emin olduktan sonra uygun tasarımlı ve tarzınıza hitap eden modelleri inceleyerek seçiminizi yapabilirsiniz. Kolay kurulum detaylı ürünler, şık ve işlevsel modeller sunarak ihtiyaçlarınızı karşılamanıza yardımcı olur. Plastik menteşe takımıyla birlikte sunulan, alttan sıkmalı tak çıkar kapak çeşitlerini kendiniz rahatça monte edebilirsiniz. Üstten sıkmalı klozet kapakları da kolay kurulum avantajına sahiptir.

Kurulumu kolay kırmızı, siyah ve turuncu renkli klozet kapaklarını tercih ederek banyonuza yepyeni bir hava kazandırabilirsiniz. Beyaz klozetlerle mükemmel uyum sağlayan kırmızı klozet kapakları son dönemlerin favori modelleri arasında yer alır. Parlak ve mat renk detayıyla üretilen renkli kapaklar, yeni tarzlar denemek isteyenler için ideal çözümler sunar. Çocuklara için üretilen tak çıkar özellikli dekoratif kapak modellerini de kolayca takıp çıkarabilirsiniz. Pratik çözümler sunan 3’lü klozet kapakları çocuklu ailelere konforlu kullanım şansı tanır. Bu tip ürünler, alt ve üst kapak arasına yerleştirilen üçüncü bir kapak detayıyla üretilir. Aradaki kapak çocukların kullanımı için tasarlanır. Rahatça monte edilen standart ve amortisörlü kapak modellerinin yanı sıra sensörlü akıllı klozet kapağı ürünlerini de tercih edebilirsiniz.

Klozet Kapağı Alırken Dikkat Edilecek Ayrıntılar

Kırılmaz kapak özellikli modelleri seçmeye özen gösterirseniz uzun süre kullanabilirsiniz. Dayanıklı plastik malzemeden üretilen kalın ve esnek dokulu kırılmaz kapaklar, farklı vücut ağırlıklarına göre esneme yapabildiği için dirençlidir. Kalabalık aileler ve mekanlar için ideal çözümler sunan ürünler, farklı renk, model ve boyut seçenekleriyle tasarlanır. Beyaz ve renkli kırılmaz kapak seçenekleri bütçe dostu fiyatlar sunarak geniş kitlelere hitap etmeyi başarır. Küçük çocuklarınız varsa tak çıkar özellikli kapakları ya da 3’lü kapak tasarımlarını tercih edebilirsiniz. Tak çıkar klozet kapakları kolay ve hijyenik temizlik imkânı tanıyan ürünlerdir. Modern tarzlı banyonuza yeni bir ürün almak istiyorsanız ince tasarımlı yavaş kapanan klozet kapakları size yardımcı olur. Yavaş kapanan beyaz kelebek klozet kapağı tasarımları ise seçebileceğiniz diğer dayanıklı ürünlerdir. Duroplast plastik menteşeli ince klozet kapağı modellerini tercih ederseniz uzun süre keyifle kullanabilirsiniz. Kepez Yapı Market ürünleri arasında yer alan ve sektörün önemli markaları tarafından üretilen kullanışlı klozet kapağı modellerini, online alışveriş kolaylığıyla hemen satın alabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR