173,99 ₺ KDV Dahil
224,99 ₺ KDV Dahil
214,99 ₺ KDV Dahil
285,99 ₺ KDV Dahil
1 2 3 ... 11 >

BANYO AKSESUARLARI

Banyo, yaşam alanlarında hijyen ve estetiğin iç içe geçtiği odadır. Başta vücut temizliği olmak üzere ağız temizliği, diş bakımı, tıraş ve tuvalet ihtiyacı; banyo içerisinde gerçekleştirilir. Bu nedenle banyolarda kullanılan banyo aksesuarları da önemli bir göreve sahip olur. Dekorasyonun tamamlanması ve ihtiyaç duyabileceğiniz her şeyi size sunabilmek adına banyo aksesuarları başlığı altında çeşitli ürünler satışa sunulur. Birbirinden farklı işlev ve tasarımlara sahip modeller, ortamda sorunsuz vakit geçirmenizi mümkün kılar. Rahatlama ve temizlenme mekanlarına yeni ve özgün bir hava katan parçalar, hem görsel hem de işlevsel anlamda kullanıcıların beğenisini kazanır. Banyolarda ufak ama dokunuşlar yapan ürünler, kullanım amacı ve kullanım alanı açısından farklılıklar ortaya koyabilir. Daha çok evlerde karşınıza çıkan ürünleri okul ve ofis gibi ortak kullanıma açık mekanlarda da görmeniz mümkündür. Her zevke ve ihtiyaca göre tasarımların hâkim olduğu parçalar, dekorasyonun değiştirilmesinde önemli bir rol oynar. Pamukluk, kağıtlık, diş fırçalık, havluluk, askılık, sıvı sabunluk, klozet takımı ve banyo paspası gibi onlarca model; kullanıcıların ihtiyacını giderme amacıyla üretilir. Sektörün başarılı isimleri Kiwi, Adore ve Aksu; ürünlerin alıcılara iletilmesine aracılık eder. Kaliteli ve kullananlar tarafından beğenilen modelleri piyasaya süren firmalar, dünya çapında ses getirmeyi başarır. Banyoda bulunduğunuz zaman zarfı boyunca işinize yarayabilecek aksesuarları Kepez Yapı Market sayfasında görebilirsiniz.

Banyo Aksesuarları Modelleri

Banyo aksesuarları, model konusunda oldukça fazla seçeneğe sahiptir. Kullanım alanı, özellikler ve tasarım doğrultusunda sınıflandırılan parçalar; geniş ürün yelpazesinde alıcılara tanıtılır. Çok sayıda model seçeneğinin ürün yelpazesinde bulunması, herkesin ihtiyaçlarına uygun bir parçaya kısa sürede sahip olmasını sağlar. İnsanların uzun vakit geçirdiği ev, otel ve iş yeri gibi alanların birçoğunda kullanılan banyo aksesuarları; temizliğe düşkün kişilerin ortak tercihi haline gelir. Bir yandan kullanıcılar için hijyenik ortam oluşturan ürünler, diğer yandan banyoda gerçekleştirilen işlemlerin kolay ve hızlı şekilde halledilmesine olanak tanır.

Banyo Paspası

Banyodaki zeminin kuru ve temiz kalmasını sağlayan banyo paspası, sık kullanılan banyo aksesuarları arasında öne çıkar. Düşme ve kayma riskini minimuma indirgeyen paspaslar, farklı tasarım seçeneklerini sizler ile buluşturur. Banyonun estetik, modern ve şık dekorasyona sahip olmasına aracılık eden ürünler; alanda hâkim diğer renklerle uyumlu bir görüntü ortaya koyar. Dolaplar, havlular ve fayanslara ayak uyduran renklerdeki modeller; fonksiyonellik açısından herkesin beğenisini toplar. Elegance 2’li pembe banyo paspası, pek çok kişinin severek kullandığı modellerden biridir. Yumuşak dokuya sahip ürün, aradığınız konforu ayağınıza getirir. Sıcak ve göz alıcı rengiyle fark yaratan parça, banyonuza yepyeni bir hava katar. Kaliteli yapısı sayesinde uzun ömürlü bir kullanım imkanını sizlere ulaştıran paspas, banyo içerisinde terliksiz gezebilmenizi sağlar.

Sıvı Sabunluk

El yıkarken kullanılan sabunun konulduğu sıvı sabunluk, banyo aksesuarları kategorisinde yerini alır. Uzun zaman sıvı sabunların saklanmasında rol oynayan ürünler, tek ya da set halinde kullanılabilir. Ekonomik ve hijyenik kullanım imkânı ile farkını ortaya koyan parçalar, banyodaki düzenin korunmasını mümkün kılar. Aksu eldorado sıvı sabunluk, şık tasarımı nedeniyle çok sayıda kişi tarafından tercih edilir. Pirinç yapının hâkim olduğu ürün, oldukça dayanıklı bir duruş sergiler. Antik tasarımıyla banyolara klasik bir hava getiren parça, pvd kaplama yapıldıktan sonra satışa sunulur.

Banyo Aksesuar Seti

Banyo içerisinde ihtiyaç duyabileceğiniz pek çok ürünü bir arada sizlere sunan banyo aksesuar seti, piyasanın çok seçilenleri listesinde ilk sıralara oturur. Sabunluk, diş fırçalık, banyo kovası ve tuvalet fırçası gibi çeşitli ürünlerin yan yana geldiği setler; banyodaki ekipman eksikliklerinin giderilmesine katkıda bulunur. Banyoda kullanılabilecek pek çok banyo aksesuar modeline Kepez Yapı Market aracılığıyla erişebilirsiniz.

Banyo Aksesuarları Seçiminde Dikkat Edilecek Noktalar

Banyo aksesuarı satın alırken son derece dikkatli davranmak gerekir. Hem ihtiyacınız tam anlamıyla karşılaşacak hem de tarzınıza hitap edecek modelleri bulabilmek için ürün seçimini detaylı bir biçimde gerçekleştirmelisiniz. Öncelikle, banyoda hangi aksesuara ihtiyacınız olduğunu belirlemelisiniz. Örneğin; banyoda diş fırçalık bulunmuyorken ikinci bir sabunluk satın almak, gereksiz olacaktır. Bu nedenle banyo içerisinde eksik ürünleri tespit ederek en kısa sürede ekipmanlarınızı tamamlamanız önerilir. Bunun haricinde, ürünlerin kaliteli ve sağlam yapıya sahip olup olmadığı bilinmelidir. Kalitesiz ürünler kısa zamanda sorun çıkaracağından kullanıcıları sürekli ürün arayışına sokar. Bundan dolayı mümkün olduğunca kaliteli banyo aksesuarları seçerek uzun zamanlı kullanım imkanını yakalamanız gerekir. Ayrıca, satın alınan ürünlerin banyoda ne tarz bir dekorasyon oluşturacağına özen gösterilmelidir. Klasik, modern ve country şeklinde 3 farklı tarzın göze çarptığı banyo aksesuarları arasında banyo dekorasyonunuza göre seçim yapmanız mümkündür. Banyoda uyumlu bir görüntü sağlanması açısından modellerin renklerine de dikkat etmeniz gereklidir.

Banyo Aksesuarları Fiyatları

Hijyenin yanı sıra estetikliğe önem veren kişiler, uygun fiyatlı banyo aksesuarları sayesinde dilediği dekorasyonu kolayca tamamlar. Her bütçeye göre seçeneklerin yer aldığı geniş fiyat aralığı, ürünlerin Türkiye ve dünya genelinde yaygınlaşmasını sağlar. Ürünleri fiyatlandırırken bazı kriterler göz önünde bulundurulur. Model, kalite, üretim tarihi, dayanıklılık ve kullanılan materyal çeşidi; bu kriterlerin birkaçıdır. Farklı kesimlerden alıcılara hitap etmeyi başaran parçalar, kalite konusunda beklentilerin üzerinde performans sergiler. 1. sınıf kalitedeki materyallerin işlenmesiyle ortaya çıkan klozet takımı, sıvı sabunluk, banyo paspas ve banyo aksesuar seti gibi modeller; yıllar boyu banyonuzdaki yerini korur. Paslanmaya ve suya dayanıklı yapıdaki ürünler, uygun fiyat seçenekleri ile karşınıza çıkar. Bu sayede ihtiyaçlarınızı kolayca giderebilmeniz mümkün olur. Siz de uygun fiyatlara sahip banyo aksesuarları ile ilgili gerekli bilgileri Kepez Yapı Market sayesinde öğrenebilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR