1

Beton Görünümlü Duvar Kağıtları

Beton görünümlü duvar kağıtları sayesinde iç mekanların havasını değiştirebilir yaşam alanlarınızı hayalinizdeki gibi yapabilirsiniz.

Duvar kağıtları iç mekanlarda son zamanlarda boyadan daha fazla kullanılmaktadır. Özellikle ev ve iş yerlerinde sıkça kullanılan bu özel tasarım kağıtlardan zevkinize uygun olanları seçip kolayca uygulayabilirsiniz. Çoğu kişi evinin tüm duvarlarını değil de sadece bir kısmını duvar kağıdı ile kaplatmaktadır. Sadece bir kısma uygulama yapmak o alana dikkatleri çekmekle kalmıyor tüm ortamın havasını da değiştirmektedir. Dekorasyon denilince akla binlerce fikir gelmektedir. Çünkü herkesin zevki farklıdır. Bu nedenle dekorasyon ürünlerinde de çeşitlilik oldukça fazladır. Duvar kağıtlarında da her zevke ve dizayna uygun olan modeller bulmak kolaydır. Duvar kağıdını banyo veya tuvalet gibi nemli ortamlarda kullanmak doğru değildir. Çünkü nemin etkisi ile yapışkan etkisi azalır. Ayrıca kağıdın formu zamanla bozulur. Bu yüzden duvar kağıdını salon, oturma odası, yatak odası, çocuk odası, iş yerleri veya ofis alanlarında kullanmak daha doğrudur.

Beton Desenli Duvar Kağıdı 

Duvarlarda daha doğal bir görünüm elde etmek isteyenler için beton görünümlü duvar kağıtları oldukça iyi bir seçenektir. Beton yapıların ana malzemesidir. Bu nedenle görünümü oldukça doğaldır. Beton görünüm elde etmek için boyaya birden fazla işlem yapılmaktadır. Bu kadar zorlu işlemle uğraşıp vakit kaybetmek yerine beton görünümlü duvar kağıtlarını kullanmak daha pratik olacaktır. Beton ver mermer görünümde olan duvar kağıtlarında binlerce çeşit, renk seçeneğini sitemizden kolayca bulabilirsiniz. Genellikle bu modellerde ürün renkleri siyah, beyaz ve gri tonlarında olmaktadır. Mermer desenini elde etmek için bazı modellerde sarı tonları da yer almaktadır.

En çok tercih edilen modellerden biri olan Prowall Lima 4102-2 Duvar Kağıdı, hem aydınlık hem de modern görünümüyle özellikle iş yerleri, ofis gibi alanlarda oldukça kullanılıyor.

Duvar Kağıdı Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Ürün seçimi yaparken dikkat etmeniz gereken bazı noktalar vardır. Bu noktalar;

  • Duvar kağıdının hangi mekana uygulanacağı,
  • Ürünün kalitesi,
  • Ürünün deseni,
  • Ürünün rengi,
  • Kullanım ömrü,
  • Uygulama yapılırken ekstra gereken malzemelerin de alınması,
  • Boyanma özelliğinin olup olmaması,
  • Temizlemeye elverişli bir yapıda olmasıdır.

Yukarıda yer alan kıstaslara ihtiyacınıza ve zevkinize yönelik duvar kağıdı seçimi yaparken dikkat etmenizi öneririz. Böylelikle sizin için en doğru olan ürünü seçmeniz daha kolay olacaktır.

 
Beton Desenli Duvar Kağıdı Fiyatları

Duvar kağıdı fiyatlarında aralık oldukça geniştir. Çünkü her ürün çeşidinin kendine özgü özellikleri fiyatı etkilemektedir. Fiyat konusunu ürünün dizaynı, şekli, rengi, boyutu, malzeme kalitesi, kullanım ömrü gibi etkenler değiştirmektedir. Ayrıca ürünün markası da fiyat konusunda önemli bir etkendir. Kepezyapimarket.com.tr sitemizde yer alan duvar kağıdı çeşitleri arasından bütçenize ve ihtiyacınıza en uygun modelleri kolayca bulup satın alabilirsiniz. Prowall, Rasch, Norwall markalarına ait duvar kağıdı çeşitlerinde özel indirimleri sitemizden görebilirsiniz. Stokta olmayan ürünler veya aklınıza takılanlar ile ilgili iletişim kısmında yer alan bilgilerden bize ulaşabilirsiniz. Sorularınızın cevabını alanında uzman müşteri temsilcilerimiz en kısa zamanda yanıtlayacaktır. 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR