Duş Spiralleri

Duş spiralleri banyo esnasında su akışının kolayca sağlanmasına yardımcı oluyor. Suyun kolay şekilde yönetilmesi, vücuda doğru yönlendirilmesi için banyolarda gerekli malzemeler arasında bulunan spiraller duş başlığının da çalışması için gereklidir. Yapısı gereği krom veya paslanmaz çelikten yapılan bu parçalar ile birlikte sorunsuz banyo keyfi yaşayabilirsiniz. 

Sorunsuz Duş İçin Spiral Çeşitleri 

Duş spiralleri musluk bataryasından suyun duş başlığına iletilmesi için yardımcı olur. Yapıları gereği paslanmaz oldukları için uzun ömürlü kullanım sunar. Genel olarak 150 cm uzunlukta olmalarına karşılık 200 cm olan modeller de mevcuttur. Farklı markalar tarafından üretilen spiraller duş sırasında büyük kolaylık sunar. Temizlik veya yorgunluk gidermek için tercih edilen yıkanma anlarında suyun vücuda masaj etkisi yaparak ulaşması için spiral kullanabilirsiniz. 

Teknolojinin gelişimi ile beraber sunulan spiraller de kullanıcıların beklentilerini karşılamaktadır. Kullanım sırasında hortumun karışmasını veya kırılması özel tasarımı ile engellenmiştir. Kullanım kolaylığı sunması açısından duş spiralleri modelleri aynı zamanda 360 derece dönebilen yapıdadır. Böylece duşun veya yıkanma pozisyonuna göre de uygun olan açıları yakalamak mümkündür. 

Uzun ömürlü kullanım sağlamalarına rağmen farklı etmenlerden kaynaklı olarak hortumda sızdırma gibi sorunlar meydana gelebilir. Bu yüzden su akışının tekrar sorunsuz şekilde sağlanması için yeni duş spirali alınması gerekir. Çok kolay şekilde montajının yapılması sayesinde zahmetsiz kullanım sunar. Esnek yapısı ile kullanım sırasında zorluk çıkarmaz. 

Rahatlık Sunan Duş Spiral Modelleri 

Duş spiral hortumu kullanıcıların ihtiyaçları doğrultusunda üretilmiştir. Farklı ebatlarda bulunan ürünler uzunluk açısından değişkenlik göstermektedir. Kullanıcının tercihi ve banyonun yapısına göre ideal olan ölçü kolaylıkla bulunabilir. Temelde aynı işlevi görmelerine rağmen ürünler arasında yapısal farklılıklar da bulunur. Çift kenetli, konik bağlantılı ve esnek örgülü gibi değişik çeşitler bulunmaktadır. Özellikle banyo sırasında suyun akış gücü önemli olduğundan spirallerin birincil görevi kullanıcının akış hızına doğru yanıt verebilmektir. Duş spiralleri seçerken bilinmesi gereken önemli ayrıntı ise hangi uzunluk veya markadan seçilirse seçilsin bağlantı kısımlarının aynı olduğudur. Bu bakımdan musluk bataryası ile duş başlığı arasındaki bağlantı kolaylıkla yapılabilir. Genel olarak musluğa bağlanacak olan kısım küçük, başlığa takılacak olan kısım ise büyük yapıdadır. 

Tasarım açısından geniş çeşitlilik gösteren duş spiralleri modelleri arasından kolayca seçim yapabilirsiniz. Yüksek kaliteye sahip olarak üretilen spiraller uzun süreler boyunca sorunsuz kullanım sunacaktır. Kullanım ömrünü uzatmak için hortumun zedelenmemesine ve dar açılı halde tutulmamasına dikkat edebilirsiniz. Aynı şekilde temizlik için de çamaşır suyu gibi korozyon yaratacak kimyasallar tercih edilmemelidir. Bu noktalara dikkat edildiğinde alacağınız duş hortumu her kullanımda sorunsuz kullanım sunacaktır. 

Banyo hortumunda herhangi bir sorunun yaşanması halinde ise yenisiyle hemen değiştirebilirsiniz. Tercih edilecek hortumların içinde değişim sırasında kullanılması gereken somunlar yer almaktadır. Böylece herhangi bir yardım almadan spiral montajı yapılabilir. Değişim sırasında sonrasında herhangi bir sızıntı veya kaçak olmaması için başlıkların uyacağı yuvalara dikkat edilmelidir. Alınacak olan ürünlerin kurulmasına dair gerekli olacak malzemeler paket içerisinde yer almaktadır. Krom kaplı metal ve hortumu saran plastik içeren hortum sıcak ve soğuk su akışı için ideal malzemelerdendir. Kullanıcılar kendi başlarına spiral değişimini rahatlıkla yapabilir. Montaj sırasında genel olarak pirinçten üretilen somunlar doğru şekilde yuvalara takılmalıdır. Bu sırada ilk aşamada somunlar el ile sıkılması ve sonrasında pense ya da İngiliz anahtarı gibi araçlar ile sıkılmalıdır. Yuva girişlerine sağlam şekilde monte edilen hortum sonrasında kullanıma hazır hale gelecektir. 

Duş spiralleri esnekliği ise banyo sırasında suyun çıkış açısının kolayca sağlanmasına olanak tanır. Bunun yanında şık görünümleriyle de banyonun estetik detaylarına yardımcı olur. Özellikle banyoyu ferah, estetik ve hijyenik hale getirmek isteyenler için duş hortumları idealdir. Genel olarak başlıklar sabit olduğunda musluktan başlığa kadar giden sabit bir boru yardımıyla çalışır. Ancak sabit olan başlıklar hareket açısından kısıtlamaktadır. Banyo sırasında hareket etmek ve vücuda suyun farklı açılardan gelmesini sağlamak adına seyyar duş başlığı kullanmak sık tercih edilir. Başlığın hareket etmesi ve kullanıcının ihtiyaçlarına yanıt verebilmesi için de duş spirali kullanılması zorunludur. Tasarım ve işlevsel detayları ile kompakt kullanım sunan modeller arasından seçim yapabilirsiniz.

Kepez Yapı Market Huzurlu Banyo Keyfi Sunuyor

Banyo duş spiralleri kullanıcıların huzurlu şekilde banyo yapabilmeleri için farklı çeşitlerde bulunuyor. Musluk ile başlığın kısa olduğu banyolar için Deppot Deluxe Spiral 75 cm gibi uzunluk açısından kısa olan modelleri tercih edebilirsiniz. Genel standart kullanımı için ise Deppot Deluxe Spiral 150 cm gibi uzunluk ölçülerine sahip olan ürünler ihtiyacınızı görecektir.

Uygun fiyatlar ile sunulan ürünler yapılarına ve uzunluklarına göre değişken fiyata sahiptir. Duş spirali fiyatları tercih edilecek ürünün yapısına göre değişmekle birlikte her bütçeye hitap etmektedir. Düşük malzemeden üretilmiş olan ürünler bir süre sonra su sızdırma gibi sorunlar yarattığı için yüksek kalite ürünlerin tercih edilmesi gerekir. Bu kapsamda sunulan tüm duş spiralleri modelleri yüksek kalite özelliklere sahiptir. Hortumu tercih ederken banyoya tam uyum sağlayacak olan modeli seçerek de tasarruf edebilirsiniz. Aynı zamanda tüm ürünler yüksek kalitede olduğu için su sızdırmama özelliği kullanım sırasında suyun verimli şekilde kullanılmasını sağlayarak tasarruf olanağı sunacaktır. 

Sade tasarımlarının yanında şıklığı ve işlevselliği getiren ürünler beklentilerinize doğru karşılık verecektir. Rahatlatıcı ve hijyenik şekilde duş almanın önemli aracısı olan duş spiralleri sağladıkları uzun ömürlü kullanım sayesinde de memnuniyet oluşturacak. Çok sıcak su akışına bile sorunsuz olanak veren ürünlerin montajını da kendiniz yapabilirsiniz. Rahatlatıcı bir banyo keyfi için hemen ürünler arasından seçimde bulunabilirsiniz!

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR