15,99 ₺ KDV Dahil
26,99 ₺ KDV Dahil
1 2 >

Temizlik

Temizlik malzemeleri ev ve işyerlerinin hijyenik, temiz ve sağlıklı olmasını sağlıyor. Teknolojinin gelişmesi hayatın her alanına etki yaptığı için temizlik malzemelerinde de günümüz ihtiyaçlarını karşılayacak ürünler sunuluyor. Zemin ve eşyaların uzun süre yeniliğini koruyarak kullanılması için tercih edeceğiniz temizlik malzemeleri işlemleriniz için büyük kolaylık sunacak.

Pratik ve İşlevsel Temizlik Malzemeleri

Kapsamlı ve etkili temizlik yapmak isteyenler için sunulan ürünler temizliği zor olmaktan çıkarıyor. Her alanda kullanıma uygun olan ürünler sayesinde temizlik işlemleri kısa sürüyor. Alınan sonuç ise herkesi memnun etmeyi başarıyor. Başta yüzeyler olmak üzere cam, eşya yüzeyi ve benzeri alanlarda etkili temizlik yapmayı sağlayan malzemeler sayesinde hijyenik görünüm elde edebilirsiniz. Temizlik normal koşullarda uzun süren bir eylem olmasına karşılık özel olarak geliştirilmiş olan malzemeler zamandan tasarruf yapmayı mümkün kılıyor. Çeşitli alanlarda doğru ve istenen sonuçları almak için farklı ürünleri kullanabilirsiniz.

Sunulan malzemeler temizlik ihtiyacının doğru karşılanması için yapıları bakımından farklılık gösteriyor. Yüzeylerde kullanılacak Vileda kutusu gibi paspas kovalarının yanında çeşitli sünger, bez, camsil veya yersil gibi araçlar da temizliğin sorunsuz olarak tamamlanmasına yardımcı oluyor. Günlük yaşamı kolaylaştıran ve herkes için temizlik yapmayı zahmet olmaktan çıkaran bu ürünler ile temizlik ayrı bir keyif haline geliyor.

Temizlik Yapmayı Kolaylaştıran Ürünler

Tercih edeceğiniz  malzemeler farklı ihtiyaçları karşılamak için tasarlanmıştır. Başta zemin olmak üzere farklı alanlarda kullanımına göre özellikleri de farklılık göstermektedir. Ev ve işyerleri için çok önemli olan zemin temizliği için paspaslar pratik kullanımları ile öne çıkıyor. Sıkma aparatına sahip olan kovaları el ile paspasın kolay şekilde sıkılmasını sağlıyor. Kolayca değiştirilen sap ve başlık özelliklerinin olması da ürünlerin uzun süreli kullanımlarını mümkün kılıyor. Vileda sapı sayesinde paspas kontrolü de kullanıcılar için pratik ve aynı zamanda sorunsuz oluyor. Paspas pratik yapısı ile birlikte fayans, parke, mermer ve seramik gibi çok çeşitli alanlarda rahatlıkla kullanılabiliyor.

Özellikle işyerlerinde zeminin müşteriler için ayrıca temiz ve hijyenik görünmesi açısından paspas yapmak önem taşıyor. Paspas kovası, başlığı ve sapı sayesinde zemindeki temizlik işlemlerinizi kısa sürelerde yapabileceksiniz. Pratik kullanım sunan ürünler zemindeki tüm lekelerin çıkarılmasına yardımcı olduğu gibi aynı zamanda yormayan tasarımlarıyla da kullanıcı kolaylığı veriyor.

Etkili şekilde paspas yapmak için ise belirli yöntemlere dikkat etmek gerekiyor. Öncelikle çok fazla tozlu olan yüzeylere doğrudan paspas uygulamadan önce süpürmek iyi olacaktır. Kaba tozların giderilmesinden sonra paspas kovasına deterjanın talimatlarına göre deterjan ve su eklenmelidir. Sunulan kovalar ergonomik yapıda oldukları için temizlik işlemi sırasında çok rahat hareket ettirmek mümkün olacaktır. Hazırlanan sıvıya paspas sapına bağlı olan başlık daldırılır ve sonrasında sıkma kısmından paspas sıkılarak yüzeye uygulanır. Kimi kova başlıkları klasik şekilde olurken bazıları ise yeni paspas başlıklarına uygun olacak şekilde döner yapıya sahiptir. Tamamen kullanıcının beklentisine uygun olarak tasarlanmış olan kovalar temizlik yapmayı çeşitli yüzeylerde kolay hale getirir.

İşyerleri gibi çok geniş ve büyük olan alanlarda temizlik arabası da tercih edilebilir. Bu ürünler çok pratik kullanım sunmak için tasarlanmıştır. Genelde paspas kovasına sahiptir. Kova sayısı artabileceği gibi çeşitli malzemeleri koymak için başka gözlere de sahip olabilir. Aynı zamanda çöpleri koymak için paspas kovası yerine sonradan çöp kutusu da eklenebilir. Kompakt yapısı ile temizlik açısından yoğun olan otel, kafe, hastane gibi alanlarda başta olmak üzere işyerlerindeki temizliğe tam uyum gösterir. Ayrıca geniş gözleri ile işlem sırasında gerekecek bez, camsil veya yersil gibi malzemeleri de taşımaya olanak tanır. Tekerlekli olmaları sayesinde farklı yüzeylerde zorluk yaratmadan hareket edebilir. Paspas kovası gözü sayesinde paspas yapılan yerlerde kovayı kullanıcının yanında taşıması zahmetsiz hal alır.

Ev ve işyerleri için önemli olan cam temizliği de yine malzemeler ile birlikte kolay ve sorunsuz hale geliyor. Doğuş Camsil Metal gibi ürünler ile birlikte camlar kusursuz görünüme kavuşuyor. Etkili bir cam temizliği yapmak için tercih edilecek malzemenin kalitesinin yanında yöntem de önemlidir. Temizlik yapılacak olan camlar eğer çok toz veya kir barındırıyorsa bu durumda öncelikle kaba kirleri su yardımı ile giderilmelidir. İşyeri veya mağaza vitrinleri gibi geniş camlar varsa bu durumda da öncelikle köpüklü su ile Çalı Fırça Tüylü Plastik gibi ürünler ile yıkanmalıdır. Yıkama işlemi bittikten sonra cam temizliği için özel olarak üretilmiş sıvılar cama uygulanır. Ardından camsil ile çekme işlemi yapılır. Bu ürünler genelde sapa takılarak kullanılmaktadır. Bu sayede yüksek yerlere de ulaşım sağlanır. Camsil kullanımı camlarda damla lekelerinin kalmaması içindir. Normal koşullarda camları kurulamak çok zahmetli olmasına karşılık camsil gibi pratik ürünler saniyeler içerisinde lekesiz bir görünüm elde etmeye yardımcı olur.

Kepez Yapı Market Hijyenik Kullanım Sunan Temizlik Ürün Çeşitleri

Seçeceğiniz temizlik malzemeleri her durumda temizlik yapmayı sorunsuz, rahat ve zahmetsiz hale getirmeye yardımcı olacaktır. Geniş ürün yelpazesinde sunulan çeşitler arasından kolaylıkla seçim yapabilirsiniz. Kullanacağınız malzemeyi seçerken uygulama yapılacak yüzeyin veya alanın özelliklerini de göz önünde tutmanız yarar sağlayacaktır. Örneğin fırça seçecekseniz farklı ölçülerde ve kıl kalınlığında bulunan çeşitler arasından ihtiyacınızı doğru olarak görecek olanı seçmeniz faydalıdır.

Her zaman bulunduğunuz ortamlar için hijyenik ve sağlıklı görünüm için kullanabileceğiniz ürünler dayanıklı yapıları sayesinde de uzun ömürlü kullanım olanağı sunar. Bu sayede sıklıkla malzeme değiştirmenize gerek kalmaz. Normal temizlik işlemlerinizi kolaylaştırır ve günlük yaşamınıza da rahatlık katar. Herkesin kullanabileceği malzemeler ile ev ve işyerleri hijyenik görünümüne kavuşuyor. Sizin için de temizlik zahmet olmaktan çıkıyor!

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR