1 2 3 ... 6 >

Düz Duvar Kağıtları

Düz duvar kağıdı sade tasarımlardan oluşur. Ev ve işyeri dekorasyonuna eşsiz bir görünüm katmak amacıyla kullanılan dekoratif kağıtlar yüksek kaliteleri sayesinde de uzun ömürlü kullanım sunar. Genel olarak düz ve desenli duvar kağıtları olarak ayrılan ürünler arasından düz tasarıma sahip olanlar tek renkten oluşmaktadır. 

Düz Rengin Çekici Görünümü Sunan Modeller 

Düz duvar kağıtları sade renkleri canlı, estetik ve enerjik bir şekilde yaşam alanlarına sunar. Boyalara göre çok canlı gözüken ve dokuları sayesinde de hoş bir his veren ev duvar kağıtları sadece evler için değil ofis ve işyerleri için de kullanıma uygundur. Evlerde özel bir görünüm sağlayarak yaşam alanlarını güzel hale getiren dekoratif kağıtlar, işyerleri için de müşterilerin dikkatini çekmenin yoludur. Özellikle otel, restoran ve kafe gibi alanlarda duvar kağıdı kullanmak tasarımın şık bir şekilde kullanılmasına çok büyük yarar sağlamaktadır. 

Duvar kağıtları düz tasarımda olduğunda alanın hepsinin aynı renk tonlarında olmasını sağlar. Tercihe bağlı olarak odaya tek bir renk seçmek yerine farklı renkteki kağıtları da kullanabilirsiniz. Bu özel kağıtların renkleri geniş renk yelpazesinde sunuluyor. Bunun için özellikle vintage ya da modern yaşam alanları yaratmak için tek odada farklı renkleri de kullanabilirsiniz. Örneğin çarpıcı bir görünüm sağlamak için üç duvarı gri tonlarında, tek duvarı beyaz tonlarında olan kağıtlar ile kaplayabilirsiniz. Bu sayede ortama dinamik, enerjik ve etkileyici bir görünüm verilecektir. 

Yapı kalitesi açısından öne çıkan sade duvar kağıtları kaplandığı yüzeylerin kirlenmesini, deforme olmasını ve benzeri zararlar görmesini de engeller. Özellikle çocuk odaları için duvar kağıdı kullanmak son derece avantajlıdır. Bu sayede duvarın kirlenmesi engellendiği gibi çocukların hoşuna gidecek renkleri de alanda kullanabilmek mümkün olmaktadır. Kullanılan üretim malzemesi açısından hijyenik değerlendirmeye tabi tutulan ürünler bebek ve çocuk odalarında kullanım için ideal özellikler taşır. Bu sayede kağıdı sorunsuz ve sağlıklı bir şekilde bebeğinizin veya çocuklarınızın odasında tercih edebilirsiniz. 

Çocuk odasında düz duvar kağıdı kullanmak estetik ve işlevsel yararlar gösterecektir. Çocukların odaklanmasını, kendilerini rahat hissetmelerini ve yaşam alanlarından mutlu olmalarını da sağlayacaktır. Bu özellikler ev için duvar kağıtları tercihi için tüm odalara geçerlidir. Yatak odanızda kağıdı kullanmanız yatak odanızın görünümünü değiştirdiği gibi huzurlu ve sakin kalmanıza da yardımcı olur. 

Uzun Ömürlü Kullanım Sunan Etkileyici Renkler 

Uygulama yapıldığı zeminin olduğundan güzel gözükmesini sağlayan tek renk duvar kağıtları aynı zamanda estetik açıdan da önemli yararlar gösterir. Dekorasyon açısından mobilyalar ile uyum gösteren ve kullanıldığı alanın atmosferi için büyüleyici bir etki yaratmayı başaran duvar kağıtları kullanım kolaylığı da sunar. Duvarlarda meydana gelen çatlak, yıpranma, bozulma gibi kusurları örten ürünler böylece uygun çözümler sağlar. Uygulanan yüzeyi farklı görünüme kavuşturduğu gibi çocuk odalarından mutfaklara kadar her alanda uygulanması sayesinde de avantaj yaratmaktadır. 

Düz duvar kağıtları malzeme kalitesi açısından uygulandığı yüzeyde uzun ömürlü kullanım sunar. Kolay uygulaması sayesinde kısa sürelerde duvara yapıştırılan kağıtları kolayca yıpranmaz ya da yırtılmaz. Bu özel ürünler rulo olarak satılmaktadır ve alanın büyüklüğüne göre doğru ölçülerde tercih yapmanız mümkündür. Hem en hem de boy açısından duvarı açıklık kalmayacak şekilde kapatmayı sağlayan kağıtlar ile kusursuz görünümleri çok kolay şekilde elde edebileceksiniz. 

Duvar kağıdı seçimi yaparken odalara göre seçimi göz önünde tutmanız iyi sonuçlar almanızı sağlayabilir. Özellikle bebek, çocuk, genç, yatak ve oturma odalarında sade renkleri tercih etmeniz gözün yorulmasını engelleyecektir. Bu sayede sakin ve huzurlu yaşam alanları oluşturabilirsiniz. Bu özel ürünler ışık yansıtma açısından da etkili oldukları için açık renkte olanları seçmeniz halinde odanın aydınlık ve ferah bir hale gelmesini sağlayabilirsiniz. Bunun yanında enerjik bir hava yaratmak için kırmızı gibi canlı tonları da seçebilirsiniz. Her durumda etkileyici görünüm sergileyecek olan duvar kağıtları göz alıcı düz renkleri ile birlikte herkesin estetik beğenilerini karşılıyor.

Kepez Yapı Market Kalitesi ile Rengarenk Duvar Kağıtları

Sayfa üzerinden sunulan farklı renklerdeki duvar kağıdı modelleri eviniz veya iş yerinizin eski havasını değiştirmenizi sağlıyor. Özellikle boya yapmaktan çok kolay şekilde duvara uygulanmaları, uygulama sırasında etrafı kirletmemeleri ve dikkat çekici canlı görünüm sergilemeleri yüzünden ürünler ile birlikte çarpıcı görünümler elde edebileceksiniz. 

Kullanım alanının genişliği bu ürünleri öne çıkarıyor. Ayrıca kolay şekilde yapıştırılması ve uzun ömürlü kullanım özellikleri ile birlikte düz renkteki kağıtlar her zaman doğru tercihi yapabilmenizi sağlıyor. Herkesin beğenilerini iyi şekilde yansıtmak için düz renkteki duvar kağıtları geniş renk yelpazesinde sunuluyor. Özellikle odada ferah ve aydınlık bir görünüm elde etmek için Rasch Piccolo Duvar Kağıdı 271232 gibi açık tonlara sahip olan tonları tercih edebilirsiniz. Açık renk düz duvar kağıdı az ışık alan alanlarda ışığın dengeli yayılmasını sağlayarak çok özel bir görünüm oluşturmaya yardımcı olmaktadır.

Bunun yanında koyu renkler de oldukça ilgi çekiyor. Koyu renk duvar kağıdı kullanmak isterseniz siyah tonlarında olan, Prowall Lima 4100-6 Duvar Kağıdı gibi ürünleri de tercih edebilirsiniz. Modern ve birbiri ile estetik uyum yakalamış alanlar yaratmak için siyah ve tonları da sıklıkla tercih edilen ürünler arasında yer alıyor. 

Genel dekoratif uyumun yanında kişisel zevklerin doğru şekilde yansıtabilirsiniz. Çok hoşunuza gidecek renkleri rulo halinde sunulan duvar kağıtları arasından çok kolay bir şekilde bulabileceksiniz. Dilerseniz kendiniz de duvarlarınız için basit şekilde kağıtları yapıştırabilirsiniz. Uygulama kolaylığı ile birlikte yaşam alanlarınızda hemen kullanmaya başlayacağınız ürünler uygun fiyatlarıyla da tasarruflu bir seçenek oluşturuyor. 

Estetik ve şık görünüm ile yaşam alanlarınızı çok hale getirmek için düz duvar kağıtları harika bir seçenek olarak öne çıkıyor!


 
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR