15,99 ₺ KDV Dahil
20,99 ₺ KDV Dahil
1 2 3 ... 7 >

Bahçe ve Balkon

Sevdiklerinizle beraber keyifli vakitler geçirdiğiniz bahçe ve balkonlarınız için birbirinden özel ürünlere Kepez Yapı Market’in geniş ürün yelpazesi ile ulaşabilirsiniz. Yaz aylarıyla beraber bitkiler ve ağaçlar canlanarak daha çok bakıma ihtiyaç duyuyor. Peyzaj düzenlemeleri için özel budama makasları, sulama ürünleri, saksılar ve çok daha fazlası, aradığınız estetiği yaratmak için sizleri bekliyor. Pek çok mobilya, şemsiye ve dekoratif ürün seçenekleri de bahçe düzenlemesinde yaratıcı fikirleri gerçek kılabilecek çeşitliliğe sahip. Bahçe aydınlatmaları, mangal çeşitleri ve bahçe makineleri gibi birbirinden farklı birçok kategoride aradığınız tüm ürünleri burada bulabilirsiniz. Hızlı teslimat avantajını sizlere sunan Kepez Yapı Market ile kaliteli ve dekoratif ürünlerle yaratacağınız dekora keyifle ulaşabilirsiniz.

Bahçelerde Etkili Peyzaj İçin Bahçe Aletleri

Bahçe düzenlemesi nasıl yapılır sorusu, zor bir uğraş gerektiriyor gibi gelebilir. Kepez Yapı Market ile size sunulan kolay kullanımlı bahçe aletleri ve dekoratif mobilyalar ile keyifli bir uğraş olacağından emin olabilirsiniz. Güzel ve mutluluk veren bir bahçe her zaman düzenli ve ilgili bir bakıma ihtiyaç duyuyor. Bu bakımı sağlamak için çalı süs bitkilerine, çimenlere ve toprağa uygun birbirinden özel aletleri kullanabilirsiniz. Doğru ve sağlıklı büyüme sağlamasının yanı sıra estetik bir görünüm için budanmaya ihtiyaç duyan bitkiler için budama makasları sizlere yardımcı oluyor. Ağaçlarda yüksek dal budama işlemi için teleskopik budama makaslarını tercih edebilirsiniz. Üzüm, çim veya farklı birçok bitkiyi budamak için kullanabileceğiniz bahçe aletleri de Kepez Yapı Market’te sizleri bekliyor. Ayrıca bitkilerin gelişiminde önemli bir ayrıntıyı oluşturan toprak havalandırma işlemi için uygun çapa modellerini kullanabilirsiniz. Aynı zamanda farklı işlevlere sahip tırmıklarla toprak düzenini sağlayabilir, özel çim tırmıklarıyla da çimlerin havalanmasına yardımcı olabilirsiniz. Yeni bitkilerin ekiminde kullanabileceğiniz bahçe malzemeleri içerisinde özel uç yapılarına sahip birçok kürek çeşidi de bulunuyor. Etkili bir peyzajın devamı için önemli bir unsur olarak, sulama ürünlerini dikkatle belirlemelisiniz. Hortumlar, hortum adaptörleri, fıskiyeler ve hortum sarma makarası gibi sulama aparatları ile canlı ve yeterli suya sahip bir bahçeye sahip olabilirsiniz. Özellikle çimlerin sulanmasında kullanabileceğiniz fıskiyeler ile yağmur etkisi yaratarak etkili bir sulama yapabilirsiniz.

Estetik Bahçelere Özgü Mobilyalar

Bahçe mobilyası seçiminde neler göz önüne alınmalı, sorusunun cevabı kaliteli ürünlerden geçiyor. Uzun ömürlü bir düzenleme için dış koşullarda kullanıma dayanıklı ürünler tercih edebilirsiniz. Isıya ve soğuğa, darbelere ve güneşten gelen ultraviyole ışıklara karşı dayanıklı bahçe mobilyaları, Kepez Yapı Market’in kaliteli ürün yelpazesinde sizlere sunuluyor. Bahçenizdeki doğallığa uyum sağlayabilen masa takımları, ahşap desenli görünümleriyle sıcak bir tasarım içeriyor. Kahve renk tonlarıyla üretilen masa takımları ile her türlü peyzaja uyum sağlayabilen bir ürüne sahip olabilirsiniz. Bahçe dekoru için önemli bir unsur olan mobilya seçimi aynı zamanda dayanıklılık arayışını da beraberinde getiriyor. Dış mekanda kullanılmasından ötürü gece ve gündüzden kaynaklanan sıcaklık farklılıklarına dayanabilen ürünler Kepez Yapı Market’te sizleri bekliyor.

Güneş ışığı içerdiği farklı birçok etkenden ötürü yıpratıcı bir özelliğe sahip. Bu ışınlardan korunacak teknolojilerle üretilen masa ve sandalye takımları, uzun ömürlü bir kullanım sunarak karşılığını verebiliyor. Geniş bahçeler için tercih edilebilecek kamp sandalyesi ve şemsiye çeşitleriyle ise sevdiğiniz köşelerde huzurlu bir ortam yaratabilirsiniz. Hafif, kolay taşınabilir ve kurulabilir yapılarıyla sandalye ve şemsiye modelleri konforlu bir kullanım sunuyor.

Bahçe Dekorasyon Ürünleri Nelerdir?

Bahçeler için öne çıkan dekoratif ürünler içerisinde ışıklar önemli bir ayrıntı yaratıyor. Özellikle yaz akşamlarında uzun saatler sohbetlerinize eşlik eden bahçeler için, led projektörleri tercih edebilirsiniz. Bahçeye açılan verandalarınızda veya aydınlatmak istediğiniz başka alanlarda 30W ve 50W gibi yüksek güce sahip led aydınlatmalar ile hoş bir ortam yaratabilirsiniz. Bahçe içerisindeki yolları görünür kılmak için de yeterli ışığı sağlayabilen bu ürünler ile güvenli bir yürüyüş yolu aydınlatmasına sahip olabilirsiniz. Bahçeleri renklendiren ve kokularıyla da bir bahçeyi tam anlamıyla bütünleştiren çiçekler için saksı modelleri sizlere sunuluyor. Farklı boyutlarda ve dizaynlarda üretilen saksılar içerisinde, yetiştirmek istediğiniz çiçeklere uygun bir ürünü her zaman bulabilirsiniz. Ayrıca özel içerikleriyle toprak çeşitleri de seçenekleriniz içerisinde. Estetik bir peyzaj için bahçe düzenleme ürünleri içerisinde bulunan renkli şemsiyeleri de değerlendirebilirsiniz. Gündüz vakitleri bahçede konforlu bir zaman geçirme için sizleri güneş ışığından koruyan şemsiyeler, bidon desteğiyle rüzgara karşı da dayanıklılık gösteriyor.

Keyifli Sohbetler İçin Balkon Ürünleri

Balkonların yaz ve kış aylarında kullanımı için işlevsellik sağlayan cam balkon sistemleri, modern ve estetik bir ayrıntı yaratıyor. Balkon tavanına dek kaplı camların dengesi ve kolay kullanımı için cam balkon fitili kullanabilirsiniz. Monteleme işlemini temel ekipmanlar ile sağlayabileceğiniz bu fitiller, denge sağlamanın yanında etkili bir izolasyon görevi de görüyor. Camlar arasından geçebilecek havayı engelleyen cam fitilleri özellikle kış aylarında önemli bir işleve sahip. Birbirinden güzel çiçekler yetiştirmek için tercih edebileceğiniz dekoratif balkon aksesuar ürünleri içerisinde saksı çeşitleri de bulunuyor. Balkon demirliklerinde bulunan saksı alanlarında veya zeminde değerlendirebileceğiniz ince uzun saksılar ile balkonunuza uyumlu bir dizayn yaratabilirsiniz. Aynı zamanda geniş balkonlar için dış koşullarda kullanıma uygun masa ve sandalye takımlarını kullanabilir, gündüz vaktinde balkonda rahatlıkla oturabilmek için şemsiyeleri tercih edebilirsiniz.

Tüm Bahçe ve Balkon Ürünleri İçin Kepez Yapı Market

Estetik bir peyzajda bütünlüğü yaratan önemli ayrıntılardan birini, düzenli aralıklarla çim biçmek oluşturuyor. Kepez Yapı Market’te çimlerinizi rahatlıkla biçebileceğiniz çim biçme makinelerinin yanı sıra çim biçme makasları da sizlere sunuluyor. Çimle birlikte yabani otları da biçebilen çim biçme makineleri, farklı biçme uzunlukları ve çim toplama hazneleri ile oldukça kolay bir kullanıma sahip. Bahçe, teras veya uyumlu balkonlarda keyifli akşam yemekleri için değerlendirebileceğiniz mangal modellerinde de birbirinden farklı seçenekler mevcut. Aynı zamanda şiş ve yelpaze gibi mangal yaparken ihtiyacınız olabilecek birçok ürün de seçenekleriniz içerisinde. Kalabalık misafirliklere odun ateşinde pişirilmiş bir çay ikram etmek için semaver modellerini inceleyebilir, yöresel yemekler için termostatlı sac pişiricileri kullanabilirsiniz. Bahçenizde ve balkonunuzda yaratmak istediğiniz dizaynı Kepez Yapı Market’in birbirinden özel ve kaliteli ürünleri ile sağlayabilir, Türkiye’nin her yanına hızlı teslimat avantajıyla kısa sürede hayallerinize kavuşabilirsiniz!

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR