Çelik Kapılar


Çelik kapılar güvenli ve rahat kullanımları ile öne çıkıyor. Şık görünümleri sayesinde kullanıldıkları alana estetik görünüm katmayı da başarıyor. Modern tasarımları ile birlikte dekorasyonun da önemli bir parçası haline geliyor. Kullanım alanlarının çeşitliliği ile pek çok yerde tercih ediliyor. Ev, şirket, apartman, daire, iş yeri gibi yerlerde önem taşıyor. Diğer kapı modellerine kıyasla ağır yapıdadır. Bu modellerde çelik ana malzeme olduğu için çelik kapı olarak anılmaktadır.


Genel olarak dış kapı modeli olarak çelik kapı modelleri tercih edilmektedir. Sağlamlığı ve ağırlığı ile birlikte yaşam alanlarının korunmasına yardımcı olur. Farklı renk ve tasarımlarda bulunduğu için içerideki diğer kapı modelleri ile de uyumlu şekilde kullanılabilir.

Dayanıklı ve Sağlam Çelik Kapılar


Çelik kapı modelleri dayanıklı ve sağlam yapıları ile birlikte yaşam alanlarının korunmasına yardımcı oluyor. Estetik tasarımları sayesinde dekoratif etki de yaratan modeller, bu sayede görünümü de değiştiriyor. Kendisine özgü detayları ve renk tonlarıyla öne çıkan modeller arasından yaşam alanınıza uyum sağlayacak olan tasarımı kolayca bulabilirsiniz. Dış kapı ya da daire kapısı olarak tercih edebilirsiniz. Dayanıklı malzemelerden üretilen modeller kullanımı açısından fazla alanlara yayılıyor. Özgün tasarımları ve renk çeşitliliği ile birlikte öne çıkan modellerde tüm aksamlar bütünlük taşıyor. Ahşap görünümlerden çelik görünüme kadar pek çok tasarım detayı barındıran kapılar ile beraber yaşam alanlarınızı şık hale getirebilirsiniz.

 

Çelik kapılar üretim sürecinde dayanıklılığı sağlamak açısından çelik malzemelerden yararlanır. Geniş ürün yelpazesi ile sunulan modeller estetik görünümleri ile dikkat çeker. Evlerin girişi, apartman ve büyük alanların girişlerinde kullanımı uygundur. Apartman çelik kapı çeşitleri özellikle binanın ana bütünlüğünü korumak adına uygundur. Eskitme kasalı olan modellerin yanında iç tasarım ile dış tasarıma uygun modeller de bulunur. Pek çok tasarımı olan modeller arasında ahşap kaplama, laminant görünüm, lüks kasa, ceviz kaplama ve laminoks kaplama gibi modeller yer alıyor. Kullanım açısından pratiklik sunan çelik kapılar aynı zamanda temizlik için de kolaylık tanıyor. Bu sayede uzun ömürlü kullanım imkânı elde edebilirsiniz.

Korunaklı Çelik Kapı Modelleri


Çelik kapılar güvenlik açısından gelişmiş özelliklere sahiptir. Özellikle dışarıdan gelecek istenmeyen müdahaleleri engellemek açısından doğru sonuçlar verir. Seviye farklılıkları bulunan modeller arasında farklı tasarım detayları bulunan modeller yer alıyor. Bu modeller arasında eskitme modeller sık tercih ediliyor. Renk ile desen olarak eskitme yöntemine olanak tanıyan modeller böylece estetik detayları ön planda tutuyor. Alt plakasında tek renk bulunan bu çelik kapılar üst plakasında püskürtme ve sünger tekniği ile eskitme görüntüsü yer alıyor. Bu sayede de kapılara nostaljik görünüm katılıyor.


Bu çelik kapı modelleri güvenli şekilde kullanılmasının yanında estetik görünüm de sunuyor. Göz alıcı renk tonları ile tasarlanmış olan bu modellerde gümüş gibi parlak modeller de bulunabiliyor. Üst kısmında kullanılmış olan eskitme tekniğinde siyah ve kahve tonları kullanılarak çarpıcılık elde ediliyor. Özel kilit ve emniyet pimleri sayesinde güvenliği had safhada tutuyor. Bu çelik kapılar ön ve arka kısmında tekmelik alanları da rahat kullanım sunuyor. Kanat kısımları ise sac yapısı ile birlikte bütünlüğü sağlıyor. İç ve dış kısımlarında kaplama silikonların yer alması kapanma açısından rahatlık sunuyor. Hidrolik sisteme sahip olan modeller içinde statik boyalar da çelik kapılar için kullanıma uygundur. Bu durumda mevcut renginden sıkıldığınızda statik boyalar ile yeni görünüm elde edebilirsiniz. Montaj vidalarının gizli olması da çelik kapı modelleri için montaj işlemini kolay hale getiriyor.


Çelik kapı modelleri arasında laminant modeller de dikkat çekiyor. Uzun yıllar boyunca kullanıma uygunluk taşıyan modeller geniş renk dağılımına sahiptir. Siyah, kahve, vişne çürüğü ve beyaz çelik kapı satın al seçeneği ile birlikte farklı renklerde tarzınızı yansıtacak modeller arasından seçim yapabilirsiniz. Görünümü itibariyle laminant parkeleri anımsatan bu modeller dekoratif bütünlüğün sağlanmak istendiği alanlar için uygundur. Çelik kapılar bu modellerde geniş rozetler ve geniş gözetleme dürbünleri yer almaktadır. Kol tasarım kısımlarında ise dikdörtgen, kare, yuvarlak topuz ve taşlı modeller de bulunabilir. Isı yalıtımına da uygun olmaları sayesinde kullanıldıkları alanın ısı açısından tasarruf etmesine de olanak tanır. Uygun taş yünleri sayesinde ısı yalıtımını destekleyen modeller kışlık kullanım için de uygundur.

Kepez Yapı Market Dekoratif Çelik Kapı Modelleri Sunuyor


Çelik kapılar farklı malzemeden üretilerek sunuluyor. Bu sayede kullanım ihtiyacınıza ve dekoratif bütünlüğe dönük olarak doğru olan seçimi kolayca yapabilirsiniz. Etkili ve çarpıcı görünüm elde etmek için lüks kasa modelleri de kullanabilirsiniz. PVC kabartmalara sahip olan bu modeller kullanım sağlamlıkları ile öne çıkar. Uzun süreli kullanım sunması da tasarruflu olmalarını sağlar. Dış kapı fiyatları açısından ekonomik çözümler sunması sayesinde avantaj oluşturur. Lüks olarak isimlendirilmelerinin nedeni ise üzerinde kabartmalar ve çarpıcı renk tonlarının kullanılıyor olmasıdır. Her ne kadar lüks olarak adlandırılıyor olsalar da çelik kapılar uygun fiyatlarıyla öne çıkar. Kol kısımları kare ya da benzeri geometrik formlara uygundur. Yüksek kalitede conta ile fitil kullanıldığı için kapandığında kapı boşluğu ile arasında hiçbir boşluk bırakmaz.


Ahşap ve ceviz çelik kapılar da yine ihtiyaçlarınızı karşılamak için yüksek kalite malzemeden üretilmiştir. Tonları ile koyu renklere sahip olan bu çelik kapılar özellikle estetik detayları ön planda tutmak isteyenlere hitap ediyor. İhtiyaç duyulan kasaya göre kolayca ayarlanarak ihtiyacı karşılıyor.


Hangi modeli tercih ederseniz edin yüksek güvenlik ve kullanım avantajına sahip olabilirsiniz. Çok çeşitli malzemeden yapılan, geniş renk yelpazesinde bulunan modeller güvenliğinizi üstün şekilde sağlıyor. Tasarımlarındaki ince detaylar ise estetik beklentilerinize de karşılık veriyor. Sunulan çelik kapılar ile birlikte korunmayı ve şıklığı bir arada bularak her zaman kendinizi huzur içinde hissedebilirsiniz!

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR