Gardıroplar

Gardıroplar kıyafetlerinizi özenle saklamanız için yardımcı oluyor. Kullanışlı yapıları ve dekoratif görünümleri ile birlikte yaşam alanlarını güzelleştiriyor. Farklı ölçülerde tercih edebileceğiniz gardırop modelleri arasından beklentilerinizi karşılayacak olan ürünlerin rahatlıkla bulabilirsiniz. Tercih sırasında değişik kapak sayılarına, ölçülerine ve yüksek oranlarına dikkat edebilirsiniz. Yonga levha, MDF ve sunta gibi malzemelerden üretilen gardıroplar sadece yatak odalarında değil banyo ve mutfak gibi alanlarda da kullanım olanağı sunuyor.

Her İhtiyacı Karşılayacak Gardırop Modelleri

Gardırop modelleri işlevsel ve estetik beklentilerinizi doğru karşılayacak parçalardan oluyor. Aynalı, kapaklı veya sürgülü modeller arasından tercihte bulunabilirsiniz. Bunun yanında ön kapak kısmı olmayan açık modeller de bulunuyor. Genel olarak country tarzı olarak ifade edilen gardıroplar sık tercih ediliyor. Bu modeller ayna ve cam detaylarıyla birlikte oluşuyor. Camlı yapıda olan dolapların iç kısımlarında özel koruyucu malzeme bulunur. Böylece içinde bulunan eşyaların da görünmesi engellenir. Farklı tasarımlara sahip olan modellerin düz olanları olduğu gibi işlemi modeller de bulunur. Ayaklı yapıda olan gardıroplar yerden yüksekliği ile dikkat çekerken zemine sıfır olan modeller tam şekilde zemine oturur.

Modellerin tasarım detaylarının yanında kullanılan malzemelere göre de yapıları belirlenmektedir. Gardırop çeşitleri farklı ahşap malzemenin yanında metal gibi malzemelerden de üretilir. Yapısal olarak da açılır kapanır kapakları bulunduğu gibi raylı sisteme sahip olan gardıroplar da bulunmaktadır. Takım olarak değil, ihtiyacına göre dolap almak isteyenler için ideal çözüm sunan bu ürünler ile birlikte yaşam alanlarınıza estetik bir hava katabilirsiniz.

Yaşam Alanlarınıza Estetik Görünüm Katan Gardıroplar

Gardıroplar sadece evler için değil ofis gibi iş yerleri açısından da işlevsel çözümler sunuyor. Başta kıyafetler olmak üzere farklı eşyaların muhafaza edilmesini sağlıyor. Takım mobilya almaya ihtiyacınız bulunmuyorsa gardıroplar ile birlikte ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Farklı tasarımlarda bulunan ürünleri aynı zamanda diğer mobilyalarınız ile kombin yapma olanağınız da bulunur. Mevcut dolabınız yeterli gelmiyorsa bu durumda da modeller arasından seçim yapabilirsiniz.

Gardırop fiyatları modellere göre değişkenlik göstermesine karşılık her bütçeye uygun ürün seçimi mümkündür. Geniş ürün çeşitliliği ile sunulan modeller arasından ihtiyacınızı karşılayacak olan ürünü rahatlıkla seçebilirsiniz. Çekmece ve kapak sayısı farklılık gösteren dolapların tek renkte olanlarının yanında çift renge sahip olanları da bulunuyor. Modeller genelde beyaz ve tonlarında olurken dekorasyonu tamamlaması için farklı renklerde de bulunabilir. Düz renkten oluşan modeller farklı renklerde olan kulp detayları ile birlikte kullanım alanına farklı bir hava katmaya yardımcı olur.

Ürünlerin içinde yer alan raf sayısı da değişiklik gösteriyor. Raf sayısının fazla olması fazla eşya koymanız için yararlıdır. Aynalı veya camlı modellerde işlevsel yapılarını arttırıcı unsurdur. Çoklu kullanım olanağı sunan modelleri evinizde başta kıyafetleriniz ve benzeri eşyalar için rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ofis gibi işyerleri için yine kaban, mont gibi kıyafetleri koymanın yanında dosya gibi çeşitli kırtasiye ürünlerini de yerleştirmek için ideal çözümler sağlanıyor.
İç kısımlarına yerleştireceğiniz özel yardımcı kutular sayesinde işlevsel detaylarını artırabilirsiniz. Bu sayede koyacağınız eşyaların sayısı artabilir. Aynı zamanda düzenli görünüm de sağlarsınız. Dolapların üst taraflarına erişebilmek için aşağıya doğru çekilecek panelin olduğu modelleri de tercih edebilirsiniz. Bu sayede boy açısından sorun yaşayacakların sorunları da ortadan kalkar.

Ahşap ve metal dolap çeşitlerinin ölçüsü de farklılık gösteriyor. Her kullanıcının ihtiyacına doğru yanıt vermek için geliştirilen ölçüler, kullanılacak alana da dolabın uyum göstermesini sağlıyor. Özellikle küçük evlere sahip olan kullanıcılar için küçük çapta olan gardıroplar ihtiyacı karşılayacaktır. Kapak sayısı da yine kullanıcıların ihtiyaçları göz önünde tutularak tasarlanmıştır. Genel olarak iki bölmeli olan modelleri tercih edilmektedir. Böylece kullanım açısından kolaylık da sağlanır. Kapaklar dışarıya doğru açılabildiği gibi sürgülü sistem ile birlikte yan tarafa doğru da açılabilmektedir.

Farklı tarzda ve özellikte sunulan gardıroplar arasından seçim yaparken kullanılan malzemeye dikkat edebilirsiniz. Farklı malzemelerden üretilmiş olan dolaplar temel olarak uzun süreli kullanım sunar. Malzeme yapısı ise fiyatları etkileyebildiği gibi genel dekorasyon kuralları için de farklılık yaratır. Renk seçimi ise tamamen kullanıcının isteyeceği görünüm detayları için önemlidir. Diğer mobilyalar ile uyum yakalanmak istenen geleneksel tarza sahip olan yaşam alanlarında düz renkler seçilebilir. Modern tasarımın bulunduğu ortamlarda ise karşıtlık oluşması için diğer mobilyalardan farklı renkte olan gardırop seçimi yapabilirsiniz.

Kepez Yapı Market Uygun Fiyatlı Gardırop Modelleri

Gardırop fiyatları kullanılan malzemeye, raf sayısına ve kapak gözüne göre değişkenlik gösterir. Bunun yanında sayfa üzerinden bütçenize uygun olacak ekonomik fiyatlar ile model bulabilirsiniz. Tercih edeceğiniz ürünü seçerken kullanım amacını göz önünde tutmalısınız. Kapaklı modeller kullanıcı ihtiyaçlarına yanıt vermek için tasarlanmıştır. Çift kapılı olan modellerden dört kapılı olan modellere kadar geniş ürün çeşitliliği bulunur. Depolama açısından büyük bir dolaba ihtiyacınız varsa en ve yükseklik olarak büyük olan dolabı tercih edebilirsiniz.

Küçük kullanım alanları için tek kapılı veya çift kapılı modelleri seçebilirsiniz. Minimal tasarımlarıyla da yaşam alanının güzel hale gelmesi kolaylaşacaktır. Aynı zamanda çekmece gözü olmayan ve sadece kıyafetlerini yerleştirebileceğiniz sade modeller de bulabilirsiniz.

Geleneksel modellere alternatif olarak üretilen sürgü kapalı modeller ise alandan tasarruf etmeniz için idealdir. Özellikle en açısından dar alanlarda kullanıcıya rahatlık sağlayan bu gardıroplar işlevsel yapıdadır. Dışarıya doğru değil, yanlara doğru kayan kapaklar ile birlikte çok dar alanlar için de gardırop yerleştirmeniz mümkün olur. Bunun sonucunda ise küçük yatak odası veya benzeri alanlarda da rahatlıkla gardırop kullanabilirsiniz. Uygun fiyatları ve dikkat çekici tasarımları ile öne çıkan gardıroplar arasından kolayca tercihte bulunabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR