Çardak ve Şemsiyeler


Bahçe ve balkonlarda vakit geçirmek, havaların ısınmaya başlaması ile birlikte çok daha keyifli bir hale gelir. Dolayısıyla insanların uzun saatler boyunca ayrılamadığı noktalardan biri olur. Çardak ve şemsiyeler, değişen hava şartlarına rağmen bahçe keyfini sürdürebilmenize imkan tanıyan, önemli ürünlerdir. Açık alanlarınızda dış etkilere kapalı bir mekan oluşturmanıza olanak sağlayan bahçe aksesuarlarıdır. Farklı büyüklük ve tasarımlarda beğeninize sunulan şemsiye ve çardak modelleri arasından ihtiyacınıza uygun olan ürünleri seçebilirsiniz. Çardak ve şemsiyeleri günlük hayatta kullanabileceğiniz gibi özel organizasyonlarda kullanmak üzere de tercih edebilirsiniz. Son derece geniş bir kullanım alanına sahip olan bu aksesuarlar ile güzel havanın ve güneşin tadını doyasıya çıkarabilirsiniz. Bahçenin ve balkonun keyfini çıkarırken gölgede keyifle serinleyebilirsiniz. Bahçenizin genel tarzına uygun çardak ve şemsiye modelleri seçerek göz alıcı bahçe dekorasyonları oluşturabilirsiniz. 


Şemsiyeleri kullanarak sıcak havalarda serinlemek ve yazın tadını çıkarmak oldukça kolaydır. Bahçe sandalyeleri ile birlikte oluşturacağınız masanızın yanında büyük bir şemsiye kullanabilir, güneş ışınlarının doğrudan gelişini engelleyerek serinlik elde edebilirsiniz. Bir masanın etrafında kullanacağınız şemsiye modelleri ile bahçe dekorasyonunuzu son derece şık bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Bahçenizde bir çardak bulundurarak, dışarıda çok daha rahat şekilde vakit geçirebilirsiniz. Kişisel ya da ailecek yapmaktan hoşlandığınız birçok aktiviteyi, her mevsim kolaylıkla yapabilirsiniz. Özellikle güneşli havalarda gölgelik çardak çeşitleri, size çok büyük bir konfor ve rahatlık sağlayacaktır. Çardakların, güneş ışınlarının direkt olarak size gelmesini önleyen yapısı sayesinde sıcak havalarda eve kapanmak zorunda kalmadan günün tadını çıkarabilirsiniz. 


Çardak ve Şemsiyelerin Kullanım Alanları 


Çardak ve şemsiyeler, ev ve yazlık bahçeler gibi mekanlar için son derece kullanışlı ürünler arasında yer alır. Yaz aylarında aşırı güneş ışığının zararlı etkilerinden korunmanızı sağlarken, yağmur ve kar gibi olumsuz hava şartlarında da bahçeyi kullanabilme imkanı sunar. Boyutlarına göre daha az ya da daha çok sayıda kişinin aynı anda kullanabileceği farklı modeller bulmak mümkündür. Bu sayede bahçe büyüklüğünüze uygun olarak dilediğiniz boyutta çardak veya şemsiye tercihi yapabilirsiniz.  Balkonlarda severek kullanabileceğiniz balkon şemsiyesi şeklindeki ürünler de severek kullanılan ürünler arasında yer alır. Eğlenceli vakitler geçirmek için gittiğiniz bir yerde bulunan şemsiye veya çardak sayesinde yağmur yağdığında eşyalarınızın ve yiyeceklerinizin ıslanmasını önleyebilirsiniz. 


Doğada vakit geçirmenin hem bedenen hem de ruhen pek çok faydası bulunur. Doğada vakit geçirerek bol bol temiz hava ve oksijen alınabilir. Şehrin gürültüsünden uzaklaşarak, doğanın huzur veren seslerini keyifle dinleyebilirsiniz. Özellikle de kamp yapmayı tercih ettiğiniz günlerde çardak ve şemsiyeler kullanarak olumsuz hava koşullarına karşı önlem alabilirsiniz. Ayrıca yaz tatilinde plaj şemsiyesi kullanarak güneş ışınlarından kolayca korunulabilir. Günlük kullanımın yanı sıra özel organizasyon ve davetlerde kullanmak için ise daha çok kumaş kaplamalı çardaklar tercih edilebilir. Önceden açık havada yapılması planlanan düğün, doğum günü gibi çeşitli aktivitelerde de şemsiye ve çardakların işlevselliğinden faydalanılabilir. Olumsuz hava koşullarına karşı tedbir olması için şemsiye veya çardak kullanarak, organizasyonun akışında oluşabilecek aksamaların önüne geçebilirsiniz.


Bahçe Dekorasyonuna işlevsellik Katan Çardak ve Şemsiye Modelleri 


Çardak ve şemsiyeler arasında malzeme, model ve tasarım açısından bazı farklılıklar bulunur. Bazı modeller ahşap malzemeden üretilirken bazı modellerde metal konstrüksiyon ve kumaş kaplamadan yararlanılır. Bunun yanı sıra farklı malzemelerin birleşimlerinden oluşan tasarım ürünleri de bulmak mümkündür. Özellikle ahşap malzemeden üretilen çardaklar kişisel kullanım alanlarına ek olarak, kamusal alanlarda da sıkça karşımıza çıkan ürünler arasında yer alır. Belediyelerin park, bahçe ve sahil gibi açık alanlarda kullanıma sunduğu çardaklı oturma alanları, halkın severek kullandığı alanlardır. Kendiliğinden oturma alanı olan çardak modellerinin yanı sıra yalnızca kapalı alan oluşturmak amacıyla tasarlanmış çardaklar da bulmak mümkündür. 


Şemsiye kategorisinin önemli bir elemanı olan balkon şemsiye fiyatları, her bütçeye uygun olan seçenekleri ile ön plana çıkar. Balkon şemsiyelerinde bazı modeller, sabit kullanıma uygun şekilde tasarlanmıştır. Dış mekan şemsiyeleri çok kullanışlı ürünler olup, farklı mekanlarda rahatlıkla kullanılabilir. Hem bahçelerde hem de geniş balkonlarda sıklıkla kullanılan dış mekan şemsiyesi, duruşu ve işlevi ile en beğenilen ürünlerden biridir. Büyük bir alanı güneşten koruyarak serinletici bir gölge alanı yaratır. Korumalı kumaşı sayesinde güneş ışınlarını geçirmez ve tamamen gölge oluşturur. Daha küçük boyutlu olan dış mekan şemsiyeleri küçük balkonlarda oldukça kullanışlı bir kullanım olanağı sunar. Daha geniş ve büyük bir alanı gölgede tutabilen şemsiyeler ise geniş balkonlar ve bahçeler için son derece uygundur.


Her Bütçeye Uygun Çardak ve Şemsiye Fiyatları Kepez’de!  


Çardak ve şemsiye fiyatları, ürünün malzemesine, suya dayanıklı olup olmamasına, marka ve boyuta göre farklılık gösterir. Bu nedenle şemsiye ve çardak modelleri arasında bazı fiyat farklılıkları olabilir. Dış mekanlarda daha rahat vakit geçirmenizi sağlayan şemsiye ve çardak modellerini sitemizde inceleyebilirsiniz. Piknikte, sahilde ya da kampta kullanabileceğiniz gölgelik ürünlerini pratik bir şekilde yanınızda taşıyabilir, kolaylıkla kullanıma hazır hale getirebilirsiniz. Bahçe şemsiyesi kullanarak harika bir dekorasyon elde edebilirsiniz. Hem sizi hem de eşyalarınızı sıcaktan koruyacak bu ürünler ile son derece estetik dekorasyonlar yapabilirsiniz. 


Açık alanlarda vakit geçirmekten hoşlanıyorsanız, çok seveceğiniz çardak ve şemsiye modellerini Kepez’de kolayca bulabilirsiniz. Pek çok alanda sıklıkla kullanılan kamelya tarzı şemsiyelerin altına yalnızca masa ve sandalye koyarak, son derece kullanışlı bir oturma alanı oluşturabilirsiniz. Böylece bahçe mobilyalarını koruma örtüleri gibi eşyalara gerek duymadan mobilyaların güneşten ağarmasını ve yıpranmasını önleyebilirsiniz. Avantajlı plaj şemsiyesi modelleri ve fiyatları için Kepez’i inceleyebilir, ihtiyacınız olan ürünlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Ürün seçenekleri arasından bahçenize ve dekorasyon tarzınıza uygun olan modeli seçebilir, Kepez’in uygun fiyat fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR