1

Taş Desenli Duvar Kağıtları 

 

Taş desenli duvar kağıtları; özellikle ev ve iş yeri gibi farklı mekanlarda modern bir görüntü oluşturmak amacıyla sık sık tercih edilir. Zeminleri tam anlamıyla korumak ve zeminde mevcut olan birtakım kusurları kapatmak amacıyla kullanılan duvar kağıtları, özel taş desenleriyle daha hoş bir görünüm kazanır. Hem uzun kullanım ömrü, hem de ekonomik fiyat aralıklarıyla kişilere büyük avantaj sağlar. Aynı zamanda zeminlere de son derece hızlı bir şekilde uygulanabilir yapısı vardır. Taş desenli duvar kağıtları farklı renk tonlarına sahip olacak şekilde kişilerin beğenisine sunulur. Kullanım alanının fazla olması ve pek çok farklı seçenekte sunulması, bu ürünlerin oldukça geniş kitlelere ulaşmasına katkı sağlar. Değişik zevklere ve farklı ihtiyaçlara yönelik ürün seçeneği vardır. Ürün seçenekleri genel olarak rulo halinde satışa sunulur. Modellerin ölçüleri ise üründen ürüne değişiklik gösterir. Çoğu zaman 53 cm × 10 m şeklinde rulo haline getirilir. Genel şekilde belirlenmiş olan ölçülerin yanı sıra ekstra farklı ölçü seçenekleri de mevcuttur.

Ürünlerin özellikleri üretim aşamasında tercih edilen malzemelere, kağıdın kalitesine ve tarzına göre farklılık gösterebilir. Teknolojik alanlarda meydana gelen tüm gelişmeler, taş desenleri duvar kağıtları üzerinde de etkili olur. Seçeneklerin her birini detaylı şekilde inceleme şansınız vardır. Bu incelemeler sonucunda ihtiyaçlarınıza yanıt veren ve zevkinize hitap eden bir model rahatlıkla bulabilirsiniz. 

3 Boyutlu Taş Desenli Duvar Kağıdı Modelleri 

Taş desenli duvar kağıt modelleri, farklı seçenekleriyle ön plana çıkar. Yatay ya da dikey şekilde dizayn edilmiş taş görünümleri, kullanıldıkları alana son derece modern bir görünüm kazandırır. 3 boyutlu taş desenli duvar kağıdı modelleri, son zamanların favori ürün çeşitleri arasında yer alır. 3 boyutlu modeller, özellikle hareketli bir ortam isteyen kişilerin ilk tercihleri arasında yer alır. Teknolojinin hızlı bir şekilde gelişmesi bu alanda da etkili olur. Üstün teknolojik özellikler sayesinde ortaya oldukça gerçekçi görüntüler çıkmasında rol oynar.

3D biçimde dizayn edilen duvar kağıtları evler başta olmak üzere iş yeri ya da otel gibi insan akışının yoğun olduğu mekanlarda sık sık tercih edilir. Ortaya çıkardığı gerçekçi görünüm, insanların bambaşka dünyalara ulaşmasına imkan sunar. Ürünler, kullanıldıkları alanda illüzyon yaratır. Aynı zamanda pek çok mekanda yaşanan sıkışıklığı sorununu da ortadan kaldırarak ferah bir ortam hazırlar. 3 boyutlu taş desenli duvar kağıdı modelleri, ortamların tek duvarında ya da tüm duvarlarında kullanılabilir. Otel ya da restoran gibi mekanlarda genel olarak geniş taş desenlerinin yer aldığı seçenekler tercih edilir. Çocuk odalarında ya da mutfaklarda dar taş desenlerinin hakim olduğu alternatifler avantajlı olabilir. Tüm detaylarıyla inceleyebileceğiniz 3 boyutlu taş desenli duvar kağıdı modelleri arasından kullanım alanınıza yönelik bir seçim yapabilirsiniz. 

Taş Desenli Duvar Kağıt Modelleri Satın Alırken Nelere Dikkat Etmek Gerekir? 

Taş desenli duvar kağıt modelleri, son derece geniş bir yelpaze ile kişilerin beğenisine sunulur. Seçenek sayısı fazla olduğu zaman, bazen kişilerin kafası karışabilir. Birtakım püf noktaları göz önünde bulundurarak kullanım alanınız için en ideal seçeneği kısa süre içerisinde kolayca bulabilirsiniz. Hem desen, hem de renk bakımından bir hayli geniş olan skala, kişilerin kullanım alanlarına hitap eden modeli bulmalarına imkan sunar. Seçenekler arasında seçim yaparken, ürünü kullanacağınız alanı göz önünde bulundurmanız tavsiye edilir. Koyu renklerin hakim olduğu mobilyalarla döşenmiş ortamlarda, açık renk tonuna sahip seçenekler daha avantajlı olabilir. Çalışma ortamı ya da ev gibi yaşam alanlarında kullanılacak modeller arasında farklılıklar olabilir. İş yerlerinde çoğu zaman gri renk tonunun öne çıktığı modeller tercih edilir. Gri renk tonu, insanların iş hayatına daha rahat bir şekilde adapte olmalarına imkan sunar. Ürünlerden, beklediğiniz verimi ve hayal ettiğiniz görüntüyü alabilmeniz için dikkat etmeniz gereken birkaç önemli ayrıntı vardır. Ürünlerin uzun süre kullanım ömrüne sahip olması son derece önemlidir. Sık aralıklarla değiştirmek zorunda kalmak enerji ve bütçe açısından zarar görmenize neden olabilir. Bu sebeple kaliteli tasarımlar tercih etmeniz önemlidir. Güneşe karşı dayanıklı olması, aynı zamanda renk tonlarının ilk günkü haline uzun süre koruması mühimdir. Taş desenli duvar kağıt modelleri arasında inceleme yapıp beğendiğiniz modeli kolayca satın alabilirsiniz. 

Taş Desenli Duvar Kağıt Fiyatları 

Taş desenli duvar kağıt fiyatları da kişilerin ürün seçimi sırasında hassasiyet gösterdikleri unsurlar arasında yer alır. Ürünlerin fiyat aralıklarına etki eden pek çok unsur vardır. Üretim materyali, bu unsurların başındadır. Modellerin üretiminde tercih edilen kaliteli malzemeler, uzun süre kullanım ömrünü beraberinde getirir. Aynı zamanda ürünlerin güneş ışığı gibi durumlardan minimum düzeyde etkilenmesi, kişiler için büyük bir avantajdır. Bu detay, fiyat üzerinde de etkili olur. Tek renk ya da çok renkli seçeneklerde bazı farklılıklar gözlemlenebilir. Taş desenli duvar kağıt fiyatları ölçü gibi unsurlara göre de şekil alır. Kağıtlar da tercih edilen boyalar, fiyat belirleme noktasında rol sahibi olur. Su bazlı mürekkep boya ya da su bazlı boya çeşitleri ürünlerin üretiminde kullanılır. Bunlar da fiyatın belirlenmesinde etkilidir. Bazı modeller, kendinden yapışkanlı bir tasarıma sahiptir. Kendinden yapışkanlı taş desenli duvar kağıdı fiyatları ile diğer seçenekler arasında bazı farklılıklar görülebilir. Kendiliğinden yapışkanı olan modeller, duvara uygulama konusunda büyük avantaj sağlar. Seçenekler, farklı bütçelere hitap edecek şekilde rakamlara sahiptir. Bu sayede pek çok kişi aradığı seçeneği rahatlıkla bulabilir. Kendinden yapışkanlı taş desenli duvar kağıdı fiyatları ve diğer seçeneklerin satışa sunulduğu rakam aralıkları hakkında araştırma yapabilirsiniz. Aradığınız ürüne kısa zamanda sahip olarak, hayalini kurduğunuz ortam görüntüsüne kavuşabilirsiniz.

Kepez Yapı Market güvencesi ile yapacağınız online alışverişlerde sorunuzu yada dileklerinizi bizi arayarak paylaabilirsiniz. Telefon: (0312) 280 99 91

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR