7.399,90 ₺ KDV Dahil
7.999,99 ₺ KDV Dahil
2.699,90 ₺ KDV Dahil
2.996,99 ₺ KDV Dahil
1.599,90 ₺ KDV Dahil
1.775,99 ₺ KDV Dahil
2.699,90 ₺ KDV Dahil
2.999,99 ₺ KDV Dahil
8.349,90 ₺ KDV Dahil
8.999,99 ₺ KDV Dahil
6.399,90 ₺ KDV Dahil
6.999,99 ₺ KDV Dahil
5.199,90 ₺ KDV Dahil
5.999,99 ₺ KDV Dahil
10.999,90 ₺ KDV Dahil
11.991,99 ₺ KDV Dahil
9.149,90 ₺ KDV Dahil
9.944,99 ₺ KDV Dahil
7.949,90 ₺ KDV Dahil
8.657,99 ₺ KDV Dahil
%8 İndirim
%8İndirim
Yeni Ürün
8.499,90 ₺ KDV Dahil
9.434,99 ₺ KDV Dahil
4.199,90 ₺ KDV Dahil
4.999,99 ₺ KDV Dahil
3.349,90 ₺ KDV Dahil
3.999,99 ₺ KDV Dahil
7.949,90 ₺ KDV Dahil
8.499,99 ₺ KDV Dahil
%6 İndirim
%6İndirim
Yeni Ürün
6.399,90 ₺ KDV Dahil
7.099,00 ₺ KDV Dahil
%10 İndirim
%10İndirim
Yeni Ürün
6.399,90 ₺ KDV Dahil
7.099,00 ₺ KDV Dahil
%10 İndirim
%10İndirim
Yeni Ürün
7.899,90 ₺ KDV Dahil
8.699,00 ₺ KDV Dahil
5.399,90 ₺ KDV Dahil
5.999,00 ₺ KDV Dahil
5.399,90 ₺ KDV Dahil
5.999,00 ₺ KDV Dahil
10.049,90 ₺ KDV Dahil
11.099,00 ₺ KDV Dahil
1 2 3 ... 6 >

Banyo Dolabı

Farklı formlar ve boyutlarda üretilen banyo dolabı modelleri işlevsel ürünler sunarak tüm ihtiyaçlarınızı karşılar. Küçük ve büyük ölçekli banyolara uygun özelliklerle tasarlanan kısa, uzun, geniş ve dar dolap çeşitleriyle banyonuzu düzenli tutabilirsiniz. Yerden tasarruf etmenizi de sağlayan asma dolap çeşitleri ya da estetik tasarımlı lavabolu dolap ürünleriyle farklı bir tarz yakalamanız mümkün. Banyo dekorasyonunuza uygun banyo dolabı modellerini Kepez Yapı Market’te bulabilir ve özel fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Dekoratif Tasarımlı Banyo Dolabı Modelleri

Yeni aldığınız evin banyosunu tarzınıza uygun çizgilerle dekore etmek istiyorsanız, modüler banyo dolabı çeşitleri size yardımcı olur. Eskimiş dolaplarınızı da fonksiyonel ürünlerden yardım alarak kolayca değiştirebilirsiniz. Dekoratif modellerden oluşan küçük ve büyük boyutlu dolaplarla banyonuzu keyifli bir yaşam alanına çevirebilirsiniz. Depolama alanlarınızı artıran ve bulunduğu ortama tarz katan ürünler size bu imkânı tanır.

LED aydınlatma detayıyla tasarlanan aynalı banyo dolabı modelleri keyifli kullanım konforu sunan ürünlerdir. Aynalı dolaplar, kolay kapanan mıknatıslı kapaklar ve derin raflarla tasarlandığı için son derece kullanışlıdır. Gold, Kare Banyo, Orka gibi markalar tarafından üretilen dekoratif ve fonksiyonel banyo dolabı modellerini tercih ederek yeni depolama alanlarına sahip olabilirsiniz. Lavabo üzerine monte edilen aynalı asma dolaplar, kişisel bakım ürünlerinizi muhafaza etmenizi sağlar. Lavaboyu içine alacak şekilde tasarlanan dolaplar, banyonuza şık bir görünüm katmakla kalmaz temizlik malzemeleri için de mükemmel bir depolama alanı sunar. Dar ve uzun tasarımlı dolap modellerini ise en küçük banyolarda bile rahatça kullanabilirsiniz.

Tarzınıza Uygun Banyo Dolabı Takımları

Banyo dolabı takımı ya da tekli ürün seçenekleriyle dekore edeceğiniz banyonuza kişisel tarzınızı yansıtabilirsiniz. Şık, sade, modern ve klasik tasarımlarla üretilen banyo dolabı takımları farklı zevklere hitap eden ürünler sunar. Yüksek kaliteli MDF veya ahşap malzemeyle üretilen takımlar çoğunlukla boy dolabı, seramik lavabolu dolap ve LED aydınlatmalı aynadan oluşur. Geniş banyolar için tasarlanan takımlar içerisinde lavabo dolabının üst kısmına monte edilen 3 kapaklı ve aynalı asma banyo dolabı da bulunur. Estetik tasarımlı dolap takımlarını, ikili ya da üçlü ürün seçenekleriyle satın alabilirsiniz.

Lavabolu dolap ve aynadan oluşan takımlar küçük banyolar için uygunken, boy dolabıyla tasarlanan takımlar geniş banyolar için idealdir. Şık bir lavabo dolabı almak istiyorsanız, oymalar ve zarif tasarımlı ayaklarla tasarlanan çekmece detaylı dolapları tercih edebilirsiniz. Lavabo dolabınızı aynı çizgilerle tasarlanan ayna ile tamamlayarak dekoratif bir görünüm elde etmeniz de mümkün. Antrasit veya siyah banyo dolabı takımları da estetik duruş sergileyen ve bulundukları ortama tarz katan ürünlerdir.

İşlevsel Banyo Dolapları

MDF ve ahşap malzemeyle üretilen çok amaçlı banyo dolapları işlevsel modelleriyle banyonuzun düzenli olmasına yardımcı olur. Yeni trendler doğrultusunda çoğunlukla asma dolap formunda tasarlanan banyo dolabı ürünleri, duvara monte edildiği için yer de kaplamaz. Klozet üzerine yerleştirilen kapalı veya raflı banyo dolaplarına havlularınızı ve hijyen ürünlerinizi yerleştirebilirsiniz. Boy dolabı olarak tasarlanan dar ve uzun asma dolaplar ise banyoda bulunması gereken eşyalar için iyi bir saklama alanıdır. Derin raflarla üretilen boy dolaplarında kova, sünger, bez ve deterjan gibi temizlik malzemelerinizi muhafaza edebilirsiniz.

Çok raflı dolap modelleri, farklı boyutlara sahip banyolara uygun formlarla tasarlanarak size ekstra depolama alanı sağlar. Boy dolaplarına kişisel bakım malzemelerinizi, yüz ve banyo havlularınızı yerleştirebilirsiniz. Fonksiyonel dolap çeşitleri arasında lavabo üstü aynalı dolap ve lavabo altı dolap modelleri de bulunur. Küçük banyo dolabı seçenekleri ise küçük ölçekli banyolar için ideal çözümler sunar. İhtiyacınıza uygun boyutlarda tasarlanan asma dolap çeşitleri, banyonuzu düzenli tutmanızı kolaylaştırır. Neme, suya, ısıya dayanıklı ve kaliteli malzemelerle üretilen banyo dolabı modellerini tercih ederek uzun süre kullanabilirsiniz.

Lavabolu Banyo Dolabı Modelleri

Kullanım alanına uygun boyutlarda tasarlanan lavabolu banyo dolabı ile banyonuza hoş bir tarz kazandırmanız mümkündür. Son dönemlerin gözdesi şık lavabolu dolaplar, küçük ve büyük banyolara uygun tasarımlarla üretilir. Seramik lavabolu, iki ya da üç kapaklı dolap modelleri, modern ve şık tasarımlardan oluşur. Farklı ebat ölçüleriyle üretilen lavabolu dolapları, Kepez Yapı Market’in sunduğu ve saygın markaların ürettiği kaliteli tasarımlar arasında bulabilirsiniz. Gömme veya Hilton lavabo detayıyla tasarlanan şık kulplu dolaplar, evinize farklı bir hava katar.

Ahşabın doğallığını banyonuzda hissetmek istiyorsanız lavabolu ahşap banyo dolabı modelleri tam size göredir. Özenli bakım gerektiren ahşap banyo dolapları, estetik tasarıma önem veren kullanıcılar tarafından tercih edilir. Hafif tasarımlı MDF banyo dolabı çeşitleri ise daha geniş bir kullanıcı kitlesine hitap eder. Lake boya detayına sahip ürünler krem, beyaz, siyah ve antrasit gibi renk seçenekleriyle üretilir. Ahşap görünümlü MDF dolaplar, sıcak renk tonları sunarak banyonuza doğal bir hava katar.

Banyo Dolabı Alırken Dikkat Edilecek Detaylar

Onlarca model arasından seçim yaparken bazı detaylara dikkat ederseniz, uzun süre kullanabileceğiniz işlevsel ürünler satın alabilirsiniz.

  • Estetik tasarımlı asma dolap modelleri, dolap altlarının kolayca temizlenmesine imkân tanıyan konforlu ürünlerdir.
  • Geniş ölçekli büyük bir banyonuz varsa 3’lü ya da 4’lü ürün çeşidi sunan banyo dolabı takımlarını seçerek tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.
  • Ayaklı tasarıma sahip çekmeceli lavabo dolapları, küçük banyolar için ideal çözümler sunar.
  • Kişisel bakımınızı banyoda yapmayı tercih ediyorsanız, aydınlatma detayına sahip aynalı dolap modellerini tercih edebilirsiniz.
  • Geniş hacimli ve çok raflı dolaplar birçok eşyanızı muhafaza etmenize yardımcı olur.
  • Duvara monte edilen yatay ve dikey tasarımlı asma dolap modellerini tercih ederek yerden tasarruf edebilirsiniz.

Kepez Yapı Market’in sunduğu estetik tasarımlı banyo dolabı modelleri, yüksek kaliteli malzemelerden üretilen fonksiyonel ürünlerdir. Boy dolabı, lavabolu dolap ve banyo dolabı takımı modellerine göz atarak tarzınıza hitap eden ürünleri tek tıkla satın alabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR