1 2 >

Evii

Mutfakta geçirilen zamanı kısaltmak ve lezzetli yemeklerin yapılmasını sağlamak Evii ürünleri ile mümkün oluyor. Yaşam alanları arasında önemli olan evler için üretilen Çetintaş Evii ürünleri sayesinde mutfaklar işlevsel özellikler kazanıyor. Fırın, davlumbaz ve ocak gibi her mutfağın vazgeçilmez parçası olan ürünler set veya tekil olarak satışa sunuluyor. 

Mutfakları Lezzetli Hale Getiren Ürünler 

Mutfakta geçirilen zamanı keyifli hale getirmek için Evii ürünlerini tercih edebilirsiniz. Yemek yapmayı kolay ve sağlıklı kılan ürünler leziz yemeklerin de ortaya çıkmasını sağlıyor. Evii ankastre setleri içerisinde fırın, ocak ve davlumbaz yer alıyor. Bu sayede yemeklerin yapımı kolay, sağlıklı ve hızlı hale geliyor. Günümüz yeni nesil mutfakların ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmış olan ankastre setleri ile yemek yapmaktan çok fazla keyif alacaksınız. 

Set içerisinde bulunan fırın çeşitleri mutfaktaki beklentilerin doğru karşılanmasını sağlıyor. Evii 6+1 Programlı Fırın gibi kullanıcı dostu fonksiyonlara sahip olan fırınlar estetik ve pratik özellikler taşıyor. Fırınlar sayesinde yemekler kısa sürelerde, sağlıklı şekilde yapılabiliyor. Fırınlarda yapılan yemekler ayrı bir lezzet kazanırken geniş hacimleri sayesinde tek seferde fazla yemek yapmak da mümkün oluyor. Fırınların hacimleri sayesinde misafirlerinizi ağırlamak da kolay hale geliyor. Özel olarak tasarlanmış olan fırınlarda farklı özellikler bulunuyor. Her özellik yemek yapımını ve lezzetini iyileştirmeyi hedefliyor. Turbo özelliği bulunan fırınlar sıcak hava dalgasını eşit şekilde fırın içine dağıtıyor. Bu sayede de yemeklerin tüm kısımları aynı sürelerde pişiyor. 

Özellikle hamur işlerinde sık görülen iç ve dış kısımlarının çiğ kalması gibi durumlar turbo fırınlarda görülmüyor. Fırınlar yüksek güvenlik önlemlerine de sahip oldukları için kullanıcıların sorunsuz kullanımını destekliyor. Sıcak havayı içeride tutan cam sistemleri ile sıcak hava dışarıya verilmiyor. Bu sayede güvenli kullanım olurken ayrıca ısı tasarrufu da sağlanıyor. Farklı pişirme kademe ayarlarına sahip olan fırınlar, ızgara yemeklerinden hamur işlerine kadar farklı tariflerin de çok güzel şekilde hazırlanmasını sağlıyor.

İşlevsel ve Dayanıklı Kullanım Sunan Ankastre Çeşitleri 

Evii ankastre set çeşitleri içinde fırının yanında ocak ve davlumbaz da bulunuyor. Ocak çeşitleri gelişmiş pişirme özellikleri ile mutfaklara avantaj sağlıyor. Gelişmiş teknolojiyi yansıtan ocaklar mutfak tezgahına uyumlu şekilde monte ediliyor. Bu sayede tezgah ile bütünlük oluşturarak estetik açıdan güzel görünüm oluşuyor. Fonksiyonel özellikleri sayesinde pişirme işlemleri için de üstün özellikler taşıyor. Farklı göz sayısına sahip olabilen ocaklar tek seferde çoklu yemeklerin hazırlanmasını sağlıyor. 

Özellikle kısa sürelerde çok sayıda yemek yapmak gerekiyorsa geniş göz sayıları ile ocaklar beklentileri doğru şekilde karşılamayı başarıyor. Gaz sistemi ile çalışan ocaklarda güvenlik de üst seviyede tutuluyor. Bu sayede gaz kaçaklarına karşı gaz kapatma sistemi devreye giriyor. Olası gaz kesilmelerinde gözden gazın yayılmasını önlemek adına sistem otomatik çalışıyor. Böylece yemek yaparken gazın kesilmesi ve sonradan tekrar akışın sağlanması halinde ortama gaz yayılmıyor. 

Ocaklar üzerinde bulunan ısı ayarları da pratik şekilde yemek için gerekli ısı derecesinin ayarlanmasını sağlıyor. Yemeğin lezzetli şekilde pişmesi için gerekli olan ısı ayarı ocak üzerinde yer alan düğmeler sayesinde hızlıca yapılabiliyor. İhtiyacınız olan ısı derecelerini de bu sayede kolayca elde edebiliyorsunuz. 

Yemek yapma esnasında mutfağa yağ, yemek, çeşni kokuları sık yayıldığı için davlumbaz modelleri de Evii ankastre ürünlerinde yer alıyor. Davlumbazın temel işlevi yemek sırasında ortama yayılan kokuların dışarıya çekilmesidir. Bu sayede mutfakta istenmeyen kokular yer etmezken ferah bir hava sağlanır. Yemek kokusunun ortamı rahatsız etmesini önleyen davlumbazlar ışık sistemine de sahip bulunuyor. Işıklı yapıları ile birlikte Evii Duvar Tipi Davlumbaz Inox gibi modeller yemek yaparken önemli kolaylık sunuyor. 

Işığı davlumbazın çekiş gücünü çalıştırmadan da kullanmak mümkün olduğundan sadece ışık kaynağı olarak da kullanabilirsiniz. Farklı çekiş kademelerine sahip olan davlumbazlar güvenli şekilde kötü kokuları hava kanalından dışarıya aktarmaktadır. Yemek kokularının yanında sigara kokusu gibi ortamda istenmeyen kokuların giderilmesi için de davlumbaz kullanabilirsiniz. Dayanıklı yapıları sayesinde diğer ürünler gibi davlumbaz çeşitleri de uzun ömürlü kullanım olanağı sunuyor. 

Kepez Yapı Market Ürünleri Kolay Kurulum Sunuyor

Sunulan Evii ankastre ürünleri kolay şekilde montaj işlemleriyle mutfaklarda hemen kullanıma hazır hale geliyor. Ankastre set olarak bulunabilen ürünler aynı zamanda müstakil şekilde de kullanıcılara sunuluyor. Bu kapsamda mutfakta eksiklikler kolayca gideriliyor. Evii ankastre setlerin kurulumu öncesinde ilk olarak yerleri belirlenmektedir. Yer belirleme sırasında havalandırma sistemlerinin yerlerinin konumu önem taşır. Cihazların etrafında da tehlike oluşturacak etmenlerin olmamasına dikkat edilir. Set dışındaki elektronik alet veya perde gibi yanıcı özellik gösterecek malzemelerin yanına ankastre set koyulmamalıdır. 

Yer belirleme işlemi sonrasında tezgah ankastre ürünlerinin ölçülerinde kesilmektedir ve ürünler tezgaha tam oturacak şekilde koyulur. Cihazların tezgaha tam oturmasına dikkat edilmelidir. Boşluk kalacak şekilde yapılacak yerleşimler estetik açıdan kötü görünüm sergileyecektir. Eşyaların yerleşmesi sonrasında oluşan boşluklar bulunuyorsa bu durumda tek taraflı sızdırmaz bantlar kullanılabilir. 

Vidalama işlemleri sonrasında yerlerine tam oturan setlerin gerekli bağlantıları yapılır. Ocak ve fırın için gaz veya elektrik bağlantısı dikkatli şekilde yapılmalıdır. Bağlantı yapıldıktan sonra uzman tarafından sızdırmazlık kontrolünün yapılması yararlı olacaktır. Tüm kontrolleri sağlanmış olan cihazlar bu aşamadan sonra kullanıma hazır hale gelmektedir. Sonrasında hazırlanacak olan yemekler ile zengin sofralar kurabilirsiniz. 

Çetintaş Evii ankastre set çeşitleri yüksek kaliteli ürünlerden oluşmaktadır. Günümüz teknoloji özelliklerini taşıyan ürünler kullanıcı dostu detayları ile yemek yapmayı kolaylaştırır. Bu sayede herkes mutfakta leziz ve sağlıklı yemekleri kolayca yapabilir. Gerekli güvenlik önlemlerini taşıyan ürünler her yemek yapımını sorunsuz hale getirir. Dayanıklı yapıları sayesinde de uzun ömürlü kullanım sunar. Uygun fiyatlar ile sunulan Evii ürünleri ile lezzetli yemekleri hemen yapabilirsiniz!


 
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR