1 2 >

Damask Desenli Duvar Kağıtları

Damask desenli duvar kağıdı modelleri duvarları görsel açıdan zengin ve estetik hale getirir. Aynı zamanda yüzeyin kusurlarını örter ve yıpranmasına karşı da koruma sağlar. Dekorasyon açısından son derece etkileyici olan ve uygulanan alana farklı bir görünüm katan duvar kağıtları, kullanım kolaylığı da sağlar. Dekoratif açıdan sağladığı yararların yanında duvarda oluşan delik, çatlak, kir ve doku kusurlarının da örtülmesi için pratik ve uygun çözümdür. 

Duvarı Bambaşka Gösteren Duvar Kağıtları 

Duvar kağıtları uygulandığı yüzeyi anında farklı bir görünüme kavuşturur. Bu bakımdan hem evler hem de işyerleri için kullanımı uygundur. Farklı renk detaylarına sahip olan modeller ile birlikte yaşam alanlarınızı çok etkileyici ve huzur verici bir görünüme kavuşturmanız mümkün olacaktır. 

Bu özel kağıtlar günümüzde çok farklı görünüm ve özellikte olabilmektedir. Özellikle teknolojinin gelişmesi ile birlikte desen açısından da  kağıtlar geniş bir çeşitlilik taşımaktadır. Üretim ve uygulama alanlarına farklı çözümler sunarak ihtiyaçları karşılayan duvar kağıtları yapı olarak da farklı özellikler göstermektedir. Günümüzde genel olarak üç tip duvar kağıdı kullanılır. Kağıt, vinil ve tekstil yapıdan üretilen duvar kağıtları alanın özel bir görünüme kavuşmasını sağlar. Teknolojik baskı imkânları ile birlikte desenli özel kağıtlar çok etkileyici ve tercih edilir özellikler taşır. Tasarımları ile uygulandığı alana çok değişik bir görünüm katan damask desenli duvar kağıtları evlerden işyerlerine kadar geniş yelpazede tercih edilmektedir. 

Farklı ölçülerde rulo halinde bulunan dekoratif duvar kağıtları bu bakımdan boyut sorunu olmaksızın tüm alanlar için bulunur. Her boyuttaki yüzeyi kaplamak için kullanılabilir. Aynı dekoratif desenin devam ettiği kağıtlar böylece çok geniş veya çok uzun yüzeylerde bile estetik açıdan çarpıcı görünümler sergiler. Bazı ürünler kendiliğinden yapışkan özelliğe sahipken bazı ürünler için ayrıca yapıştırıcı kullanmak gerekmektedir. Yapıştırıcı olan ürünlerin askı yani yüzeye yerleştirme işlemlerinde avantaj oluşmaktadır. Ancak kendiliğinden yapışkan özelliğe sahip olmayan ürünler de fiyat açısından önemli bir fırsat yaratır. 

Beklentilerinize çok uygun olacak damask desenli duvar kağıtları sayfa üzerinden yüksek kalite standartlarında sunulur. Bu sayede ev veya işyerinizin havanızı değiştirecek, her zaman kullanım mutluluğu verecek kağıtları çok kolay bir şekilde seçebileceksiniz.

Kendinizi İyi Hissettirecek Şık Desenler 

Damask duvar kağıtları kendinizi iyi hissetmeniz için çok özel desenler ile sizlere sunulur. Kendinizi mutlu ve iyi hissettiğiniz eve kavuşmanızı sağlar. Derinlikli ve canlı bir görünüm sağlamak istediğiniz eviniz için birbirinden farklı desen seçeneklerine sahip olan bu özel ürünler çok özel bir kullanım seçeneği sağlıyor. Damask desenli kağıtlar birbirinden farklı desenler oluşmaktadır. Aynı zamanda günümüz estetik beğenilerine iyi şekilde hitap edecek tasarımlar içeren desenler böylece modayı takip etmek isteyenlerin de beklentilerini karşılamayı başarıyor.

Odanın genel görünümü için çok önemli olan duvarlar, boya ile yetinmek istemeyen ve odayı çok dikkat çekici, ilgi gören ve hoşa giden bir hale getirmek isteyenler tarafından duvar kağıdı ile kaplanıyor. Bu özel ürünler desenleri ile oturma odasından çocuk odasına kadar her türlü oda için kullanılır. Kusursuz desen ve renkleri ile yaşam alanlarınızı kişisel hale getirmeye olanak tanır. Ayrıca her bakıldığında mutluluk sağlamaya yardımcı olan desenler böylece yaşamınızı da estetik hale getiriyor. Özellikle kullandığınız mobilyaları çok şık hale getirecek ve onlarla uyumlu olacak desenler seçmeniz halinde yaşam alanlarınız hem kendiniz hem de misafirleriniz için çok özel görünüme kavuşur. 

Kullanılacak alana göre uygun deseni bulmak isteyenler için farklı tasarımlara sahip desenler öne çıkıyor. Küçük alanlar için alanı ferah göstermek için genellikle basit desenler tercih ediliyor. Geniş alanlar için ise iddialı detayları ile birlikte çok girift yapıdaki desenler seçiliyor. Özellikle işyerleri için de dikkati hemen çekecek olan görünümdeki desenler sıklıkla kullanılıyor. 

Kepez Yapı Market Duvarlarınızı Güzel Hale Getiriyor

Sunulan damask desenli kağıtlar ile birlikte yaşam alanlarınız çok fazla güzel hale geliyor. Ortama canlılık, hareket, enerji ve şıklık katmak için tercih edeceğiniz duvar kağıtları, yapıları ve kullanım kolaylıkları ile birlikte duvarlarınızı çok güzel ve özel göstermeyi başarıyor. Kaliteli yapıları ile birlikte uzun ömürlü kullanım sunan ürünler, özellikle farklı tasarımlarıyla da öne çıkıyor.

Sayfa üzerinden sunulan kağıtlar arasından tercih edeceğiniz her ürün beklentilerinizi karşılayacaktır. Her zaman yüksek kalitede estetik beklentileri karşılayabilirsiniz. Şıklığı ve uzun ömürlü kullanımı bir arada sunan damask desenli duvar kağıtları yüzeye de çok kolay şekilde uygulanabilir. Uygulama alanın temizlenmesi sonrasında duvar kağıdının yapısına göre gerekli yapıştırıcı temini ardından pratik bir şekilde kağıdınızı yapıştırarak duvarda kullanmaya başlayabilirsiniz.

Duvar kağıtları duvarın boyanmasına kıyasla ekonomik ve zahmetsizdir. Özellikle boya yaparken etrafın kirlenmesi veya eşyaların lekelenmesi duvar kağıtları uygulaması sırasında görülmemektedir. Bu sayede de temiz işlem olanağı ile odalarınız hemen kullanıma hazır hale gelecektir. Birbirinden uygun ekonomik fiyatlar ile sunulan damask desenli duvar kağıtları arasından zevkinizi ve odanızı güzel şekilde yansıtacak modeli kolayca seçebilirsiniz!

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR